Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Electrolux Ergorapido ZB2932

Odkurzacz Electrolux Ergorapido ZB2932

Odkurzacz bezworkowy akumulatorowy Electrolux Ergorapido ZB2932 o sile 12 V; pojemność zbiornika na kurz 0,5 l; bezprzewodowy z zasilaniem akumulatorowym; podwójna filtracja; świetlny wskaźnik naładowania; system szybkiego czyszczenie filtra; przełącznik pamięci w uchwycie.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Electrolux Ergorapido zb2932?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Electrolux Ergorapido zb2932

Odkurzacz Electrolux Ergorapido ZB2932 to urządzenie bezprzewodowe z baterią akumulatorową. Jest to bardzo poręczny, lekki i kompaktowy sprzęt. W trakcie sprzątania nie mamy żadnych ograniczeń, ponieważ nie ma kabla zasilającego. Możemy nim odkurzać nieustannie, jest zawsze gotowy do pracy. Ergorapido ZB2932 to wielofunkcyjny odkurzacz ułatwiający szybkie i efektywne sprzątanie.

Design odkurzacza jest bardzo nowoczesny i innowacyjny. Utrzymany w kolorze czarna porzeczka metalik prezentuje się solidnie i elegancko. Ze względu na wygląd miły dla oka odkurzacz nie wymaga chowania, wręcz przeciwnie może pełnić rolę ozdoby w pomieszczeniu. Produkt zaprojektowano z myślą o przechowywaniu w widocznym miejscu. Urządzenie jest bardzo kompaktowe, lekkie i ergonomiczne. Dzięki temu prowadzenie odkurzacza jest wygodne i nie wymaga wysiłku. Sprzęt doskonale współpracuje w trakcie sprzątania i jest zawsze „pod ręką”. System szybkiego czyszczenie filtra pozwala pozbyć się zanieczyszczeń. Za pomocą paru pociągnięć, zwalniamy sprężynę, a wszystkie zanieczyszczenia z filtra trafiają do pojemnika na kurz. Odkurzacz Electrolux Ergorapido ZB2932 jest bezprzewodowy z zasilaniem akumulatorowym, dzięki temu zapewnia szybkie i łatwe sprzątanie. Zastosowanie pojemnika na kurz jest bardzo komfortowe, aby go opróżnić wystarczy wyrzucić nazbierane zanieczyszczenia. Świetlny wskaźnik informuje o konieczności naładowania odkurzacza. Wtedy wystarczy odłożyć sprzęt do stacji bazowej i pozostawić tam. Średni czas ładowania wynosi 16 godzin, ale jeśli szybko musimy wykonać drobne porządki odkurzacz jest gotowy od razu. Łatwe wyjmowanie szczotki na rolce pozwala szybko oczyścić ją z kurzu. Dzięki gumowym wykończeniom odkurzacza możemy go spokojnie oprzeć bez ryzyka, że ześlizgnie się na podłogę. Innowacyjna ssawka o dużej wydajności daje lepszą kontrolę nad pracą urządzenia i bardzo usprawnia przesuwanie po podłożu. Zastosowana podwójna filtracja zapewnia efektywną pracę filtra, który szczelnie zamyka wszelkie zanieczyszczenia wewnątrz. Powietrze jest świeże i pozbawione nieprzyjemnego zapachu. Praktyczne i funkcjonalne zastosowania pozwalają na szybkie wyczyszczenie stołu lub krzeseł. Wystarczy jednym ruchem odłączyć poręczną jednostkę i odkurzyć nietypowe miejsca. Stację bazową możemy umieścić na ścianie, dzięki temu zaoszczędzimy dużo miejsca. Lekko skręcając rączką z łatwością manewrujemy między meblami i innymi przeszkodami. Urządzenie możemy bardzo szybko zaparkować dzięki umieszczeniu gumowego paska z tyłu korpusu. Odkurzacz Electrolux Ergorapido ZB2932 to sprzęt innowacyjny i funkcjonalny. W trakcie sprzątania nie wymaga od nas absolutnie żadnego wysiłku. Codzienne porządki staną się szybkie i wygodne, a samo sprzątanie przestanie być kojarzone z czymś trudnym i nużącym. Odkurzacz jest dostępny w następujących kolorach: miedziana stal antyczna, świeża żółć i pastelowy zielony.

Parametry techniczne odkurzacza Electrolux Ergorapido ZB2932

Moc silnika (W)bd
Pojemność (l)0,5
Długość kabla (m)nd
Waga (kg)3,2
Poziom hałasu (dB)77

Wyposażenie odkurzacza Electrolux Ergorapido ZB2932

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaNie
Wskaźnik zapełnienia workaNie
Regulacja mocyNie
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Electrolux Ergorapido zb2932?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Electrolux Ergorapido ZB2932

Odkurzacz Electrolux Ergorapido ZB2901

Odkurzacz Electrolux Ergorapido ZB2901

Odkurzacze bezworkowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze małe (poniżej 2,5 litra), Electrolux

Bezprzewodowy odkurzacz akumulatorowy Electrolux Ergorapido ZB2901 o napięciu 12 V; pojemność zbiornika na kurz 0,5 l; czas ładowania 16h; system szybkiego czyszczenia filtra.

czytaj więcej
Odkurzacz Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G

Odkurzacz Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G

Odkurzacze bezworkowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze małe (poniżej 2,5 litra), Electrolux

Odkurzacz bezworkowy akumulatorowy Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G o sile 18 V; pojemność zbiornika na kurz 0,5 l; bezprzewodowy z zasilaniem akumulatorowym; system szybkiego czyszczenie filtra; czas ładowania 4 h; bateria Li-lon; podwójna filtracja; przełącznik pamięci w uchwycie; świetlny wskaźnik ładowania.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Electrolux Ergorapido ZB2932

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)