Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Electrolux UltraOne Z8870C

Odkurzacz Electrolux UltraOne Z8870C

Odkurzacz workowy Electrolux UltraOne Z8870C o mocy 2200 W; pojemność worka na kurz 5 l; zmywalny filtr HEPA 13; regulacja mocy; zdalne sterowanie; rura teleskopowa; automatyczne zwijane kabla; wskaźnik zapełnienia worka; wskaźnik zapełnienia filtra.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Electrolux Ultraone z8870c?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Electrolux Ultraone z8870c

Odkurzacz workowy Electrolux UltraOne Z8870C to urządzenie najwyższej klasy. Jest ultra cichy i maksymalnie efektywny. Dzięki dużej mocy szybko odkurzymy wymagające i obszerne pomieszczenia. Wydajne worki i niezawodny filtr to tylko część z zaawansowanych technologicznie funkcji odkurzacza. Mimo dużej siły ssania urządzenie pracuje bardzo cicho. Przy tak precyzyjnym sprzątaniu utrzymanie niskiego poziomu hałasu to niesamowite osiągnięcie.

Design odkurzacza jest minimalistyczny i delikatny. Utrzymany w kolorze czekoladowy metalik prezentuje się solidnie i klasycznie. Ze względu na wygląd miły dla oka, odkurzacz nie wymaga chowania. Kształt urządzenia jest bardzo kompaktowy i ergonomiczny. Sprzęt doskonale się prowadzi i bardzo dobrze współpracuje w trakcie sprzątania. Wygodne uchwyty pozwalają na łatwe przenoszenie i przechowywanie. Electrolux UltraOne Z8870C jest bardzo zwrotny i bez problemu omija napotkane przeszkody. Niezawodny i wydajny filtr HEPA 13 szczelnie zamyka drobnoustroje, roztocza, substancje smoliste i inne zanieczyszczenia szczelnie wewnątrz. Powietrze jest dokładnie oczyszczone, pozbawione alergenów i nieprzyjemnego zapachu. Wysokiej jakości filtr jest szczególnie ważny wśród alergików i chorych na astmę. Bardzo pojemne worki nie wymagają częstej wymiany. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba zrobimy to szybko i w pełni higienicznie. Wystarczy wyrzucić zużyty worek i włożyć nowy. W ten sposób nasza skóra nie styczności z zanieczyszczeniami. Wskaźnik zapełnienia worka w odpowiednim momencie poinformuje nas o konieczności jego wymiany. Regulacja mocy pozwala dostosować odpowiednią siłę ssania do odkurzanego podłoża. Miękkie, duże kółka gwarantują cichą pracę i chronią podłogę przed zarysowaniami. Dzięki zdalnemu sterowaniu w uchwycie nie musimy się schylać, aby regulować moc. Odkurzacz Electrolux UltraOne Z8870C został wyposażony w małą dyszę, która spełnia rolę ssawki szczelinowej, szczotki i ssawki do mebli. Jest to typowe urządzenie 3w1, które możemy przechowywać w schowku wbudowanym w korpus odkurzacza. Duży, czytelny wyświetlacz cyfrowy informuje o ustawieniach mocy. Zastosowane zderzaki schodowe zwiększają stabilność i chronią ściany przed obiciem. Niski poziom emitowanego hałasu sprawia, że odkurzacz idealnie nadaje się do pracy późną porą. Bardzo dobre rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Długi zasięg i system automatycznego zwijania przewodu zasilającego to wygodny sposób na odkurzenie większych przestrzeni bez konieczności ciągłego schylania się i zmieniania kontaktów zasilających. Rura teleskopowa pozwoli szybko dostosować odpowiednią długość do wzrostu użytkownika, dzięki temu odciążymy kręgosłup. Jest to szczególnie ważne dla osób wysokich, często skarżących się na ból pleców po zakończonym sprzątaniu. Odkurzacz Electrolux UltraOne Z8870C to bardzo wydajne i efektywnie pracujące urządzenie. Z pomocą tego sprzętu cicho, wygodnie i szybko przebrniemy przez sprzątanie.

Parametry techniczne odkurzacza Electrolux UltraOne Z8870C

Moc silnika (W)2200
Pojemność (l)5
Długość kabla (m)10
Waga (kg)10,61
Poziom hałasu (dB)77

Wyposażenie odkurzacza Electrolux UltraOne Z8870C

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Electrolux Ultraone z8870c?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Electrolux UltraOne Z8870C

Odkurzacz Electrolux UltraOne Z8810W

Odkurzacz Electrolux UltraOne Z8810W

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Electrolux

Odkurzacz workowy Elektrolux UltraOne Z8810W o mocy 2200 W; z filtrem HEPA 13; pojemność worka 5 l; teleskopowa rura Aeropro; wyświetlacz cyfrowy.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Electrolux UltraOne Z8870C

★☆☆☆☆
- Martapole

Nie polecam tego modelu!!!

Bardzo awaryjny, ciężki, nieporęczny, notorycznie w serwisie w związku z brakiem komunikacji pomiędzy pilotem w rączce a innymi częściami. Plastikowe elementy szybko się łamią. Bubel.”
★☆☆☆☆
- Aga

Beznadzieja

Mąz mi zrobił przyjemność i kupił nowy odkurzać, ale niestety nie trafił. Minusów można wymieniać tysiące. Bardzo ciężkim nieporęczny, do przodu jeździ ok, ale na boki tragedia. Wcale nie jest cichy. Po 2 miesiącach używania wylądował w serwisie przestał ssać. Turbo szczotka albo ssie tak że chce wyrwać dziurę, albo się nie włącza mimo próby regulajii w rączce. Miał być do domu m.in. do odkurzania schodów, a pójdzie do garażu a ja kupię llekkiego samsunga.”

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)