Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Dirt Devil Lifty Plus M2012-2

Odkurzacz Dirt Devil Lifty Plus M2012-2

Odkurzacz workowy Dirt Devil Lifty Plus M2012-2 o mocy 24000W; pojemność worka na kurz 5 l; filtr silnika; filtr higieniczny; rura teleskopowa; regulacja przepływu w uchwycie; automatyczne zwijanie kabla; inteligentny system parkowania i przechowywania.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dirt devil Lifty plus m2012-2?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Dirt devil Lifty plus m2012-2

Odkurzacz workowy Dirt Devil Lifty Plus M2012-2 to nie tylko niebanalny design, ale również bardzo duża moc i pojemność worków na kurz. Dzięki temu urządzeniu posprzątamy szybko i dokładnie każde powierzchnie. Duża siła ssania doskonale radzi sobie nawet z trudnymi zanieczyszczeniami. Kompaktowy kształt sprawia, że praca z odkurzaczem jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.

Design odkurzacza jest ciekawy i niekonwencjonalny. Jak przystało na firmę Dirt Devil wygląd urządzenia przyciąga uwagę. Utrzymany w czerwonym kolorze odkurzacz Dirt Devil Lifty Plus M2012-2 prezentuje się solidnie i schludnie. Jego kształt jest kompaktowy, ergonomiczny i bardzo poręczny. Dzięki temu prowadzenie odkurzacza jest dużo łatwiejsze i wygodniejsze. Zastosowany system workowy jest w pełni higieniczny, a wymiana worków jest dziecinnie łatwa. Wystarczy wyrzucić zużyty worek i włożyć nowy. Dzięki temu nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami. Ze względu na bardzo dużą pojemność worków na kurz ich wymiana nie jest konieczna zbyt często, to bardzo oszczędza czas. Zastosowany filtr silnika wydłuża jego żywotność i chroni przed ewentualnymi awariami. Wydajny filtr higieniczny wyłapuje nawet najmniejsze zanieczyszczenia, pyłki, roztocza i zamyka je szczelnie wewnątrz odkurzacza. Powietrze jest świeże i wolne od nieprzyjemnego zapachu. Wygodna rura teleskopowa pozwoli szybko dopasować odpowiednią długość do wzrostu użytkownika. Jest to bardzo ważna kwestia, zwłaszcza dla osób wysokich. Utrzymanie odpowiedniej, wyprostowanej sylwetki odciąża kręgosłup, chroni przed bólem i nieprzyjemnymi schorzeniami. Odkurzacz Dirt Devil Lifty Plus M2012-2 został wyposażony w następujące ssawki dodatkowe:

• ssawka/szczotka podłogowa

• szczotka do parkietów

• ssawka szczelinowa

• szczotka do mebli

• długa, elastyczna ssawka

Dzięki ssawko/szczotce odkurzymy twarde podłogi i grube dywany. Szczotka do parkietów delikatnie oczyści każdy rodzaj drewnianego podłoża. Ssawka szczelinowa usunie kurz z miejsc trudno dostępnych np. z księgozbiorów, ram obrazów i luster, okolic sprzętu elektronicznego. Szczotka do mebli pozbędzie się kurzu z miejsc narażonych na zarysowania i z tkanin. Natomiast długa, elastyczna ssawka jeszcze precyzyjniej odkurzy powierzchnie trudno dostępne. Włącznik obsługiwany stopą zwalnia nas z konieczności ciągłego schylania się. Duży zasięg pracy i system automatycznego zwijania przewodu pozwala wygodnie odkurzyć większe pomieszczenia bez potrzeby ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Inteligentny system parkowania pozwala na łatwe przechowywanie i oszczędzanie miejsca. Odkurzacz Dirt Devil Lifty Plus M2012-2 to urządzenie niesamowicie wydajne. Mocny silnik i bardzo pojemny worek na kurz, sprawiają że odkurzanie jest szybkie, precyzyjne i oszczędne.

Parametry techniczne odkurzacza Dirt Devil Lifty Plus M2012-2

Moc silnika (W)2400
Pojemność (l)5
Długość kabla (m)5
Waga (kg)bd
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Dirt Devil Lifty Plus M2012-2

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dirt devil Lifty plus m2012-2?

DIRT DEVIL – amerykańskie odkurzacze od producenta z Hong Kongu

Dirt Devil to marka odkurzaczy z historią sięgającą początków XX wieku. Dzisiaj to nowoczesne i funkcjonalne urządzenia sprzątające: odkurzacze bezworkowe i workowe, ręczne i piorące, wreszcie roboty sprzątające.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Dirt Devil Lifty Plus M2012-2

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Dirt Devil Lifty Plus M2012-2

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)