Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Dirt Devil Power Cyclone Plus M2012-4

Odkurzacz Dirt Devil Power Cyclone Plus M2012-4

Odkurzacz bezworkowy Dirt Devil Power Cyclone Plus M2012-4 o mocy 2500 W; pojemność zbiornika na kurz 2,8 l; podwójny filtr silnika; filtr higieniczny; rura teleskopowa; automatyczne zwijanie kabla; inteligentny system parkowania i przechowywania; regulacja przepływu w uchwycie.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dirt devil Power cyclone plus m2012-4?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Dirt devil Power cyclone plus m2012-4

Odkurzacz bezworkowy Dirt Devil Power Cyclone Plus M2012-4 to połączenie ogromnej mocy i poręcznych kształtów. Silnik 2500 W sprawia, że sprzątanie jest maksymalnie efektywne i szybkie. Dzięki kompaktowości, odkurzacz łatwo się prowadzi i bez problemu omija wszelkie przeszkody. Odkurzacz Dirt Devil Power Cyclone Plus M2012-4 to idealne urządzenie w małych metrażach gdzie odkurzanie codziennie jest czynnością obowiązkową na przykład z powodu posiadania zwierząt.

Design odkurzacza jest bardzo nowoczesny i innowacyjny. Jak przystało na firmę Dirt Devil urządzenie prezentuje się niebanalnie. Utrzymany w kolorze czerwonym sprzęt zmieści się nawet w bardzo małych przestrzeniach. Ergonomiczny kształt pozwala na wygodne przechowywanie i przenoszenie odkurzacza. System bezworkowy jest bardzo komfortowym rozwiązaniem. Szybko i łatwo opróżnimy pojemny zbiornik na kurz. Nie musimy już pamiętać o workach i ich wymianie. Zastosowany podwójny filtr silnika chroni go przed ewentualnymi awariami i przedłuża jego żywotność. Wydajny filtr higieniczny skutecznie wyłapuje nawet najmniejsze zanieczyszczenia i zamyka szczelnie wewnątrz odkurzacza. Powietrze jest świeże, wolne od alergenów, pyłków i nieprzyjemnego zapachu. Wygodna rura teleskopowa pozwala szybko dostosować odpowiednią długość do wzrostu użytkownika. Jest to szczególnie ważne dla osób wysokich, które często narzekają na ból pleców po zakończonym sprzątania. Utrzymanie odpowiedniej, wyprostowanej sylwetki w trakcie odkurzania odciąża kręgosłup i chroni przed bólem lub nieprzyjemnymi schorzeniami. Odkurzacz Dirt Devil Power Cyclone Plus M2012-4 został wyposażony w następujące dodatkowe ssawki:

• ssawka/szczotka podłogowa

• szczotka do parkietów

• ssawka szczelinowa

• szczotka do mebli

Dzięki ssawko/szczotce odkurzymy twarde podłogi i grube dywany. Szczotka do parkietów delikatnie oczyści drewniane podłoża. Ssawka szczelinowa dotrze do miejsc trudno dostępnych. Szybko i precyzyjnie odkurzymy księgozbiory, ramy obrazów, luster i przestrzenie obok sprzętu elektronicznego. Szczotka do mebli delikatnie pozbędzie się kurzu z miejsc narażonych na zarysowania i tkanin na przykład firan lub zasłon. Włącznik obsługiwany stopą zwalnia nas z konieczności schylania się i nadwyrężania pleców. Duży zasięg i system automatycznego zwijania kabla to wygodny sposób na odkurzenie większych powierzchni bez potrzebny ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Inteligentny system parkowania sprawia, że przechowywanie jest łatwe i oszczędza dużo miejsca. Odkurzacz Dirt Devil Power Cyclone Plus M2012-4 to idealne połączenie funkcjonalności z bardzo dużą mocą. Urządzenie sprawi, że sprzątanie będzie maksymalnie efektywne przy minimalnym wysiłku.

Parametry techniczne odkurzacza Dirt Devil Power Cyclone Plus M2012-4

Moc silnika (W)2500
Pojemność (l)2,8
Długość kabla (m)6
Waga (kg)bd
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Dirt Devil Power Cyclone Plus M2012-4

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dirt devil Power cyclone plus m2012-4?

DIRT DEVIL – amerykańskie odkurzacze od producenta z Hong Kongu

Dirt Devil to marka odkurzaczy z historią sięgającą początków XX wieku. Dzisiaj to nowoczesne i funkcjonalne urządzenia sprzątające: odkurzacze bezworkowe i workowe, ręczne i piorące, wreszcie roboty sprzątające.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Dirt Devil Power Cyclone Plus M2012-4

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Dirt Devil Power Cyclone Plus M2012-4

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)