Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Zelmer Solaris 5000.0 HQ

Odkurzacz Zelmer Solaris 5000.0 HQ

Odkurzacz workowy Zelmer Solaris 5000.0 HQ o mocy 2200 W; pojemność worka na kurz 3,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; wskaźnik zapełnienia worka; sygnalizacja zabrudzenia filtra; układ zwijania przewodu; filtr HEPA 13.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Zelmer Solaris 5000.0 hq?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Zelmer Solaris 5000.0 hq

Odkurzacz workowy Zelmer Solaris 5000.0 HQ to niezawodne urządzenie o bardzo dużej mocy. Szybko i efektywnie rozprawi się z kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Odkurzacz Zelmer Solaris 5000.0 HQ wykorzystuje najnowsze technologie i jest sprzętem idealnym nawet dla bardzo wymagających użytkowników.

Design odkurzacza jest utrzymany w kolorze bursztynowym. Jego wygląd prezentuje się solidnie, schludnie i bardzo elegancko. Ma kompaktowy kształt i ergonomiczne uchwyty, dzięki czemu z łatwością go schowamy. Odkurzacz Zelmer Solaris 5000.0 HQ został wyposażony w rurę teleskopową, która w wygodny sposób pozwoli nam dostosować odpowiednią długość. Jest to bardzo ważne, szczególnie u wysokich osób. Prawidłowa sylwetka podczas odkurzania uchroni nas przed bólem i urazami kręgosłupa. Dodatkowe ssawki w jakie został wyposażony odkurzacz są następujące:

• ssawka szczelinowa

• ssawka mała

• szczotka mała

• szczotka z włosiem naturalnym

• elektroszczotka

Wszystkie małe akcesoria możemy schować w poręcznym schowku, wbudowanym w korpusie odkurzacza. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy często gubią małe przedmioty. Ssawka szczelinowa pozwoli nam precyzyjnie oczyścić miejsca trudno dostępne i małe. Z łatwością pozbędziemy się kurzu z ram obrazów i księgozbiorów. Ssawką małą i szczotką małą odkurzymy meble tapicerowane, materace, firany i zasłony. Z powodzeniem pozbędziemy się sierści, włosów i resztek jedzenia. Szczotka z włosiem naturalnym służy do łagodnego oczyszczania podłóg. Elektroszczotka poradzi sobie nawet z zaschniętym błotem i bardzo dużymi zabrudzeniami. Zamontowany filtr ochrony silnika wydłuża jego żywotność i chroni przed awariami. Niezawodny filtr HEPA 13 szczelnie zamyka wszelkie drobnoustroje, roztocza i substancje smoliste wewnątrz, aby użytkownicy mogli się cieszyć zdrowym powietrzem, wolnym od nieprzyjemnego zapachu. Automatyczny układu zwijania przewodu i jego długość pozwala na posprzątanie nawet bardzo dużych powierzchni bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Miękkie kółka gwarantują cichą i bezpieczną pracę odkurzacza. Odkurzacz Zelmer Solaris 5000.0 HQ ma bardzo pojemne worki na kurz, nie musimy ich tak często wymieniać. Wymiana worków jest bardzo łatwo i higieniczna. Podczas tej czynności nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami. Elektroniczna regulacja siły ssania pozwoli szybko dostosować odpowiednią moc ssania do podłoża, nawet bardzo delikatnego. Wskaźnik zapełnienia worka w odpowiednim momencie poinformuje nas o konieczności jego wymiany. Dzięki sygnalizacji zapełnienia filtra unikniemy nieprzyjemnego zapachu. Pozycja parkowania pozioma i pionowa pozwoli nam zaoszczędzić bardzo dużo miejsca, nawet w małych pomieszczeniach. Odkurzacz Zelmer Solaris 5000.0 HQ to urządzenie o bardzo dużej mocy, które poradzi sobie z każdym zadaniem. Idealnie sprawdza się w dużych, rodzinnych domach. Sprzęt doskonale z nami współpracuje i sprawia, że odkurzanie staje się formą przyjemności, a nie przymusu.

Parametry techniczne odkurzacza Zelmer Solaris 5000.0 HQ

Moc silnika (W)2200
Pojemność (l)3,5
Długość kabla (m)9,3
Waga (kg)5,4
Poziom hałasu (dB)74

Wyposażenie odkurzacza Zelmer Solaris 5000.0 HQ

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Zelmer Solaris 5000.0 hq?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Zelmer Solaris 5000.0 HQ

Odkurzacz Zelmer Jupiter 4000.0 HT

Odkurzacz Zelmer Jupiter 4000.0 HT

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Zelmer

Odkurzacz workowy Zelmer Jupiter 4000.0 HT o mocy 2100 W; pojemność worka 3,5 l; filtr HEPA 13; rura teleskopowa z mechanizmem Locking system.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Zelmer Solaris 5000.0 HQ

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)