Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Bosch BSN1900

Odkurzacz Bosch BSN1900

Odkurzacz workowy Bosch BSN1900 o mocy 1900 W; pojemność worka 3l; elektroniczna regulacja siły ssania; rura teleskopowa; system filtracji.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Bosch Bsn1900?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Bosch Bsn1900

Dzięki dużej mocy odkurzacz workowy Bosch BSN1900 pomoże nam uporać się z kurzem szybko i efektywnie. Jest to idealne urządzenie do codziennego sprzątania średnich powierzchni. Lekkość sprzętu sprawia, że odkurzanie staje się wygodne i przyjemne.

Za pomocą elektronicznej regulacji siły ssania dostosujemy odpowiednią moc do podłoża. Wygodny, ergonomiczny uchwyt pozwoli na swobodne przenoszenie odkurzacza. Ten drobny, czarny sprzęt bardzo dobrze z nami współpracuje. Jego design jest nowoczesny i minimalistyczny. Jeśli zapomnimy go schować po sprzątaniu, nikogo nie będzie raził jego wygląd. Przełączalna szczotka rolkowa pomoże nam w dokładnym czyszczeniu dywanów lub mebli tapicerowanych. Wskaźnik wymiany worka na kurz w odpowiednim momencie poinformuje nas kiedy mamy to zrobić. Dzięki takim innowacyjnym zastosowaniom unikniemy brzydkiego zapachu wydostającego się z worka. Odkurzacz Bosch BSN1900 można schować w pozycji pionowej lub poziomej. Zatem zmieści się w każdej przestrzeni, nawet wąskiej i małej. Bardzo wygodne automatyczne zwijanie kabla i lekkość urządzenia sprawi, że posprzątamy szybciej i włożymy w to mniej wysiłku. Worki zastosowane w odkurzaczu ze specjalnym zamknięciem skutecznie chronią nas przed kontaktem z kurzem, roztoczami i innymi zanieczyszczeniami. Dodatkowe końcówki jakie znajdziemy w zestawie to:

  • ssawka szczelinowa
  • ssawka do tapicerki

Dzięki małej ssawce bez problemu pozbędziemy się kurzu z bardzo wąskich przestrzeni. Idealna do odkurzania w okolicy telewizora lub tam gdzie jest skupisko kabli. Ssawką do tapicerki zwalczymy uporczywe resztki jedzenia lub pyłki na fotelach, sofach. Długość kabla jest wystarczająca aby komfortowo posprzątać nawet większe pomieszczenia. Odkurzacz Bosch BSN1900 jest bardzo kompaktowy. Możemy wyciągnąć rurę i ssawkę i dostosować jego rozmiar do miejsca, w którym będzie przechowywany. System filtracji Air Clean II sprawia, że wypuszczane powietrze jest czystsze i pozbawione roztoczy i zanieczyszczeń. Idealnie poradzi sobie z sierścią i włosami zwierząt. Jest mały lekki i poręczny, więc szybko przygotujemy go do pracy. Wymiana worka jest dziecinnie prosta. Wystarczy wyjąć zużyty, wyrzucić i włożyć nowy. Jest to bardzo higieniczny sposób, który chroni nas przed kontaktem z zanieczyszczeniami. Model worka pasujący do tego odkurzacza to BBZ71AFK o pojemności 3 l. Bosch BSN1900 to solidny, praktyczny i kompaktowy sprzęt. Bez problemu może być użytkowany przez dzieci lub osoby starsze.

Parametry techniczne odkurzacza Bosch BSN1900

Moc silnika (W)1900
Pojemność (l)3
Długość kabla (m)5,5
Waga (kg)6
Poziom hałasu (dB)84

Wyposażenie odkurzacza Bosch BSN1900

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Bosch Bsn1900?

Bosch – nie tylko producent AGD

W 1886 roku Robert Bosch założył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. Dzisiaj to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Bosch BSN1900

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Bosch BSN1900

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)