Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G

Odkurzacz Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G

Odkurzacz bezworkowy akumulatorowy Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G o sile 18 V; pojemność zbiornika na kurz 0,5 l; bezprzewodowy z zasilaniem akumulatorowym; system szybkiego czyszczenie filtra; czas ładowania 4 h; bateria Li-lon; podwójna filtracja; przełącznik pamięci w uchwycie; świetlny wskaźnik ładowania.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Electrolux Ergorapido plus green zb2904g?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Electrolux Ergorapido plus green zb2904g

Odkurzacz Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G to urządzenie bezprzewodowe z zasilaniem akumulatorowym. Ten lekki i poręczny sprzęt pozwoli szybko posprzątać dosłownie całe mieszkanie. Dzięki praktycznym rozwiązaniom możemy odkurzyć krzesła i stoły. Oprócz dużej siły, efektywności działania i niesamowitej kompaktowości odkurzacz jest energooszczędny i w 70% wykonany z przetworzonego plastiku.

Design odkurzacza jest klasyczny i elegancki. Utrzymany w kolorze czarnym prezentuje się bardzo delikatnie i solidnie. Sprzęt został zaprojektowany z myślą o przechowywaniu w widocznym miejscu. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, ponieważ ten bezprzewodowy odkurzacz nie ma żadnych ograniczeń w postaci kabla zasilającego. Wystarczy go wyjąć ze stacji bazowej i zacząć sprzątać. Zastosowany system szybkiego czyszczenia filtra przenosi wszystkie zanieczyszczenia z filtra do komory na kurz. Kiedy pojemnik na kurz jest zapełniony z łatwością go opróżnimy. Wystarczy wyciągnąć pojemnik i wyrzucić zanieczyszczenia. Niebieski wskaźnik świetlny informuje o konieczności naładowania. Łatwe i szybkie wyjmowanie szczotki na rączce sprawia, że szybko ją oczyścimy z kurzu. Gumowe wykończenia odkurzacza pozwalają na odłożenie go w trakcie sprzątania bez ryzyka, że ześlizgnie się na podłogę. Innowacyjna ssawka o dużej wydajności ze ślizgającą się podstawą i czterema kółkami daję stabilną kontrolę nad odkurzaczem i ułatwia przesuwanie po dywanach. Zastosowana podwójna filtracja szczelnie zamyka wszelkie zanieczyszczenie i substancje smoliste wewnątrz. Powietrz jest świeże i pozbawione nieprzyjemnego zapachu. Poręczna wyjmowana rączka pozwala na odkurzanie stołu lub krzeseł. Wystarczy nacisnąć przyciski po bokach i odłączyć jednostkę. Stacja bazowa może być zamontowana nawet na ścianie, dzięki temu oszczędzimy miejsce. Odkurzacz Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G posiada niezawodną baterię Li-lon, która zapewnia długą moc i większą wydajność odkurzacza. Urządzenie ładuje się tylko 4 h. To niesamowicie krótki czas w porównaniu z innymi modelami. Ze względu na efektywny system ładowania odkurzacz pobiera bardzo mało energii. Połączenie tych wszystkich innowacyjnych funkcji sprawia, że urządzenie jest zawsze gotowe do pracy, pobiera mało energii i prezentuje się bardzo elegancko. Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G został w 70% wykonany z przetworzonych materiałów i w 85% może być powtórnie przetworzony. Ten innowacyjny i kompaktowy sprzęt sprawia, że odkurzanie staje się szybkie i wygodne, a przechowywanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Parametry techniczne odkurzacza Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G

Moc silnika (W)bd
Pojemność (l)0,5
Długość kabla (m)nd
Waga (kg)3,56
Poziom hałasu (dB)79

Wyposażenie odkurzacza Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaNie
Wskaźnik zapełnienia workaNie
Regulacja mocyNie
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Electrolux Ergorapido plus green zb2904g?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G

Odkurzacz Electrolux Ergorapido ZB2901

Odkurzacz Electrolux Ergorapido ZB2901

Odkurzacze bezworkowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze małe (poniżej 2,5 litra), Electrolux

Bezprzewodowy odkurzacz akumulatorowy Electrolux Ergorapido ZB2901 o napięciu 12 V; pojemność zbiornika na kurz 0,5 l; czas ładowania 16h; system szybkiego czyszczenia filtra.

czytaj więcej
Odkurzacz Electrolux Ergorapido ZB2932

Odkurzacz Electrolux Ergorapido ZB2932

Odkurzacze bezworkowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze małe (poniżej 2,5 litra), Electrolux

Odkurzacz bezworkowy akumulatorowy Electrolux Ergorapido ZB2932 o sile 12 V; pojemność zbiornika na kurz 0,5 l; bezprzewodowy z zasilaniem akumulatorowym; podwójna filtracja; świetlny wskaźnik naładowania; system szybkiego czyszczenie filtra; przełącznik pamięci w uchwycie.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)