Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Bosch ProPower 2500 W BSGL32510

Odkurzacz Bosch ProPower 2500 W BSGL32510

Odkurzacz Bosch ProPower BSGL32510 o mocy 2500 W; elektroniczna regulacja siły ssania; system filtracji AirClean HEPA; czerwony kabel przyłączeniowy; pojemność worka 4 l.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Bosch Bsgl32510?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Bosch Bsgl32510

Odkurzacz Bosch ProPower BSGL32510 to mocne i niezawodne urządzenie, które pomoże w utrzymaniu porządku. Duża moc sprzętu pozwala na szybkie i bardzo efektywne sprzątanie. Wygodnie i łatwo pozbędziemy się kurzu z całego mieszkania.

Za pomocą elektronicznej regulacji siły ssania dostosujemy odpowiednią moc do każdej powierzchni. Ergonomiczny i kompaktowy kształt odkurzacza sprawi, że sprzątanie będzie wygodne. Urządzenie jest lekkie i wspaniale współpracuje w trakcie pracy. Maksymalny efekt przy minimalnym wysiłku. Nawet dzieci mogą korzystać z odkurzacza. Jest on bardzo przejrzysty w obsłudze i utrzymany w minimalistycznym, klasycznym schemacie. Kolor czarny sprawia, że odkurzacz nie rzuca się w oczy jeśli zapomnimy go schować. Zastosowanie najwyższej jakości filtrów pomaga w utrzymaniu pełnej higieny i czystego powietrza. Niweluje wszelkie roztocza, drobnoustroje i zanieczyszczenia. Spokojnie mogą z niego korzystać alergicy jak i chorzy na astmę. Wygodny uchwyt i niewielka waga pozwala na swobodne przenoszenie. Przełącznik w szczotce rolkowej pozwoli na dokładniejsze czyszczenie dywanów. Do zestawu dołączone są następujące ssawki:

• ssawka szczelinowa

• ssawka do tapicerki

Ssawka szczelinowa dokładnie posprząta małe i ciasne powierzchnie. Idealnie się sprawdza w okolicach sprzętu elektronicznego lub przy większych skupiskach kabli. Ssawką do tapicerki z powodzeniem pozbędziemy się sierści, włosów lub resztek jedzenia z mebli. Długi kabel i jego automatyczne zwijanie to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie ma potrzeby ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Posprzątamy duże powierzchnie szybko i sprawnie. Możliwość schowania odkurzacza Bosch ProPower BSGL32510 w pozycji pionowej lub poziomej i odłączenie rury zaoszczędzi dużo przestrzeni. O tym, kiedy należy wymienić worek na kurz informuje nas specjalny wskaźnik, dzięki temu z odkurzacza nie unosi się nieprzyjemny zapach. Czerwony kabel zasilający przełamie codzienną nudę. Papierowe worki wykorzystane w tym modelu pomogą nam zachować pełną higienę. Ich wymiana jest bardzo prosta. Wystarczy wyrzucić zużyty worek i włożyć nowy. Taki system skutecznie chroni nas przez zanieczyszczeniami, roztoczami i kurzem. Odkurzacz Bosch ProPower BSGL32510 posiada lekką, aluminiową i solidną rurę. Urządzenie jest stosunkowo ciche, więc bez problemu możemy go używać nawet późną porą. Model worków wymiennych pasujących do tego modelu to BBZ41FG/TYP G. Jest to niezawodny i bardzo wytrzymały sprzęt. Jeśli szukamy czegoś na długie lata to warto zastanowić się nad tym modelem. Dzięki dużej mocy urządzenia posprzątamy szybko, wygodnie i bez wysiłku.

 

Parametry techniczne odkurzacza Bosch ProPower 2500 W BSGL32510

Moc silnika (W)2500
Pojemność (l)4
Długość kabla (m)8
Waga (kg)4,3
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Bosch ProPower 2500 W BSGL32510

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Bosch Bsgl32510?

Bosch – nie tylko producent AGD

W 1886 roku Robert Bosch założył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. Dzisiaj to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Bosch ProPower 2500 W BSGL32510

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Bosch ProPower 2500 W BSGL32510

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)