Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Bosch HomeProfessional BSGL5PRO1

Odkurzacz Bosch HomeProfessional BSGL5PRO1

Odkurzacz workowy Bosch HomeProfessional BSGL5PRO1 o mocy 1800 W; elektroniczna regulacja siły ssania; filtr HEPA zmywalny; Air Flow Control System; wąż z wytrzymałej plecionki; pojemność worka 4,5 l.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Bosch Bsgl5pro1?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Bosch Bsgl5pro1

Odkurzacz workowy Bosch HomeProfessional BSGL5PRO1 to mocny i funkcjonalny sprzęt, który pomoże nam utrzymać czystość. Jego kompaktowość i ergonomiczność zadowoli każdego użytkownika. Odkurzanie stanie się przyjemniejsze, wygodniejsze i dokładniejsze.

Granitowy kolor i klasyczny kształt odkurzacza prezentuje się bardzo stylowo i solidnie. Lakier, którym pokrywy został sprzęt jest w pełni odporny na zadrapania. To znaczy, że urządzenie może być używane przez wiele lat, ale dalej będzie wyglądać idealnie. Nie musimy się już martwić o uszkodzenia na ścianach i meblach od uderzeń, ponieważ odkurzacz został wyposażony w przezroczysty zderzak powietrzny. Urządzenie jest bardzo energooszczędne, posiada trwały silnik, który pobiera mało energii. To co przyciąga uwagę to wyjątkowy wąż odkurzacza, który jest wykonany z wytrzymałej tekstylnej plecionki. Ułatwia to manewrowanie odkurzaczem. Wąż nie skręca się i lepiej z nami współpracuje. Wygodny uchwyt pozwoli na swobodne przenoszenie sprzętu. Duży włącznik/wyłącznik jest tak skonstruowany, że nie musimy się schylać. Odkurzacz możemy obsługiwać nogą. Miękkie kółka powodują cichą i płynną pracę urządzenia. Dodatkowe ssawki są zintegrowane w odkurzaczu. Nic nam nie zginie i wszystko mamy pod ręką. W skład zestawu wchodzą następujące ssawki:

• ssawka szczelinowa

• ssawka do tapicerki

Dzięki ssawce szczelinowej z łatwością i szybko posprzątamy nawet bardzo trudno dostępne miejsca. Natomiast ssawka do tapicerki pomoże pozbyć się sierści, pyłków i resztek jedzenia. Przełączalna szczotka rolkowa pozwoli dokładniej wyczyścić dywany. Air Flow Control System efektywnie zamyka cząsteczki kurzu w odkurzaczu i nie pozwala na ich wydostanie się. Powietrze jest wolne od zanieczyszczeń i wszelkich roztoczy. Obudowa silnika jest zamknięta hermetycznie, zanieczyszczone powietrze nie ma możliwości wydostania się na zewnątrz. Korzystając z tego sprzętu, oddychamy czystym powietrzem. Bardzo duża pojemność worka MegaAir SuperTEX, bo aż 4,5 l sprawia, że nie musimy ich tak często zmieniać. Jest to bardzo oszczędne rozwiązanie. Specjalne zamknięcie powoduje, że wymieniając worek nie mamy styczności z kurzem i zanieczyszczeniami. Zużyty worek wyrzucamy do śmieci i wkładamy nowy. Jest to najbardziej higieniczny sposób wymiany worków. Odkurzacz Bosch HomeProfessional BSGL5PRO1 jest bardzo pomocny w walce z alergiami i przy utrzymaniu nieskazitelnej higieny w domu. Wypuszczane powietrze jest dużo czystsze i całkowicie wolne od zanieczyszczeń. Typ worków wymiennych do tego modelu to BBZ41FGXXL/TYP GXXL. Parkowanie pionowe i poziome pozwala na wygodne przechowywanie odkurzacza. Długi kabel z funkcją automatycznego zwijania to komfortowe sprzątanie bez konieczności częstej wymiany kontaktów zasialających. Odkurzacz Bosch HomeProfessional BSGL5PRO1 to urządzenie solidne, wygodne i ergonomiczne. Niesamowita funkcjonalność sprawi, że odkurzanie nie będzie udręką, ale przyjemnością.

Parametry techniczne odkurzacza Bosch HomeProfessional BSGL5PRO1

Moc silnika (W)1800
Pojemność (l)4,5
Długość kabla (m)12,1
Waga (kg)5,8
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Bosch HomeProfessional BSGL5PRO1

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Bosch Bsgl5pro1?

Bosch – nie tylko producent AGD

W 1886 roku Robert Bosch założył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. Dzisiaj to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Bosch HomeProfessional BSGL5PRO1

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Bosch HomeProfessional BSGL5PRO1

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)