Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Bosch Free’e ProPower BSGL52530

Odkurzacz Bosch Free’e ProPower BSGL52530

Odkurzacz workowy Bosch Free'e ProPower BSGL52530 o mocy 2500 W; pojemność worka na kurz 4,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; system filtracji Air Clean HEPA; rura teleskopowa; wskaźnik konieczności wymiany worka na kurz; automatyczne zwijanie kabla; przezroczysty zderzak powietrzny.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Bosch Free'e propower bsgl52530?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Bosch Free'e propower bsgl52530

Odkurzacz workowy Bosch Free’e ProPower BSGL52530 to niesamowicie wydajne i solidne urządzenie. Bardzo duża moc silnika pozwala szybko i niezwykle efektywnie posprzątać duże powierzchnie. Bosch Free’e ProPower BSGL52530 jest niezawodny i wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne. Ta maszyna zdecydowanie spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników.

Design odkurzacza jest bardzo interesujący i klasyczny. Utrzymany w kolorze czarnym prezentuje się schludnie i ciekawie. Odkurzacz ze względu na swój wygląd, nie wymaga chowania. Kompaktowy i ergonomiczny kształt pozwoli na łatwe przenoszenie i przechowywanie. Urządzenie bardzo dobrze współpracuje w trakcie sprzątania i doskonale się prowadzi. Duży zasięg działania i system automatycznego zwijania przewodu to wygodny sposób na odkurzenie większych powierzchni bez konieczności ciągłego schylania się i zmieniania kontaktów zasilających. Innowacyjne połączenie rury z odkurzaczem za pomocą kuli sprawia, że manewrowanie jest bardzo komfortowe. Zastosowanie przezroczystego zderzaka powietrznego chroni ściany i meble przed obiciem. Elektroniczna regulacja siły ssania pozwala dostosować odpowiednią moc do odkurzanego podłoża. Duży włącznik/wyłącznik możemy obsługiwać nogą czyli nie musimy się tak często schylać. Ergonomiczne uchwyty i system parkowania pionowego lub poziomego ułatwia przenoszenie i przechowywanie urządzenia, nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Rura teleskopowa pozwoli dostosować odpowiednią długość do wzrostu użytkownika. Jest to szczególnie ważne dla osób wysokich, które często skarżą się na ból pleców po zakończonym sprzątaniu. Dzięki utrzymaniu odpowiedniej, wyprostowanej sylwetki odciążamy kręgosłup. Odkurzacz Bosch Free’e ProPower BSGL52530 został wyposażony w następujące ssawki dodatkowe:

• ssawka szczelinowa

• ssawka do tapicerki

Dzięki ssawce szczelinowej skutecznie dotrzemy do miejsc trudno dostępnych np. księgozbiorów, ram obrazów i luster, firan, zasłon lub okolic sprzętu elektronicznego. Ssawka do tapicerki oczyści materace i meble tapicerowane z sierści, włosów lub resztek jedzenia. Niezawodny i wydajny system filtracji Air Clean HEPA szczelnie zamyka wszelkie zanieczyszczenia i substancje smoliste wewnątrz. Powietrze jest świeże, wolne od alergenów i nieprzyjemnego zapachu. Wysoka jakość filtrów ma szczególne znaczenie wśród osób chorych na astmę i alergików. Pojemne worki nie wymagają tak częstej wymiany. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba poinformuje nas o tym praktyczny wskaźnik zapełnienia worka. Wymiana worków jest w pełni higieniczna, ponieważ nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami. Skrętne kółka gwarantują cichą pracę i ochronę podłoża przed zarysowaniami. Odkurzacz Bosch Free’e ProPower BSGL52530 to bardzo mocne i solidnie wykonane urządzenie, z pomocą którego posprzątamy efektywnie i szybko. Sprzęt z tak dużą mocą poradzi sobie z każdym zadaniem.

Parametry techniczne odkurzacza Bosch Free’e ProPower BSGL52530

Moc silnika (W)2500
Pojemność (l)4,5
Długość kabla (m)12,1
Waga (kg)6,8
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Bosch Free’e ProPower BSGL52530

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Bosch Free'e propower bsgl52530?

Bosch – nie tylko producent AGD

W 1886 roku Robert Bosch założył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. Dzisiaj to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Bosch Free’e ProPower BSGL52530

Odkurzacz Bosch BGL452131

Odkurzacz Bosch BGL452131

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Bosch

Odkurzacz workowy Bosch BGL452131 o mocy 2100 W; SuperSilent; pojemność worka wymiennego 5 l; automatyczne zwijanie kabla; wskaźnik konieczności wymiany worka na kurz; system filtracji Air Clean HEPA; rura teleskopowa.

czytaj więcej
Odkurzacz Bosch Free’e Pro Parquet 2200 W BSGL52233

Odkurzacz Bosch Free’e Pro Parquet 2200 W BSGL52233

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Bosch

Odkurzacz workowy Bosch Free'e Pro Parquet 2200 W BSGL52233 o mocy 2200 W; pojemność worka na kurz 4,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; system filtracji Air Clean HEPA; rura teleskopowa; wąż ze specjalnej wytrzymałej plecionki; wskaźnik konieczności wymiany worka na kurz; system automatycznego zwijania kabla.

czytaj więcej
Odkurzacz Bosch Free’e 2200 W BSGL52231

Odkurzacz Bosch Free’e 2200 W BSGL52231

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Bosch

Odkurzacz workowy Bosch Free'e 2200 W BSGL52231 o mocy 2200 W; pojemność worka na kurz 4,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania za pomocą pokrętła; rura teleskopowa; system filtracji Air Clean HEPA; rura teleskopowa; wskaźnik zapełniania worka; automatyczne zwijanie kabla.

czytaj więcej
Odkurzacz Bosch Formula ProPower 2500W BSG72530

Odkurzacz Bosch Formula ProPower 2500W BSG72530

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Bosch

Odkurzacz workowy Bosch Formula ProPower 2500W BSG72530 o mocy 2500 W; pojemność worka wymiennego 5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; system filtracji Air Clean HEPA; rura teleskopowa; dodatkowa ssawka zbierająca kurz podczas wiercenia; system automatycznego zwijania przewodu; wskaźnik konieczności wymiany worka na kurz.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Bosch Free’e ProPower BSGL52530

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)