Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Dirt Devil Infinity Excell M5050-7

Odkurzacz Dirt Devil Infinity Excell M5050-7

Odkurzacz bezworkowy Dirt Devil Infinity Excell M5050-7 o mocy 1800 W; pojemność zbiornika na kurz 1,5 l; filtr wylotu; podwójny filtr silnika; chromowana rura teleskopowa; automatyczne zwijania kabla; inteligentny system parkowania i przechowywania; regulacja przepływu w uchwycie.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dirt devil Infinity excell m5050-7?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Dirt devil Infinity excell m5050-7

Odkurzacz bezworkowy Dirt Devil Infinity Excell M5050-7 to poręczne i kompaktowe urządzenie o niebanalnym design-ie. Idealnie sprawdzi się w małych mieszkaniach, ponieważ jest bardzo poręczny i posiada niewielkie rozmiary. Lekkość z jaką prowadzi się odkurzacz, sprawia że domowe porządki jeszcze nigdy nie były tak efektywne (duża moc) i szybkie.

Design odkurzacza Dirt Devil Infinity Excell M5050-7, jak przystało na firmę Dirt Devil, jest bardzo ciekawy i nowoczesny. Urządzenie utrzymane w kolorze liliowo-srebrnym prezentuje się delikatnie i schludnie. Sprzęt nie wymaga chowania, ale ze względu na jego poręczny kształt zmieścimy go wszędzie. Bardzo stylowa linia estetyczna sprawia, że odkurzacz może pełnić cieszące oko wyposażenie domu. Zastosowany system bezrowkowy jest bardzo komfortowy. Wystarczy wyjąć pojemnik na kurz i opróżnić jego zawartość. Nie musimy już pamiętać o kupnie nowych worków. Jest to oszczędne rozwiązanie. Sposób w jaki odkurzacz Dirt Devil Infinity Excell M5050-7 współpracuje w trakcie sprzątania, sprawia że odkurzanie przebiega szybko i bez wysiłku. Filtr wylotu skutecznie oczyszcza z wszelkich zanieczyszczeń i alergenów. Powietrze jest świeże i pozbawione nieprzyjemnego zapachu. Podwójny filtr silnika chroni go przed ewentualnymi awariami i przedłuża jego żywotność. Wygodna chromowana rura teleskopowa w szybki sposób pozwoli dostosować odpowiednią długość do wzrostu. Jest to bardzo ważna kwestia, zwłaszcza u osób wysokich. Zachowanie odpowiedniej, wyprostowanej sylwetki w trakcie odkurzania odciąża kręgosłup i chroni przed bólem i nieprzyjemnymi schorzeniami. Odkurzacz Dirt Devil Infinity Excell M5050-7 został wyposażony w następujące ssawki:

• ssawka/szczotka podłogowa

• ssawka szczelinowa

• szczotka do mebli

Dzięki ssawko/szczotce podłogowej szybko pozbędziemy się zanieczyszczeń z twardych podłóg i grubych dywanów. Ssawka szczelinowa dotrze do miejsc trudno dostępnych na przykład księgozbiorów, ram obrazów, luster i okolic sprzętu elektronicznego. Szczotka do mebli delikatnie oczyści powierzchnie narażone na zarysowania. Wszystkie dodatkowe akcesoria możemy przechowywać w odkurzaczu. Dzięki temu mamy szybki dostęp i gwarancję, że nic nie zgubimy. Włącznik obsługiwany stopą zwalnia nas z konieczności schylania się i nadwyrężania pleców. System automatycznego zwijania kabla i duży zasięg to wygodny sposób na odkurzenie większych pomieszczeń, bez potrzebny ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. System parkowania pozwala na łatwe przechowywanie i oszczędność miejsca. Odkurzacz Dirt Devil Infinity Excell M5050-7 to niezawodny sprzęt o dużej mocy, który szybko i precyzyjnie poradzi sobie z zanieczyszczeniami.

Parametry techniczne odkurzacza Dirt Devil Infinity Excell M5050-7

Moc silnika (W)1600
Pojemność (l)1,5
Długość kabla (m)5
Waga (kg)5,8
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Dirt Devil Infinity Excell M5050-7

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dirt devil Infinity excell m5050-7?

DIRT DEVIL – amerykańskie odkurzacze od producenta z Hong Kongu

Dirt Devil to marka odkurzaczy z historią sięgającą początków XX wieku. Dzisiaj to nowoczesne i funkcjonalne urządzenia sprzątające: odkurzacze bezworkowe i workowe, ręczne i piorące, wreszcie roboty sprzątające.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Dirt Devil Infinity Excell M5050-7

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Dirt Devil Infinity Excell M5050-7

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)