Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Dirt Devil Fello & Friend M7050-9

Odkurzacz Dirt Devil Fello & Friend M7050-9

Odkurzacz workowy Dirt Devil Fello & Friend M7050-9 o mocy 2400 W; pojemność worka 3,7 l; filtr higieniczny; filtr silnika; rura teleskopowa; elektroniczna regulacja mocy; automatyczne zwijanie kabla; system parkowania.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dirt devil Fello & friend m7050-9?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Dirt devil Fello & friend m7050-9

Odkurzacz workowy Dirt Devil Fello & Friend M7050-9 to idealne urządzenie dla posiadaczy zwierząt. Sprzęt został stworzony właśnie z myślą o czworonogach. Jego design to minimalizm połączony z ciekawą aplikacją małych łapek zwierzęcych na srebrnym korpusie. Odkurzacz, ze względu na swoją bardzo dużą moc, szybko pozbędzie się sierści i włosów, pozostawiając wnętrza nieskazitelnie czyste.

Filtr higieniczny zastosowany w tym modelu skutecznie ochroni nas przed wszelkimi drobnoustrojami, roztoczami czy substancjami smolistymi. Idealnie wykonuje swoją pracę, zamykając zanieczyszczenia szczelnie wewnątrz, a użytkownicy mogą oddychać świeżym i zdrowym powietrzem. Filtr silnika chroni go przed ewentualnymi awariami i wydłuża jego żywotność. System workowy zastosowany w odkurzaczu Dirt Devil Fello & Friend M7050-9 jest bardzo higieniczny. Pozwala nam na dziecinnie łatwe pozbycie się zanieczyszczeń, a nasza skóra nie ma z nimi kontaktu. Dzięki dużym workom zaoszczędzimy czas i pieniądze. Rura teleskopowa z funkcją dostosowania długości idealnie wspomoże nasz kręgosłup. Odciążymy go i pozbędziemy się bólu spowodowanego zgiętą sylwetką. Jest to bardzo ważny aspekt, zwłaszcza u wysokich osób. Odkurzacz Dirt Devil Fello & Friend M7050-9 został wyposażony w następujące ssawki:

• ssawka/szczotka podłogowa

• ssawka szczelinowa

• szczotka do mebli

• turboszczotka

• mini-turboszczotka

Dzięki bardzo małym ssawkom bez problemu usuniemy kurz z miejsc trudno dostępnych. Idealnie sprawdzi się w odkurzaniu księgozbiorów, ram obrazów, firan, zasłon lub okolic sprzętu elektronicznego z dużymi skupiskami okablowania. Turboszczotka z powodzeniem oczyści nawet grube dywany z sierści, włosów i innych zanieczyszczeń. Natomiast mini-turboszczotka sprawdzi się na małych dywanikach łazienkowych, wycieraczkach, materacach i meblach tapicerowanych. Dzięki elektronicznej regulacji mocy dostosujemy siłę ssania do delikatnych powierzchni. Włącznik obsługiwany stopą zwolni nas z ciągłego schylania się i nadwyrężania pleców. Automatyczne zwijanie kabla i jego odpowiednia długość to wygodny sposób na posprzątanie dużych pomieszczeń, bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Regulacja przepływu powietrza umiejscowiona jest na uchwycie. Innowacyjny system parkowania i przechowywania pozwoli zaoszczędzić bardzo dużo miejsca, nawet w małych metrażach. Odkurzacz Dirt Devil Fello & Friend M7050-9 to sprzęt do zadań specjalnych. Przystosowany do dbania o porządek w domach, w których mieszkają zwierzęta. Skutecznie i efektywnie pozbędzie się sierści i włosów. Lekkość, zwrotność i kompaktowy kształt sprawią, że odkurzanie będzie przyjemne i szybkie. Jeśli odkurzasz z konieczności, a nie dla zabicia czasu, to ten sprzęt będzie idealny.

Parametry techniczne odkurzacza Dirt Devil Fello & Friend M7050-9

Moc silnika (W)2400
Pojemność (l)3,7
Długość kabla (m)5
Waga (kg)4,9
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Dirt Devil Fello & Friend M7050-9

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dirt devil Fello & friend m7050-9?

DIRT DEVIL – amerykańskie odkurzacze od producenta z Hong Kongu

Dirt Devil to marka odkurzaczy z historią sięgającą początków XX wieku. Dzisiaj to nowoczesne i funkcjonalne urządzenia sprzątające: odkurzacze bezworkowe i workowe, ręczne i piorące, wreszcie roboty sprzątające.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Dirt Devil Fello & Friend M7050-9

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Dirt Devil Fello & Friend M7050-9

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)