Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Zelmer Explorer 1100.0 SP

Odkurzacz Zelmer Explorer 1100.0 SP

Odkurzacz workowy Zelmer Explorer 1100.0 SP o mocy 1700 W; pojemność worka na kurz 2,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; automatyczny układ zwijania przewodu; filtr HEPA 11; filtr ochrony silnika; wskaźnik zapełnienia worka; metalowa teleskopowa rura.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Zelmer Explorer 1100.0 sp?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Zelmer Explorer 1100.0 sp

Odkurzacz workowy Zelmer Explorer 1100.0 SP to innowacyjne urządzenie z dużą ilością dodatkowych funkcji, utrzymane w minimalistycznym design-ie. Kompaktowy kształt i mała waga odkurzacza pozwoli na szybkie i wygodne posprzątanie dużych powierzchni. Odkurzacz workowy Zelmer Explorer 1100.0 SP efektywnie sprząta, a my nie czujemy zmęczenia.

Design odkurzacza jest niebanalny i ciekawy. Urządzenie utrzymane w kolorze niebieskim prezentuje się bardzo elegancko i klasycznie. Absolutnie nie musimy się martwić jeśli zdarzy się nam zapomnieć schować odkurzacz. Jego wygląd jest miły dla oka. Metalowa rura teleskopowa pozwoli szybko i wygodnie dostosować odpowiednią długość do wzrostu. Jest to bardzo istotne, zwłaszcza u osób wysokich. Dzięki odpowiedniej postawie podczas odkurzania odciążamy kręgosłup i eliminujemy ból i nieprzyjemne schorzenia. Dodatkowe ssawki w jakie został wyposażony odkurzacz Zelmer Explorer 1100.0 SP są następujące:

• ssawka szczelinowa

• ssawka mała

• szczotka mała

• szczotka z włosiem naturalnym

Wszystkie drobne akcesoria możemy ukryć w poręcznym schowku wbudowanym w korpus. Dzięki temu nic się nie zgubi. Ssawka szczelinowa i ssawka mała poradzą sobie z miejscami trudno dostępnymi. Z łatwością odkurzymy ramy obrazów, księgozbiory, firany i zasłony. Szczotka mała usunie resztki jedzenia, włosy i sierść z mebli tapicerowanych lub materacy. Natomiast szczotka z włosiem naturalnym jest idealna do łagodnego czyszczenia podłóg, kamienia i marmuru. Zastosowany filtr ochrony silnika chroni go przed ewentualnymi awariami i przedłuża jego żywotność. Niezawodny filtr HEPA szczelnie zamyka wewnątrz wszelkie roztocza, drobnoustroje i substancje smoliste. Skutecznie pozbywa się alergenów więc jest stworzony dla osób chorych na astmę i alergików. Pozostawia czyste powietrze bez nieprzyjemnego zapachu. Długi przewód i automatyczne zwijanie pozwala na szybkie posprzątanie nawet bardzo dużych powierzchni, bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Sposób wymiany worków na kurz jest dziecinnie łatwy i bardzo higieniczny, ponieważ nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami. Elektroniczna regulacja siły ssania pomoże nam dostosować odpowiednią moc do podłoża nawet delikatnego. Wskaźnik zapełnienia worka w odpowiednim momencie poinformuje nas o potrzebie jego wymiany. Parkowanie pionowe i poziome zaoszczędzi bardzo dużo miejsca nawet w małych metrażach. W tym modelu mamy możliwość zastosowania turboszczotki. Odkurzacz Zelmer Explorer 1100.0 SP to kompaktowe i solidne urządzenie. Jest efektywny i precyzyjny w swoim działaniu. Z łatwością przebrniemy przez codziennie porządki i nie poczujemy zmęczenia.

Parametry techniczne odkurzacza Zelmer Explorer 1100.0 SP

Moc silnika (W)1700
Pojemność (l)2,5
Długość kabla (m)6,3
Waga (kg)4,6
Poziom hałasu (dB)75

Wyposażenie odkurzacza Zelmer Explorer 1100.0 SP

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Zelmer Explorer 1100.0 sp?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Zelmer Explorer 1100.0 SP

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 ST

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 ST

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Zelmer

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 ST o mocy 1700 W; pojemność worka na kurz 3 l; elektroniczna regulacja siły ssania; rura teleskopowa z mechanizmem Locking system; filtr HEPA; układ zwijania przewodu.

czytaj więcej
Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 EH

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 EH

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Zelmer

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 EH o mocy 1500 W; pojemność worka na kurz 3 l; elektroniczna regulacja siły ssania; rura segmentowa metalowa; microfiltr ACF; wąż CBS.

czytaj więcej
Odkurzacz Zelmer Roto VC1001

Odkurzacz Zelmer Roto VC1001

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Zelmer

Odkurzacz workowy Zelmer Roto VC1001 o mocy 1900W; filtr antyalergiczny HEPA 11; pojemność worka 2,5 l; wąż obracany o 360 stopni.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Zelmer Explorer 1100.0 SP

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)