Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Philips – telewizory, golarki I inne AGD

Philips – telewizory, golarki I inne AGD

Philips jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów urządzeń elektronicznych jak telewizory, odbiorniki radiowe, sprzęt audio-video, kamery. Jest też silnym graczem na rynku urządzeń AGD. Słynie z produkcji golarek, suszarek do włosów, żelazek i drobnych urządzeń kuchennych.

Philips - informacje

Firma Philips została założona przez braci Anton i Gerard Philips w 1891 roku, w Eindhoven, Holandia. Działalność rozpoczęli od produkcji lamp żarowych. Szybko stali się ich największym producentem w Europie. Silna pozycja na rynku umożliwiła im finansowanie badań i innowacyjnych wdrożeń wielu wynalazków, związanych m. in. z falami radiowymi i promieniami rentgenowskimi.

Już w 1925 roku firma Philips rozpoczęła pierwsze doświadczenia z przesyłaniem sygnału telewizyjnego. Kilka lat później uruchomiła seryjną produkcję radioodbiorników, szybko stając się ich największym na świecie producentem. Kolejnym innowacyjnym produktem była pierwsza golarka elektryczna. Był to rok 1939 i firma zatrudniała już 45 tysięcy pracowników na całym świecie. Po golarce, w latach 60 Philips zaprezentował kasetę magnetofonową i pierwsze układy scalone. Jednym z najważniejszych wynalazków firmy Philips jest bez wątpienia płyta kompaktowa, zaprezentowana w 1983 roku. W roku 1997 Philips rozpoczęła współpracę z firmą Sony w celu wprowadzenia technologii DVD – kolejnej innowacji, która stała się najszybciej rozwijającym się domowym produktem elektronicznym w historii.

Dzisiaj Philips oferuje na polskim rynku następujące produkty:

• Urządzenia związane z obrazem i dźwiękiem: telewizory, sprzęt wideo, sprzęt audio, przenośne multimedia, słuchawki, samochodowe zestawy audiowizualne, monitory profesjonalne, aparaty i kamery.

• Urządzenia do pielęgnacji ciała – golarki, maszynki do strzyżenia, depilacji i pielęgnacji włosów, szczoteczki do zębów.

• Urządzenia AGD – ekspresy do kawy, czajniki, grille, parowary, tostery, frytownice, blendery, sokowirówki i roboty kuchenne, odkurzacze, żelazka,

• Urządzenia oświetleniowe – lampy, żarówki.

• Telefony i urządzenia PC – telefony, monitory, komputerowy sprzęt audio, dyski i urządzenia pamięci, akcesoria do laptopa i urządzenia iPad, dyktafony, faksy, projektory.

Szczegółowe opisy wielu z tych produktów znajdziesz w naszych serwisach. Jeśli szukasz dobrego odkurzacza, już sprawdź ofertę i opisy odkurzaczy Philips. Jeżeli planujesz zakup żelazka, tu znajdziesz opisy żelazek Philips – parowych, generatorów pary i turystycznych.

 

Polecane odkurzacze Philips

Odkurzacz Philips Performer Parquet FC9176/01

Odkurzacz Philips Performer Parquet FC9176/01

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Philips

Odkurzacz workowy Philips Performer Parquet o mocy 2200 W; pojemność worka na kurz 4 l; regulacja siły ssania; zmywalny filtr HEPA 13 uszczelnieniem HEPA AirSeal; wskaźnik zapełnienia worka.

czytaj więcej
Odkurzacz Philips PerformerPro FC9194/01

Odkurzacz Philips PerformerPro FC9194/01

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Philips

Odkurzacz workowy Philips PerformerPro FC9194/01o mocy 2200 W; pojemność worka na kurz 5 l; obrotowe złącze węża; uszczelniony filtr HEPA 12; łączenie SmartLock; rura teleskopowa; wskaźnik zapełnienia worka; elektroniczna regulacja mocy.

czytaj więcej
Odkurzacz Philips EasyLife FC8134/01

Odkurzacz Philips EasyLife FC8134/01

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Philips

Odkurzacz workowy Philips EasyLife FC8134/01 o mocy 1400 W; pojemność worka na kurz 3 l; bardzo wydajny silnik; filtr HEPA; duża moc ssania; elektroniczna regulacja mocy; rura teleskopowa.

czytaj więcej
Zobacz wszystkie odkurzacze marki Philips