Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Philips Performer Parquet FC9176/01

Odkurzacz Philips Performer Parquet FC9176/01

Odkurzacz workowy Philips Performer Parquet o mocy 2200 W; pojemność worka na kurz 4 l; regulacja siły ssania; zmywalny filtr HEPA 13 uszczelnieniem HEPA AirSeal; wskaźnik zapełnienia worka.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Philips Performer parquet fc9176/01?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Philips Performer parquet fc9176/01

Odkurzacz workowy Philips Performer Parquet to doskonałe urządzenie o bardzo dużej mocy, które poradzi sobie z każdym zadaniem. Innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że odkurzanie staje się wygodne, komfortowe i szybkie. Odkurzacz Philips Performer Parquet bezlitośnie pozbędzie się kurzu i innych zanieczyszczeń. Duża moc ssania, bo aż 500 W, upora się z każdym rodzajem brudu.

Design odkurzacza utrzymany w kolorze przydymionej czerni prezentuje się bardzo elegancko, stylowo i klasycznie. Nie musimy się stresować jeśli zapomnimy schować urządzenia. Jego wygląd jest przyjemny dla oka. Skrętna i kompaktowa postura bardzo ułatwia odkurzanie, sprzęt wspaniale współpracuje w trakcie sprzątania. Wymiana worków na kurz jest dziecinnie łatwa i w pełni higieniczna. Wystarczy wyrzucić stary worek i na jego miejsce założyć nowy. Ten sposób uchroni naszą skórę przed kurzem, roztoczami, drobnoustrojami i innymi zanieczyszczeniami. Zastosowany filtr HEPA 13 i jego uszczelnienie sprawia, że całość idealnie wykonuje swoją pracę. Dokładnie oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń, a wszelkie alergeny i substancje smoliste zostają szczelnie zamknięte w środku urządzenia. Odkurzacz Philips Performer Parquet to sprzęt w pełni antyalergiczny i nadający się do pracy z chorymi na astmę i alergikami. Zastosowanie pojemnych worków na kurz bardzo oszczędza nasz czas i pieniądze. Funkcjonalny wskaźnik zapełnienia worka w odpowiednim momencie poinformuje nas o konieczności jego wymiany. Dodatkowe ssawki w jakie został wyposażony odkurzacz Philips Performer Parquet są następujące:

• ssawka szczelinowa

• ssawka mała

• ssawka Super Parquet

Dzięki małym ssawkom z łatwością pozbędziemy się kurzu z miejsc trudno dostępnych i małych. Oczyścimy księgozbiory, ramy obrazów, okolice sprzętu elektronicznego, firany i zasłony. Ssawka SuperParquet jest doskonała do czyszczenia twardych powierzchni, delikatnie i dokładnie usunie kurz z podłóg. Standardową nasadką Tri-Active wygodnie pozbędziemy się kurzu między meblami. Schowek na akcesoria znajduje się na uchwycie więc wszystko czego potrzebujemy do efektywnego sprzątania mamy pod ręką. Poziom hałasu jest niski więc możemy odkurzać nawet późną porą. Idealne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Wygodne uchwyty i możliwość odpięcia rury sprawia, że przechowywanie jest łatwe i oszczędza dużo miejsca. Za pomocą elektronicznej regulacji mocy szybko dostosujemy odpowiednią siłę ssania do delikatnego podłoża. Metalowa, teleskopowa rura z funkcją dostosowania długości odciąży nasze plecy i pozwoli na sprzątanie w wyprostowanej pozycji. W ten sposób unikniemy nieprzyjemnych schorzeń kręgosłupa. Szczególnie ważne dla osób bardzo wysokich. Gumowe i zwrotne kółka gwarantują cichą pracę i ochronę przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długi przewód pozwoli na pozbycie się kurzu nawet z bardzo dużych pomieszczeń bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Odkurzacz Philips Performer Parquet to niezawodne i solidne urządzenie. Z jego pomocą utrzymamy porządek w domu i nie poczujemy zmęczenia.

Parametry techniczne odkurzacza Philips Performer Parquet FC9176/01

Moc silnika (W)2200
Pojemność (l)4
Długość kabla (m)9
Waga (kg)6,3
Poziom hałasu (dB)78

Wyposażenie odkurzacza Philips Performer Parquet FC9176/01

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Philips Performer parquet fc9176/01?

Philips – telewizory, golarki I inne AGD

Philips jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów urządzeń elektronicznych jak telewizory, odbiorniki radiowe, sprzęt audio-video, kamery. Jest też silnym graczem na rynku urządzeń AGD. Słynie z produkcji golarek, suszarek do włosów, żelazek i drobnych urządzeń kuchennych.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Philips Performer Parquet FC9176/01

Odkurzacz Philips PerformerPro FC9194/01

Odkurzacz Philips PerformerPro FC9194/01

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Philips

Odkurzacz workowy Philips PerformerPro FC9194/01o mocy 2200 W; pojemność worka na kurz 5 l; obrotowe złącze węża; uszczelniony filtr HEPA 12; łączenie SmartLock; rura teleskopowa; wskaźnik zapełnienia worka; elektroniczna regulacja mocy.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Philips Performer Parquet FC9176/01

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)