Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Electrolux UltraOne Z8810W

Odkurzacz Electrolux UltraOne Z8810W

Odkurzacz workowy Elektrolux UltraOne Z8810W o mocy 2200 W; z filtrem HEPA 13; pojemność worka 5 l; teleskopowa rura Aeropro; wyświetlacz cyfrowy.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Electrolux Z8810w?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Electrolux Z8810w

Odkurzacz Electrolux UltraOne to niezwykle wydajne i wygodne urządzenie. Producent wyposażył produkt w wiele innowacyjnych rozwiązań. Utrzymany w tonacji lodowej bieli, pod względem design-u zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

Poziom hałasu jaki emituje odkurzacz to zaledwie 72 dB, idealny dla tych, którzy cenią ciszę lub mają małe dzieci. Dzięki niesamowitej zwrotności sprzętu, codzienne sprzątanie staje się wygodniejsze i dużo szybsze. Odkurzacz Electrolux UltraOne jest ergonomiczny, a progi w mieszkaniach nie stanowią dla niego żadnych problemów, ponieważ posiada duże, miękkie kółka, które chronią podłogę przed zarysowaniami i dwuskrętne osie, które zmierzą się z każdą przeszkodą. Dla jak najdokładniejszego sprzątania i zbierania kurzu, rura została specjalnie zaprojektowana. Aluminiowa teleskopowa rura Aeropro pozwala na bardzo szczelny przepływ powietrza, połączenie jej z wydajnym i mocnym silnikiem pozwala na efektywne sprzątanie. Odkurzacz został wyposażony w zintegrowane uchwyty dzięki czemu przechowywanie go zajmuje mniej miejsca. Regulacja mocy za pomocą przycisków, pozwala nam oszczędzić energię, dostosować do sprzątanej powierzchni i zmniejszyć hałas. Producent nie zapomniał również o zapleczu elektronicznym. Wszelkie ustawienia odkurzacza odczytujemy z dużego i czytelnego wyświetlacza LCD. Sprzęt zawiera innowacyjne rozwiązania takie jak wskaźnik filtra i zapełnienia worka. Typ worka jaki znajduje się w odkurzaczu to S-bag o bardzo dużej wydajności. Niesamowicie funkcjonalna ssawka 3 w 1 ułatwia przechowywanie i zwalnia nas z ciągłego wymieniania ssawek. Alergia i astma nie muszą już być przeszkodą w odkurzaniu, ponieważ Electrolux UltraOne posiada filtr antyalergiczny. Długi kabel pozwoli nam na wysprzątanie nawet bardzo dużych powierzchni, bez konieczności zmieniania kontaktów zasilających. Zasięg pracy odkurzacza to aż 12 m. Jest to idealny sprzęt do dużych mieszkań lub domków jednorodzinnych. Kształt odkurzacza Electrolux UltraOne jest kompaktowy i ergonomiczny, sprzątając nie czujemy żadnych oporów, urządzenie bardzo dobrze z nami współpracuje. Jednorazowe worki pozwalają na zachowanie całkowitej higieny, ponieważ nie mamy kontaktu z kurzem, roztoczami ani innymi zanieczyszczeniami. Odkurzacz możemy przechowywać w pozycji pionowej lub poziomej, więc zmieści się nawet w małych przestrzeniach. Funkcjonalne wykorzystanie małych kółek w szczotce pozwala nam na dokładne odkurzenie ścian i sufitów. Dzięki bardzo wygodnej rączce i małej wadze możemy swobodnie i bez wysiłku przenosić sprzęt. Odkurzacz Electrolux UltraOne to bardzo wygodne i kompaktowe urządzenie. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy oprócz solidności wykonania cenią sobie również wygodę i lekkość sprzętu. Ten odkurzacz gwarantuje nam maksymalnie efektywne sprzątanie przy minimalnym wysiłku.

Parametry techniczne odkurzacza Electrolux UltraOne Z8810W

Moc silnika (W)2200
Pojemność (l)5
Długość kabla (m)9
Waga (kg)9,21
Poziom hałasu (dB)72

Wyposażenie odkurzacza Electrolux UltraOne Z8810W

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaNie
Wskaźnik zapełnienia workaNie
Regulacja mocyNie
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Electrolux Z8810w?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Electrolux UltraOne Z8810W

Odkurzacz Electrolux UltraOne Z8870C

Odkurzacz Electrolux UltraOne Z8870C

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Electrolux

Odkurzacz workowy Electrolux UltraOne Z8870C o mocy 2200 W; pojemność worka na kurz 5 l; zmywalny filtr HEPA 13; regulacja mocy; zdalne sterowanie; rura teleskopowa; automatyczne zwijane kabla; wskaźnik zapełnienia worka; wskaźnik zapełnienia filtra.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Electrolux UltraOne Z8810W

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)