Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Dirt Devil Centec M2828-0

Odkurzacz Dirt Devil Centec M2828-0

Odkurzacz bezworkowy Dirt Devil Centec M2828-0 o mocy 2500 W; pojemność pojemnika na kurz 1,5 l; chromowana rura teleskopowa; włącznik obsługiwany stopą; automatyczne zwijanie kabla zasilającego; system parkowania.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dirt devil Centec m2828-0?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Dirt devil Centec m2828-0

Odkurzacz bezworkowy Dirt Devil Centec M2828-0 to małe, zwinne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Jego drobna postura mieści bardzo dużą moc działania. Ze względu na swoją wielkość idealnie sprawdzi się w małych metrażach. Z tym urządzeniem posprzątamy mieszkanie szybko, efektywnie, a co najważniejsze – wygodnie.

Zgrabny korpus w kolorze czerwony metalik mieści w sobie poręczny pojemnik na kurz, który w sposób szybki i dziecinnie łatwy można opróżnić. Odkurzacz zajmuje bardzo mało miejsca, dlatego zmieścimy go prawie wszędzie. Jeśli jednak zapomnimy go schować, nie musimy się stresować. Urządzenie prezentuje się bardzo stylowo, schludnie i miło dla oka. Filtry w jaki został wyposażony odkurzacz Dirt Devil Centec M2828-0 skutecznie chronią przed wszelkimi drobnoustrojami, roztoczami i substancjami smolistymi. Zanieczyszczania są szczelnie zamknięte wewnątrz, a użytkownicy oddychają świeżym i zdrowym powietrzem, pozbawionym alergenów. Filtr silnika chroni przed ewentualnymi awariami i przedłuża jego żywotność. Porządna i solidna, chromowana rura teleskopowa z funkcją dostosowanie długości do wzrostu pomoże nam utrzymać odpowiednią sylwetkę w trakcie odkurzania. Jest to bardzo ważny aspekt, szczególnie dla osób wysokich. Dzięki wyprostowanej sylwetce odciążymy kręgosłup i unikniemy bólu pleców po zakończonym sprzątaniu. Odkurzacz Dirt Devil Centec M2828-0 został wyposażony w następujące ssawki:

• ssawka podłogowa

• ssawka szczelinowa

• szczotka do parkietu

• szczotka do mebli

Małe ssawki pomogą nam utrzymać nieskazitelny porządek w trudno dostępnych miejscach. Szybko pozbędziemy się kurzu z firan, zasłon, księgozbiorów lub ram obrazów. Szczotka do parkietu dokładnie oczyści podłogę, ale nie zarysuje jej. Natomiast szczotka do mebli usunie kurz z miejsc wrażliwych na zarysowania. Niesamowita wygoda odkurzacza pozwala nam na posprzątanie dużej przestrzeni bez poczucia zmęczenia. Włącznik obsługiwany nogą zwalnia nas z konieczności ciągłego schylania się. Długi kabel i automatyczne zwijanie pozwoli na odkurzenie nawet bardzo dużych pomieszczeń bez potrzeby zmieniania kontaktów zasilających. Jest to spore ułatwienie jeśli sprzątamy większe pokoje. Inteligentny i innowacyjny system parkowania pozwoli nam zaoszczędzić miejsce. Długi i solidny wąż, który się nie skręca, bardzo dobrze z nami współpracuje. Kompaktowa, lekka i ergonomiczna sylwetka odkurzacza pozwala na wygodne i szybkie posprzątanie. Odkurzacz bezworkowy Dirt Devil Centec M2828-0 to solidny sprzęt o dużej mocy. Z jego pomocą odkurzanie będzie maksymalnie efektywne i dokładne.

 

Parametry techniczne odkurzacza Dirt Devil Centec M2828-0

Moc silnika (W)2500
Pojemność (l)1,5
Długość kabla (m)5
Waga (kg)5,3
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Dirt Devil Centec M2828-0

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dirt devil Centec m2828-0?

DIRT DEVIL – amerykańskie odkurzacze od producenta z Hong Kongu

Dirt Devil to marka odkurzaczy z historią sięgającą początków XX wieku. Dzisiaj to nowoczesne i funkcjonalne urządzenia sprzątające: odkurzacze bezworkowe i workowe, ręczne i piorące, wreszcie roboty sprzątające.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Dirt Devil Centec M2828-0

Odkurzacz Dirt Devil Centrino CleanControl M2009-1

Odkurzacz Dirt Devil Centrino CleanControl M2009-1

Odkurzacze bezworkowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze małe (poniżej 2,5 litra), Dirt Devil

Odkurzacz bezworkowy Dirt Devil Centrino CleanControl M2009-1 o mocy 2000 W; pojemność zbiornika na kurz 0,8 l; rura teleskopowa; automatyczne zwijanie kabla; inteligentny system parkowania i przechowywania; filtr silnika; filtr centralny.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Dirt Devil Centec M2828-0

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)