Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Bosch MoveOn 2200W Hepa BGL35MOV17

Odkurzacz Bosch MoveOn 2200W Hepa BGL35MOV17

Odkurzacz workowy Bosch MoveOn BGL35MOV17 o mocy 2200 W; pojemność worka wymiennego 4 l; elektroniczna regulacja siły ssania; wąż ze specjalnej wytrzymałej plecionki; system filtracji Air Clean HEPA; nowoczesny design.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Bosch Moveon 2200w hepa bgl35mov17?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Bosch Moveon 2200w hepa bgl35mov17

Jeśli oprócz solidności wykonania i funkcjonalności sprzętu zwracasz również uwagę na design to warto zainteresować się tym modelem. Odkurzacz workowy Bosch Move On BGL35MOV17 to połączenie efektywnego sprzątania z pięknym wzornictwem. Pomoże utrzymać idealny porządek w domu i zadowoli kształtem i wyglądem każdego użytkownika.

Bardzo duża moc urządzenia i wiele innowacyjnych rozwiązań sprawi, że odkurzanie stanie się czynnością szybką i przyjemną. Ten pomocnik w kolorze błękitnym z nowoczesnym i bardzo wygodnym wężem idealnie współpracuje w trakcie sprzątania. Innowacyjny wąż wykonany z bardzo wytrzymałej plecionki podwyższa jakość odkurzania. Wąż się nie skręca i jest solidnie wykonany. Kolor urządzenia przyciągnie nawet małe dzieci do obowiązków domowych. Kształt jest kompaktowy, a sam odkurzacz bardzo lekki więc mogą go używać dzieci i osoby starsze. Dzięki elektronicznej regulacji siły ssania dostosujemy moc do każdej powierzchni, nawet tej delikatnej. Łatwe odkurzanie dzięki obrotowemu połączeniu rury z odkurzaczem. Umieszczenie bardzo dużych i miękkich kółek chroni podłogę przez zniszczeniami i zarysowaniami. Długi kabel i automatyczne zwijanie ułatwia sprzątanie i zwalnia nas z ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Bez problemu odkurzymy nawet bardzo duże pomieszczenia. Urządzenie jest idealne dla alergików i chorych na astmę. Zastosowany filtr to najwyższej jakości produkt, który wypuszcza czyste i wolne od zanieczyszczeń powietrze. AirSafe gwarantuje, że zanieczyszczone powietrze wraz z drobnoustrojami nie wydostanie się na zewnątrz. Sposób wymiany worka jest całkowicie higieniczny, ponieważ nie mamy styczności z kurzem. Wystarczy wyrzucić zużyty worek i włożyć nowy. Worki są wyposażone w specjalne zamknięcia, które dodatkowo chronią nas przed zanieczyszczeniami w trakcie ich wymieniania. O tym, kiedy mamy wymienić worek informuje nas specjalny wskaźnik. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Unikamy tym sposobem tworzenia się nieprzyjemnych zapachów. Odkurzacz Bosch Move On BGL35MOV17 możemy schować w pozycji pionowej lub poziomej i odpiąć rurę, dzięki czemu zaoszczędzimy bardzo dużo miejsca. Model worków wymiennych pasujących do tego modelu to BBZ41FG / TYP G. Ssawki dołączone do zestawu to:

• ssawka szczelinowa

• ssawka do tapicerki

Ssawka szczelinowa pozwoli na pozbycie się kurzu z bardzo małych i trudno dostępnych miejsc. Natomiast ssawka do tapicerki pomoże przy odkurzaniu sierści, resztek jedzenia i różnych pyłków z mebli. Odkurzacz Bosch Move On BGL35MOV17 to solidne, funkcjonalne i ergonomiczne urządzenie, które zainteresuje każdego użytkownika. Jest nie tylko bardzo ładny, ale również wytrzymały i innowacyjny.

 

Parametry techniczne odkurzacza Bosch MoveOn 2200W Hepa BGL35MOV17

Moc silnika (W)2200
Pojemność (l)4
Długość kabla (m)7,3
Waga (kg)4,6
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Bosch MoveOn 2200W Hepa BGL35MOV17

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Bosch Moveon 2200w hepa bgl35mov17?

Bosch – nie tylko producent AGD

W 1886 roku Robert Bosch założył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. Dzisiaj to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Bosch MoveOn 2200W Hepa BGL35MOV17

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Bosch MoveOn 2200W Hepa BGL35MOV17

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)