Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 ST

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 ST

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 ST o mocy 1700 W; pojemność worka na kurz 3 l; elektroniczna regulacja siły ssania; rura teleskopowa z mechanizmem Locking system; filtr HEPA; układ zwijania przewodu.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Zelmer 450.0 st?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Zelmer 450.0 st

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 ST to nie tylko kosmiczna nazwa i wygląd, ale również innowacyjne funkcje. Jest to idealny sprzęt do codziennego dbania o porządek. Bardzo małe i poręczne gabaryty odkurzacza idealnie sprawdzą się w małych metrażach.

Mimo minimalistycznego wyglądu urządzenie kryje bardzo dużą moc. 1700 W wystarczy aby efektywnie i szybko posprzątać. Kremowy odkurzacz prezentuje się ładnie i klasycznie. Nie musimy się stresować jeśli zapomnimy go schować, ponieważ wygląda schludnie. Kształt jest bardzo kompaktowy i ergonomiczny. Odkurzacz ma niewielką wagę dzięki czemu nie wymaga od nas dużego wysiłku przy sprzątaniu. Jak na bardzo małe wymiary jego zasięg odkurzania jest dość duży. Bez problemu wysprzątamy nawet większe pomieszczania. Pojemność worka na kurz również jest zadowalająca. Nie ma potrzeby częstego wymieniania worka dzięki czemu oszczędzamy. Wygodna rura teleskopowa z mechanizmem Locking system usprawnia odkurzanie i sprawia, że jest wygodniejsze. Do zestawu dołączone są następujące ssawki:

  • ssawka szczelinowa
  • ssawka mała
  • szczotka mała
  • szczotka z włosiem naturalnym
  • turboszczotka

Dzięki małej ssawce i szczotce bez problemu pozbędziemy się zalegającego kurzu z wąskich miejsc. Za pomocą szczotek dokładnie wyczyścimy powierzchnie z marmuru, kamienia lub parkiet. Turboszczotka idealnie sprawdza się kiedy chcemy bardzo dokładnie wyczyścić dywany. Długi przewód zasilający i wygodny układ zwijania przewodu zwalnia nas z ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Elastyczny wąż flexi podwyższa wygodę odkurzania, nie skręca się i dobrze współpracuje. Duże i miękkie kółka pracują bardzo cicho, możemy sprzątać nawet późną porą. Poziom hałasu jaki emituje odkurzacz jest niewielki. Najnowsze filtry HEPA zastosowane w tym modelu chronią nas przed szkodliwymi drobnoustrojami, roztoczami i innymi zanieczyszczeniami. Nowoczesne rozwiązanie zatrzymuje zanieczyszczone powietrze i blokuje jego wydostanie się. System wymiany worków jest bardzo higieniczny. Wystarczy wyjąć zużyty worek i wyrzucić. W trakcie tego procesu nie mamy styczności z kurzem i zanieczyszczeniami. Mimo małych rozmiarów odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 ST jest niesamowicie stabilny. Został idealnie wyważony i zaprojektowany. Bardzo wygodny i komfortowy uchwyt umożliwia swobodne przenoszenie. Wszelkie akcesoria dołączone do zestawu schowane są w praktycznym schowku. Dzięki temu pomysłowi nic nie zgubimy, a wszystkie potrzebne ssawki mamy zawsze pod ręką. Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 ST jest kompaktowy, mały i poręczny. Mimo swoich niewielkich gabarytów jest sprzętem bardzo solidnym o dużej mocy i sile ssania. Funkcjonalność, innowacyjność i design idą w parze z niezawodną pracą odkurzacza.

Parametry techniczne odkurzacza Zelmer Odyssey 450.0 ST

Moc silnika (W)1700
Pojemność (l)3
Długość kabla (m)6,3
Waga (kg)4,3
Poziom hałasu (dB)75

Wyposażenie odkurzacza Zelmer Odyssey 450.0 ST

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaNie
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Zelmer 450.0 st?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Zelmer Odyssey 450.0 ST

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 EH

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 EH

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Zelmer

Odkurzacz Zelmer Odyssey 450.0 EH o mocy 1500 W; pojemność worka na kurz 3 l; elektroniczna regulacja siły ssania; rura segmentowa metalowa; microfiltr ACF; wąż CBS.

czytaj więcej
Odkurzacz Zelmer Roto VC1001

Odkurzacz Zelmer Roto VC1001

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Zelmer

Odkurzacz workowy Zelmer Roto VC1001 o mocy 1900W; filtr antyalergiczny HEPA 11; pojemność worka 2,5 l; wąż obracany o 360 stopni.

czytaj więcej
Odkurzacz Zelmer Explorer 1100.0 SP

Odkurzacz Zelmer Explorer 1100.0 SP

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Zelmer

Odkurzacz workowy Zelmer Explorer 1100.0 SP o mocy 1700 W; pojemność worka na kurz 2,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; automatyczny układ zwijania przewodu; filtr HEPA 11; filtr ochrony silnika; wskaźnik zapełnienia worka; metalowa teleskopowa rura.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Zelmer Odyssey 450.0 ST

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)