Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 EH

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 EH

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 EH o mocy 1500 W; pojemność worka na kurz 3 l; elektroniczna regulacja siły ssania; rura segmentowa metalowa; microfiltr ACF; wąż CBS.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Zelmer 450.0 eh?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Zelmer 450.0 eh

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 EH to nie tylko kosmiczna nazwa i wygląd, ale również innowacyjne funkcje. Jest to idealny sprzęt do codziennego dbania o porządek. Bardzo małe i poręczne gabaryty odkurzacza idealnie sprawdzą się w niewielkich metrażach.

Żólty odkurzacz prezentuje się ładnie i klasycznie. Nie musimy się stresować jeśli zapomnimy go schować, ponieważ wygląda schludnie. Kształt jest bardzo kompaktowy i ergonomiczny. Małe gabaryty odkurzacza kryją w sobie dość dużą moc dzięki czemu szybko i efektywnie posprzątamy. Mimo niewielkich wymiarów ma duży zasięg i pozwala na odkurzenie obszernych pomieszczeń bez potrzeby ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Odkurzacz nie zniszczy delikatnych powierzchni dzięki wygodnej regulacji siły ssania. Przy wymienianiu worka na kurz zachowujemy pełną higienę. Wyrzucamy stary worek i zastępujemy go nowym. Dzięki temu nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami i kurzem. Model worka pasujący do tego odkurzacza to Safbag 49.4020. Microfiltr bardzo dobrze spełnia swoje zadania i oczyszcza wypuszczane powietrze z drobnoustrojów i roztoczy. Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 EH może być swobodnie używany przez alergików i chorych na astmę. Ze względu na swoją lekkość i kompaktowość może być użytkowany przez dzieci lub osoby starsze. Dzięki ssawko-szczotce z przełącznikiem parkiet dywan szybko i dokładnie wyczyścimy dywany. Do zestawu dołączone są następujące ssawki:

  • ssawka mała
  • ssawka szczelinowa
  • szczotka mała

Ssawka mała pozwoli na dokładnie odkurzenie miejsc gdzie zwykłe końcówki nie docierają. Bardzo dobrze sprawdza się w okolicach sprzętu elektronicznego lub skupiskach kabli. Ssawka szczelinowa pozbędzie się kurzu z rolet, żaluzji, ram obrazów, zasłon, firan, materacy lub przestrzeni między książkami. Szczotka mała pomoże utrzymać porządek na meblach tapicerowanych. Wysprzątamy nią sierść, włosy lub resztki jedzenia. Miękkie kółka nie zarysują podłogi i nie będą przeszkadzać w trakcie sprzątania. Poziom emitowanego hałasu jest niski. Można odkurzać i jednocześnie oglądać telewizję lub słuchać muzyki. Ten mały, sprytny odkurzacz w szybki i poręczny sposób pomoże nam się uporać z kurzem. Jego niekonwencjonalny wygląd i połączenie dużej mocy z precyzją działania tworzy naprawdę bardzo solidną i wytrzymałą całość.

Parametry techniczne odkurzacza Zelmer Odyssey 450.0 EH

Moc silnika (W)1500
Pojemność (l)3
Długość kabla (m)5,3
Waga (kg)4,3
Poziom hałasu (dB)75

Wyposażenie odkurzacza Zelmer Odyssey 450.0 EH

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaNie
Wskaźnik zapełnienia workaNie
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Zelmer 450.0 eh?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Zelmer Odyssey 450.0 EH

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 ST

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 ST

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Zelmer

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 ST o mocy 1700 W; pojemność worka na kurz 3 l; elektroniczna regulacja siły ssania; rura teleskopowa z mechanizmem Locking system; filtr HEPA; układ zwijania przewodu.

czytaj więcej
Odkurzacz Zelmer Roto VC1001

Odkurzacz Zelmer Roto VC1001

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Zelmer

Odkurzacz workowy Zelmer Roto VC1001 o mocy 1900W; filtr antyalergiczny HEPA 11; pojemność worka 2,5 l; wąż obracany o 360 stopni.

czytaj więcej
Odkurzacz Zelmer Explorer 1100.0 SP

Odkurzacz Zelmer Explorer 1100.0 SP

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Zelmer

Odkurzacz workowy Zelmer Explorer 1100.0 SP o mocy 1700 W; pojemność worka na kurz 2,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; automatyczny układ zwijania przewodu; filtr HEPA 11; filtr ochrony silnika; wskaźnik zapełnienia worka; metalowa teleskopowa rura.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Zelmer Odyssey 450.0 EH

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)