Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Bosch BSG61810

Odkurzacz Bosch BSG61810

Odkurzacz workowy Bosch BSG61810 o mocy 1800 W; pojemność worka na kurz 4 l; wskaźnik zapełnienia worka; elektroniczna regulacja siły ssania; automatyczne zwijanie kabla; System filtracji Air Clean II.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Bosch Bsg61810?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Bosch Bsg61810

Odkurzacz workowy Bosch BSG61810 to połączenie dużej mocy i pięknego wyglądu. Z pomocą tego urządzenia posprzątamy szybko i efektywnie. Kompaktowy i ergonomiczny kształt sprawia, że odkurzanie staję się formą przyjemnego spędzania czasu. Odkurzacz jest lekki, więc korzystanie z niego nie wymaga absolutnie żadnego wysiłku.

Design urządzenia jest elegancki i klasyczny. Kolor rubinowy metaliczny prezentuje się bardzo stylowo i nowocześnie. Ze względu na swój ładny wygląd, odkurzacz nie musi być ciągle schowany. Za pomocą elektronicznej regulacji siły ssania szybko dostosujemy odpowiednią moc do podłoża, nawet tego delikatnego. Wygodny, ergonomiczny uchwyt ułatwia przenoszenie i przechowywanie urządzenia. Solidna rura teleskopowa pozwoli na dobranie odpowiedniej długości do wzrostu. Jest to bardzo istotny aspekt, ponieważ utrzymanie prawidłowej pozycji podczas sprzątania odciąży nasz kręgosłup. Dzięki temu unikniemy schorzeń i bólu pleców. Odkurzacz Bosch BSG61810 został wyposażony w następujące ssawki dodatkowe:

• ssawka szczelinowa

• ssawka do tapicerki

Dzięki ssawce szczelinowej odkurzymy miejsca trudno dostępne. Z łatwością dotrzemy do księgozbiorów, ram obrazów i luster, firan lub zasłon. Ssawka do tapicerki szybko pozbędzie się resztek jedzenia, sierści i włosów z materacy i mebli tapicerowanych. Niezawodny i bardzo wydajny system filtracji Air Clean II szczelnie zamyka wszelkie zanieczyszczenia, drobnoustroje i substancje smoliste wewnątrz, pozostawiając czyste i wolne od nieprzyjemnego zapachu powietrze. Jest to bardzo istotne wśród alergików. System wymiany worków na kurz jest dziecinnie łatwy i w pełni higieniczny. Wystarczy wyrzucić zużyty worek i na jego miejsce założyć nowy. Dzięki temu nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami i kurzem. Model worka pasujący do tego odkurzacza to BBZ41FG/TYP G. Wskaźnik zapełnienia worka w odpowiednim momencie poinformuje nas o potrzebie jego wymiany. Możliwość parkowania pionowego i poziomego zaoszczędzi bardzo dużo miejsca nawet w małych pomieszczeniach. Długi kabel i automatyczne zwijanie pozwoli odkurzyć większe przestrzenie bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Kompaktowy kształt i lekkość odkurzacza Bosch BSG61810 sprawia, że sprzęt doskonale współpracuje w trakcie sprzątania. Urządzenie jest bardzo wydajne i solidnie wykonane. Duże worki na kurz nie wymagają tak częstej wymiany, a duża moc pozwoli na szybkie i efektywne odkurzanie. Odkurzacz Bosch BSG61810 to rodzinne i niezawodne urządzenie.

Parametry techniczne odkurzacza Bosch BSG61810

Moc silnika (W)1800
Pojemność (l)4
Długość kabla (m)5,2
Waga (kg)4,7
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Bosch BSG61810

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Bosch Bsg61810?

Bosch – nie tylko producent AGD

W 1886 roku Robert Bosch założył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. Dzisiaj to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Bosch BSG61810

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Bosch BSG61810

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)