Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Philips EasyLife FC8134/01

Odkurzacz Philips EasyLife FC8134/01

Odkurzacz workowy Philips EasyLife FC8134/01 o mocy 1400 W; pojemność worka na kurz 3 l; bardzo wydajny silnik; filtr HEPA; duża moc ssania; elektroniczna regulacja mocy; rura teleskopowa.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Philips Easylife fc8134/01?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Philips Easylife fc8134/01

Odkurzacz workowy Philips EasyLife FC8134/01 to urządzenie bardzo energooszczędne i wydajne. Jego obudowa została w 90% wykonana z materiałów z odzysku. Nawet instrukcja obsługi zapisana jest na papierze w 100% przetworzonym. Odkurzacz Philips EasyLife to urządzenie dla tych, którzy cenią i chcą chronić naszą planetę. Moc urządzenia i duża siła ssania jest wystarczająca, aby efektywnie posprzątać.

Design utrzymany w kolorze syberyjskiej zieleni prezentuje się niesamowicie. Zastosowane kolory w pełni odzwierciedlają ekologiczne funkcje urządzenia. Odkurzacz prezentuje się delikatne i schludnie. Typ worka na kurz zastosowany w tym modelu to s-bag. Niezawodny zmywalny filtr HEPA skutecznie pozbywa się wszelkich zanieczyszczeń z powietrza. Szczelnie zamyka drobnoustroje, substancje smoliste i roztocza wewnątrz, a użytkownicy oddychają zdrowym i czystym powietrzem. Idealnie sprawdzi się wśród osób chorych na astmę lub alergików. Dodatkowe ssawki dołączone do zestawu są następujące:

• ssawka szczelinowa

• ssawka mała

• ssawka do parkietów

• uniwersalna ssawka

Schowek na te małe akcesoria znajduje się na uchwycie, dzięki temu żadna nasadka nie zginie. Małe ssawki szybko pozbędą się kurzu z miejsc trudno dostępnych. Posprzątamy księgozbiory, ramy obrazów, firany, zasłony i okolice sprzętu elektronicznego. Nowoczesna ssawka do parkietów z miękkim włosiem delikatnie oczyści podłogi, nie zarysowując ich. Standardowa ssawka idealnie poradzi sobie z grubymi dywanami, materacami i meblami tapicerowanymi. Wygodne uchwyty do przenoszenie i kompaktowy kształt sprawia, że schowany odkurzacz nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Wskaźnik zapełnienia worka w odpowiednim momencie poinformuje nas o konieczności jego wymiany. Elektroniczna regulacja mocy na korpusie szybko pozwoli nam dostosować odpowiednią siłę ssania do podłoża. Metalowa rura teleskopowa z funkcją dostosowania długości pozwoli nam utrzymać odpowiednią postawę podczas odkurzania. Jest to bardzo ważny aspekt, zwłaszcza u osób wysokich. Dzięki wyprostowanej pozycji unikniemy schorzeń kręgosłupa i bólu, który jest często odczuwalny po sprzątaniu. Gumowe, skrętne kółka nie zarysują podłogi, a ich praca jest bardzo cicha i wygodna. Długi przewód zasilający pozwoli posprzątać duże pomieszczenia, bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Odkurzacz workowy Philips EasyLife FC8134/01 to urządzenie zaprojektowane w zgodzie z ekologią. Jego silnik zużywa nawet o 20% mniej energii w porównaniu do odkurzacza o mocy 2000 W, dzięki czemu dużo zaoszczędzimy. Jest to idealne połączenie energooszczędności z niesamowitą wydajnością i efektywnością odkurzania.

 

Parametry techniczne odkurzacza Philips EasyLife FC8134/01

Moc silnika (W)1400
Pojemność (l)3
Długość kabla (m)6
Waga (kg)5,5
Poziom hałasu (dB)80

Wyposażenie odkurzacza Philips EasyLife FC8134/01

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Philips Easylife fc8134/01?

Philips – telewizory, golarki I inne AGD

Philips jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów urządzeń elektronicznych jak telewizory, odbiorniki radiowe, sprzęt audio-video, kamery. Jest też silnym graczem na rynku urządzeń AGD. Słynie z produkcji golarek, suszarek do włosów, żelazek i drobnych urządzeń kuchennych.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Philips EasyLife FC8134/01

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Philips EasyLife FC8134/01

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)