Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Electrolux Ergorapido ZB2901

Odkurzacz Electrolux Ergorapido ZB2901

Bezprzewodowy odkurzacz akumulatorowy Electrolux Ergorapido ZB2901 o napięciu 12 V; pojemność zbiornika na kurz 0,5 l; czas ładowania 16h; system szybkiego czyszczenia filtra.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Electrolux Ergorapido zb2901?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Electrolux Ergorapido zb2901

Odkurzacz Electrolux Ergorapido to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią być ograniczeni kablem i kontaktem zasilającym. To innowacyjne urządzenie pomoże nam w utrzymaniu porządku, jest wygodne i bardzo kompaktowe.

Dzięki lekkości sprzętu możemy szybko i bez wysiłku pozbyć się kurzu, roztoczy i innych zanieczyszczeń. Po zakończonym sprzątaniu odkurzacz ładuje się przez 16h. Jeśli musimy zrobić szybkie, nieplanowane sprzątanie i nie mamy czasu czekać, nic nie stoi na przeszkodzie. Ten model i jego ładowarkę zaprojektowano tak, że jest zawsze gotowy do pracy. Jest to duże ułatwienie, ponieważ nie trzeba wyciągać odkurzacza z ciasnej szafy, szukać kontaktu, rozwijać kabla. Jedyne co musimy zrobić to chwycić, odkurzyć i zapomnieć. Design jaki prezentuje odkurzacz Electrolux Ergorapido to połączenie stali antycznej i niezwykle eleganckiego kształtu. Ergonomia i kompaktowość urządzenia pozwala na wysprzątanie stołu, krzeseł czy samochodu. Wystarczy nacisnąć przyciski po bokach uchwytu i wyciągnąć poręczną ssawkę. Dzięki niesamowitej funkcjonalności możemy wysprzątać całe mieszkanie, nie tylko podłogi. Electrolux Ergorapido pozwala na komfortowe i szybkie odkurzanie, lekko skręcając rączką z łatwością pozbędziemy się kurzu z przestrzeni pod meblami lub łóżkami. System szybkiego czyszczenia filtra za pomocą zwolnienia sprężyny oczyszcza filtr, a zabrudzenia trafiają prosto do pojemnika na kurz. Pojemnik opróżniamy manualnie, wyciągając go i pozbywając się zanieczyszczeń. Kiedy nasz odkurzacz traci energie informuje nas o tym za pomocą niebieskich lampek. Czyszczenie szczotki na rolce jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Musimy nacisnąć odpowiednie guziki i oczyścić szczotkę. Kiedy chcemy zrobić chwilę przerwy podczas odkurzania wystarczy oprzeć sprzęt o stół. Dzięki gumowym wstawkom na rączce nie musimy się martwić to, że odkurzacz się ześlizgnie. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w rurze i ssawce przyspieszają sprzątanie i sprawiają, że staje się bardzo wygodne. Ssawka posiada cztery kółka dzięki czemu stabilnie i bez wysiłku pozbędziemy się kurzu. Zastosowanie podwójnej filtracji powoduje bardziej efektywną filtrację, czyli czystsze powietrze. Ze względu na klasyczny, elegancki i minimalistyczny wygląd możemy przechowywać odkurzacz Electrolux Ergorapido w widocznym miejscu. Nowoczesna stacja bazowa pozwala na przymocowanie sprzętu do ściany. Rodzaj baterii znajdujące się w urządzeniu to NiMH. Oświetlenie ssawki pomaga nam w dokładnym odkurzaniu oraz dostrzeganiu kurzu. Do zestawu dołączona jest elektroszczotka, dzięki której z łatwością wyczyścimy dywany, materace lub meble tapicerowane. Regulacja mocy znajduje się w rączce, idealne rozwiązania dla osób cierpiących na ból pleców przy sprzątaniu. Największą zaletą odkurzacza Electrolux Ergorapido to jego nieograniczony zasięg i niesamowita funkcjonalność.

Parametry techniczne odkurzacza Electrolux Ergorapido ZB2901

Moc silnika (W)100
Pojemność (l)0,5
Długość kabla (m)nie dotyczy
Waga (kg)3,87
Poziom hałasu (dB)77

Wyposażenie odkurzacza Electrolux Ergorapido ZB2901

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaNie
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Electrolux Ergorapido zb2901?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Electrolux Ergorapido ZB2901

Odkurzacz Electrolux Ergorapido ZB2932

Odkurzacz Electrolux Ergorapido ZB2932

Odkurzacze bezworkowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze małe (poniżej 2,5 litra), Electrolux

Odkurzacz bezworkowy akumulatorowy Electrolux Ergorapido ZB2932 o sile 12 V; pojemność zbiornika na kurz 0,5 l; bezprzewodowy z zasilaniem akumulatorowym; podwójna filtracja; świetlny wskaźnik naładowania; system szybkiego czyszczenie filtra; przełącznik pamięci w uchwycie.

czytaj więcej
Odkurzacz Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G

Odkurzacz Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G

Odkurzacze bezworkowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze małe (poniżej 2,5 litra), Electrolux

Odkurzacz bezworkowy akumulatorowy Electrolux Ergorapido Plus Green ZB2904G o sile 18 V; pojemność zbiornika na kurz 0,5 l; bezprzewodowy z zasilaniem akumulatorowym; system szybkiego czyszczenie filtra; czas ładowania 4 h; bateria Li-lon; podwójna filtracja; przełącznik pamięci w uchwycie; świetlny wskaźnik ładowania.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Electrolux Ergorapido ZB2901

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)