Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Zelmer Jupiter 4000.0 HT

Odkurzacz Zelmer Jupiter 4000.0 HT

Odkurzacz workowy Zelmer Jupiter 4000.0 HT o mocy 2100 W; pojemność worka 3,5 l; filtr HEPA 13; rura teleskopowa z mechanizmem Locking system.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Whirlpool 4000.0 ht?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Whirlpool 4000.0 ht

Odkurzacz Zelmer Jupiter 4000.0 HT to bardzo solidny sprzęt spełniający swoje funkcje. Jest idealny dla tych, którzy codziennie zmagają się ze sprzątaniem dużych pomieszczeń. Ze względu na swoją wytrzymałość wspaniale nadaje się do użytkowania w domkach jednorodzinnych, firmach i większych mieszkaniach. Jest to rozwiązanie również dla perfekcjonistów, którzy dzień bez odkurzania uważają za dzień stracony. Co sprawia, że sprzęt jest tak niezawodny? Przede wszystkim jego duża moc, dzięki czemu efektywnie i szybko wszystko posprzątamy. Duża pojemność worka gwarantuje nam ekonomiczne korzystanie ze sprzętu. Zastosowanie filtra antyalergicznego sprawia, że odkurzacz mogą używać alergicy jak i młodsi członkowie rodziny. Rodzaj worka to ekologiczny worek papierowy, zmieniając go zachowujemy pełną higienę, ponieważ nie mamy styczności z kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Odkurzając delikatne powierzchnie możemy skorzystać z wygodnego suwaka, którym dostosujemy odpowiednią moc. Dołączona do zestawu turboszczotka idealnie wysprząta dywany. Dzięki niej pozbędziemy się również zalegającej sierści w mieszkaniu. Bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla osób posiadających zwierzęta. W zestawie znajdują się następujące ssawki:

  • ssawko-szczotka z separatorem drobnych przedmiotów
  • ssawka szczelinowa
  • ssawka mała
  • szczotka mała
  • szczotka z włosiem naturalnym
  • turboszczotka

Odkurzacz Zelmer Jupiter posiada schowek na akcesoria. Jest to wygodne, ponieważ wszystko to czego potrzebujemy mamy zawsze „pod ręką”. Elastyczny wąż flexi i rura teleskopowa z mechanizmem Locking system ułatwia korzystanie ze sprzętu. Filtr ochrony silnika sprawia, że odkurzacz Zelmer Jupiter jest mniej narażony na awarie. Miękkie kółka i dość niski poziom hałasu pozwalają na ciche sprzątanie. Długość przewodu wynosi 6, 3 m. Jest to wystarczający zasięg aby zająć się dużą powierzchnią bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Producent postawił na minimalizm i solidność wykonania. Design niebieskiego odkurzacza jest elegancki, a kształt kompaktowy. Odkurzacz Zelmer Jupiter to trwałe i mocne urządzenie, które poradzi sobie z każdą powierzchnią. Zawór bezpieczeństwa i blokada zamknięcia pokrywy bez worka pozwala na bezpieczne użytkowanie. Innowacyjne zastosowanie wskaźnika zapełnienia worka pozwala na jego wymianę wtedy gdy jest to konieczne. Nie musimy się martwić ciągłym sprawdzaniem worka lub pojawieniem się brzydkich zapachów. Odkurzacz Zelmer Jupiter 4000.0 HT to sprzęt nie do zdarcia. Jeśli zależy nam na odkurzaczu na długie lata to ten sprzęt jest idealny.

Parametry techniczne odkurzacza Zelmer Jupiter 4000.0 HT

Moc silnika (W)2100
Pojemność (l)3,5
Długość kabla (m)6,3
Waga (kg)5,4
Poziom hałasu (dB)77

Wyposażenie odkurzacza Zelmer Jupiter 4000.0 HT

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Whirlpool 4000.0 ht?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Zelmer Jupiter 4000.0 HT

Odkurzacz Zelmer Solaris 5000.0 HQ

Odkurzacz Zelmer Solaris 5000.0 HQ

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Zelmer

Odkurzacz workowy Zelmer Solaris 5000.0 HQ o mocy 2200 W; pojemność worka na kurz 3,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; wskaźnik zapełnienia worka; sygnalizacja zabrudzenia filtra; układ zwijania przewodu; filtr HEPA 13.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Zelmer Jupiter 4000.0 HT

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)