Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Bosch Move BSGL2MOVE5

Odkurzacz Bosch Move BSGL2MOVE5

Odkurzacz workowy Bosch Move BSGL2MOVE5 o mocy 2100 W; pojemność worka na kurz 3,5 l; automatyczne zwijanie kabla; wskaźnik zapełnienia worka; rura teleskopowa; filtr HEPA; elektroniczna regulacja siły ssania za pomocą pokrętła.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Bosch Move bsgl2move5?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Bosch Move bsgl2move5

Odkurzacz workowy Bosch Move BSGL2MOVE5 to niezawodne i mocne urządzenie o pięknym wyglądzie. Jego działanie i prezencja zadowoli każdego użytkownika. Z pomocą tego sprzętu szybko i efektywnie pozbędziemy się kurzu i zanieczyszczeń. Kompaktowy i ergonomiczny kształt sprawi, że sprzątanie stanie się przyjemne, szybkie i precyzyjne.

Design odkurzacza jest elegancki i niebanalny. Kremowy kolor sprawia, że urządzenie prezentuje się bardzo klasycznie i stylowo. Z pewnością „wpadnie w oko” każdej gospodyni domowej. Nie musimy się już stresować jeśli zapomnimy schować odkurzacz. Wręcz przeciwnie, może on stanowić swoistą ozdobę pomieszczenia. Za pomocą pokrętła dostosujemy odpowiednią siłę ssania do odkurzanego podłoża nawet bardzo delikatnego. Duże i miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniami i gwarantują cichą pracę odkurzacza. Niezwykle wytrzymała i innowacyjna rura z wyróżniającym się wzorem wspaniale współpracuje w trakcie sprzątania. Niezawodny i wydajny filtr HEPA skutecznie i szczelnie zamyka wszelkie drobnoustroje, roztocza, substancje smoliste i inne zanieczyszczenia wewnątrz. Powietrze jest pozbawione alergenów i nieprzyjemnego zapachu. Jest to szczególnie ważne wśród chorych na astmę i alergików. Wygodne uchwyty i ergonomiczny kształt znacznie ułatwia przechowywanie i przenoszczenie. Chowając odkurzacz Bosch Move BSGL2MOVE5 oszczędzamy dużo miejsca. Rura teleskopowa pomoże nam szybko dostosować odpowiednią długość do wzrostu. Jest to szczególnie ważny aspekt dla osób wysokich. Utrzymując odpowiednią postawę podczas odkurzania odciążamy kręgosłup i wyeliminujemy ryzyko schorzeń i bólu pleców. Odkurzacz Bosch Move BSGL2MOVE5 został wyposażony w następujące dodatkowe ssawki:

• ssawka szczelinowa

• ssawka do tapicerki

Ssawka szczelinowa pomoże nam odkurzyć miejsca trudno dostępne. Z łatwością poradzi sobie z księgozbiorami, ramami luster i obrazów, firankami lub zasłonami. Ssawka do tapicerki usunie uporczywą sierść z mebli tapicerowanych i materacy. Wymiana worków jest bardzo łatwa i w pełni higieniczna. Wystarczy wyrzucić zużyty worek i włożyć nowy. Dzięki temu nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami. Wskaźnik zapełnienia worka w odpowiednim momencie poinformuje nas o konieczności wymiany. Możliwość parkowania pionowego i poziomego pozwoli zaoszczędzić dużo miejsca nawet w małych metrażach. Długi kabel i automatyczne zwijanie to wygodny sposób na odkurzenie dużych pomieszczeń bez konieczności ciągłego schylania się i zmieniania kontaktów zasilających. Odkurzacz Bosch Move BSGL2MOVE5 to bardzo lekkie, ale stabilne urządzenie. Duża moc wzmacnia efektywność działania. Innowacyjna rura z grubego plecionego materiału bardzo dobrze współpracuje podczas odkurzania i nie skręca się. Z pomocą tego odkurzacza posprzątamy dokładnie i precyzyjnie, ale nie poczujemy zmęczenia.

Parametry techniczne odkurzacza Bosch Move BSGL2MOVE5

Moc silnika (W)2100
Pojemność (l)3,5
Długość kabla (m)5,2
Waga (kg)4,4
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Bosch Move BSGL2MOVE5

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Bosch Move bsgl2move5?

Bosch – nie tylko producent AGD

W 1886 roku Robert Bosch założył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. Dzisiaj to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Bosch Move BSGL2MOVE5

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Bosch Move BSGL2MOVE5

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)