Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Zelmer Roto VC1001

Odkurzacz Zelmer Roto VC1001

Odkurzacz workowy Zelmer Roto VC1001 o mocy 1900W; filtr antyalergiczny HEPA 11; pojemność worka 2,5 l; wąż obracany o 360 stopni.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Zelmer Vc1001?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Zelmer Vc1001

Bardzo lekki i wygodny odkurzacz firmy Zelmer. Producent wykorzystał siłę jaką niesie ze sobą minimalizm, zaczynając od design-u kończąc na samej pracy odkurzacza. Sprzęt mogą użytkować osoby zmagające się z alergiami. Koniec z kichaniem przy sprzątaniu. Zastosowanie worków papierowych, które po prostu wyrzucamy kiedy są zapełnione gwarantuje nam pełną higienę i brak kontaktu z roztoczami i kurzem. Odkurzacz Zelmer Roto jest wyposażony w dodatkowe ssawki, którymi wysprzątamy nawet najmniejsze i najbardziej zapomniane zakamarki. Dzięki bardzo małym ssawkom pozbędziemy się brudu z firan, mebli tapicerowanych lub materacy. W skład zestawu wchodzą:

  • rura teleskopowa,
  • wąż ssący,
  • ssawko-szczotka z przełącznikiem,
  • ssawka mała,
  • ssawka szczelinowa,
  • szczotka mała

Innowacyjne umieszczenie filtra przed silnikiem powoduje, że pozbywamy się brzydkiego zapachu, który jest często obecny przy odkurzaniu. Niewielka waga sprzętu i wąż obracany o 360 stopni sprawią, że odkurzanie stanie się formą przyjemności, a nie przymusu. Natomiast duża moc urządzenia pozwoli nam na szybkie i efektywne sprzątanie. Włącznik odkurzacza w pokrętle regulacji i blokada włączenia odkurzacza bez worka sprawia, że pozbywamy się zbędnych funkcji przez co sprzęt jest wygodniejszy i bardzo łatwy w obsłudze. Długość przewodu zasilającego to 6 metrów więc nie musimy się martwić ciągłym zmienianiem kontaktów zasilających.  Zastosowanie wskaźnika zapełnienia worka wyeliminuje niemiłe sytuacje i bardzo ułatwi nam prace domowe.  Producent stawiając na minimalizm i ułatwienie nam codziennych czynności nie zapomniał o wyglądzie. Sprzęt został wyprodukowany w dwóch wariantach kolorystycznych: biel i czerń, czyli bardzo stylowo i klasycznie. Odkurzacz Zelmer Roto posiada układ zwijania przewodu i miękkie kółka co pozwala nam na ciche korzystanie ze sprzętu. Firma Zelmer znana jest z produkowania sprzętu, który służy nam wiele lat. W tym przypadku producent również postawił na solidność i jakość wykonania.

Parametry techniczne odkurzacza Zelmer Roto VC1001

Moc silnika (W)1900
Pojemność (l)2,5
Długość kabla (m)6
Waga (kg)4,6
Poziom hałasu (dB)b.d.

Wyposażenie odkurzacza Zelmer Roto VC1001

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Zelmer Vc1001?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Zelmer Roto VC1001

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 ST

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 ST

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Zelmer

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 ST o mocy 1700 W; pojemność worka na kurz 3 l; elektroniczna regulacja siły ssania; rura teleskopowa z mechanizmem Locking system; filtr HEPA; układ zwijania przewodu.

czytaj więcej
Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 EH

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 EH

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Zelmer

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 EH o mocy 1500 W; pojemność worka na kurz 3 l; elektroniczna regulacja siły ssania; rura segmentowa metalowa; microfiltr ACF; wąż CBS.

czytaj więcej
Odkurzacz Zelmer Explorer 1100.0 SP

Odkurzacz Zelmer Explorer 1100.0 SP

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Zelmer

Odkurzacz workowy Zelmer Explorer 1100.0 SP o mocy 1700 W; pojemność worka na kurz 2,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; automatyczny układ zwijania przewodu; filtr HEPA 11; filtr ochrony silnika; wskaźnik zapełnienia worka; metalowa teleskopowa rura.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Zelmer Roto VC1001

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)