Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK

Odkurzacz Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK

Odkurzacz cyklonowo-workowy Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK o mocy 1900 W; pojemność worka na kurz 2,5 l; pojemność pojemnika na kurz 1,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; wskaźnik zapełnienia worka; układ zwijania przewodu; filtr HEPA zmywalny; metalowa rura teleskopowa.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Zelmer Voyager twix 01z014 sk?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Zelmer Voyager twix 01z014 sk

Odkurzacz cyklonowo-workowy Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK to efektywne urządzenie o bardzo dużej mocy, które może być odkurzaczem klasycznym-workowym lub cyklonowym. Jest to idealne rozwiązanie dla osób szukających innowacyjności i funkcjonalności. W bardzo łatwy sposób możemy zmienić działanie urządzenia, w zależności od naszego upodobania.

Design niebieskiego odkurzacza Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK jest bardzo ciekawy i nowoczesny. Zgrabna postura i niewielkie wymiary sprawiają, że sprzęt prezentuje się delikatnie, ale solidnie. Nie musimy się stresować jeśli zdarzy nam się zapomnieć schować odkurzacz. Metalowa rura teleskopowa pozwala szybko dostosować odpowiednią długość do wzrostu. Jest to bardzo ważny aspekt, szczególnie u osób wysokich. Wyprostowana sylwetka podczas odkurzania odciąży nasz kręgosłup. Dzięki temu unikniemy bólu i nieprzyjemnych schorzeń kręgosłupa. Dodatkowe ssawki w jakie został wyposażony odkurzacz Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK są następujące:

• ssawka szczelinowa

• ssawka mała

• szczotka mała

Dzięki małym ssawkom pozbędziemy się kurzu z miejsc trudno dostępnych. Szybko i precyzyjnie posprzątamy ramy obrazów, księgozbiory, zasłony i firany. Szczotka mała pozwoli na usunięcie sierści, włosów i resztek jedzenia z materacy i mebli tapicerowanych. Zastosowany filtr ochrony silnika wydłuży jego żywotność i uchroni przed ewentualnymi awariami. System cyklonowy z filtrem HEPA skutecznie wypełnia swoje zadanie. Szczelnie zamyka wszystkie drobnoustroje, roztocza i substancje smoliste wewnątrz, aby użytkownik oddychał czystym powietrzem, wolnym od alergenów i nieprzyjemnego zapachu. Długi przewód i system automatycznego zwijania pozwoli na szybkie odkurzanie nawet bardzo dużych powierzchni, bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Miękkie kółka gwarantują cichą pracę i chronią delikatne podłoże. Innowacyjny i niezwykle funkcjonalny system zmieniania pracy odkurzacza, pozwala na swobodne odkurzanie bez worków. Nie musimy się martwić jeśli zapomnimy kupić nowy zestaw worków. Za pomocą elektronicznej regulacji siły ssania szybko dostosujemy odpowiednią moc do podłoża, nawet delikatnego. Wskaźnik zapełnienia worka w odpowiednim momencie poinformuje nas o konieczności jego wymiany. Możliwość parkowania pionowego lub poziomego, zaoszczędzi bardzo dużo miejsca, nawet w małych pomieszczeniach. W odkurzaczu Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK mamy możliwość dokupienia i zastosowania turboszczotki. Minimalistyczny design, bardzo duża moc i niesamowita funkcjonalność to największe zalety odkurzacza Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK. Mimo niepozornego wyglądu, urządzenie kryje w sobie innowacyjne rozwiązania i dużą efektywność działania. Zadowoli każdego użytkownika i ułatwi codzienne zmagania z utrzymaniem porządku.

Parametry techniczne odkurzacza Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK

Moc silnika (W)1900
Pojemność (l)2,5
Długość kabla (m)6
Waga (kg)6
Poziom hałasu (dB)78

Wyposażenie odkurzacza Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Zelmer Voyager twix 01z014 sk?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Zelmer Voyager Twix 01Z014 SK

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)