Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Dirt Devil Galileo M8000-0

Odkurzacz Dirt Devil Galileo M8000-0

Odkurzacz workowy Dirt Devil Galileo M8000-0 o mocy 1000 W; pojemność worka na kurz 2 l; rura teleskopowa; filtr higieniczny; filtr silnika; elektroniczna regulacja mocy; automatyczne zwijanie kabla.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dirt devil Galileo m8000-0?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Dirt devil Galileo m8000-0

Odkurzacz workowy Dirt Devil Galileo M8000-0 to połączenie niezwykłego i niebanalnego design-u z funkcjonalnością i oszczędnością. Moc odkurzacza jest wystarczająca, aby efektywnie i precyzyjnie posprzątać, jednak nie pobiera dużo energii. Jest to idealny sprzęt dla tych, którzy cenią sobie energooszczędność i ciszę.

Utrzymany w kolorze czarno-czerwonym prezentuje się bardzo ciekawie i solidnie. Nie musimy się stresować jeśli zapomnimy o schowaniu odkurzacza, jego wygląd przyciąga uwagę, ale tylko dlatego, że jest unikatowy i interesujący. System workowy zastosowany w urządzeniu pozwala na pełną higienę i bardzo łatwe pozbycie się zanieczyszczeń. Wystarczy wyrzucić worek i włożyć nowy. Chronimy naszą skórę i unikamy kontaktu z zanieczyszczeniami. Filtr higieniczny pozwala na zachowanie nieskazitelnie czystego powietrza. Wszelkie drobnoustroje, substancje smoliste i roztocza zostają szczelnie zamknięte wewnątrz, a wypuszczane powietrze jest zdrowe i pozbawione nieprzyjemnego zapachu. Filtr silnika chroni go przed ewentualnymi awariami i przedłuża jego żywotność. Wygodna, regulowana rura teleskopowa pozwala na dostosowanie długości odpowiedniej do naszego wzrostu. Jest to bardzo istotne, zwłaszcza dla osób wysokich. Dłuższe odkurzanie w pozycji zgiętej bardzo obciąża nasz kręgosłup i powoduje ból. W zestawie odkurzacza Dirt Devil Galileo M8000-0 znajdziemy następujące ssawki:

• ssawko/szczotka podłogowa

• szczotka podłogowa

• szczotka do tapicerki

• szczotka do mebli

• szczotka do szczelin

Dzięki bardzo małym ssawkom szybko i skutecznie pozbędziemy się kurzu z miejsc trudno dostępnych i wąskich. Idealnie sprawdzi się w przypadku odkurzania księgozbiorów, ram obrazów, firan lub zasłon. Szczotka podłogowa delikatnie oczyści podłogę, nie zarysowując jej. Sierści, włosów lub resztek jedzenia skutecznie pozbędziemy się za pomocą szczotki do tapicerki. Natomiast szczotka do mebli oczyści z kurzu w bardzo delikatny sposób. Elektroniczna regulacja mocy pozwoli nam przystosować siłę ssania do podłoża lub tkaniny. Włącznik obsługiwany stopą zwolni nas z konieczności ciągłego schylania się i odciąży nasz kręgosłup. Regulacja przepływu powietrza znajduje się w uchwycie. Automatyczne zwijanie kabla i jego długość pozwoli na szybkie posprzątanie dużych pomieszczeń, bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Do zestawu dołączona jest wygodna torba na akcesoria. Producent pomyślał o tych, którzy mają w zwyczaju gubić drobne przedmioty. Kompaktowy i ergonomiczny kształt sprawia, że przechowywanie oszczędza dużo miejsca. Lekkość, zwrotność i stabilność odkurzacza jest idealnie wyważona, sprzęt bardzo dobrze z nami współpracuje i nie czuć żadnych oporów w trakcie sprzątania. Odkurzacz workowy Dirt Devil Galileo M8000-0 to porządny, solidny i energooszczędny sprzęt, który zamieni sprzątanie w czynność szybką, łatwą i przyjemną.

Parametry techniczne odkurzacza Dirt Devil Galileo M8000-0

Moc silnika (W)1000
Pojemność (l)2
Długość kabla (m)7
Waga (kg)5
Poziom hałasu (dB)74

Wyposażenie odkurzacza Dirt Devil Galileo M8000-0

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dirt devil Galileo m8000-0?

DIRT DEVIL – amerykańskie odkurzacze od producenta z Hong Kongu

Dirt Devil to marka odkurzaczy z historią sięgającą początków XX wieku. Dzisiaj to nowoczesne i funkcjonalne urządzenia sprzątające: odkurzacze bezworkowe i workowe, ręczne i piorące, wreszcie roboty sprzątające.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Dirt Devil Galileo M8000-0

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Dirt Devil Galileo M8000-0

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)