Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Philips PerformerPro FC9194/01

Odkurzacz Philips PerformerPro FC9194/01

Odkurzacz workowy Philips PerformerPro FC9194/01o mocy 2200 W; pojemność worka na kurz 5 l; obrotowe złącze węża; uszczelniony filtr HEPA 12; łączenie SmartLock; rura teleskopowa; wskaźnik zapełnienia worka; elektroniczna regulacja mocy.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Philips Performerpro fc9194/01?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Philips Performerpro fc9194/01

Odkurzacz workowy Philips PerformerPro FC9194/01 to bardzo innowacyjne i funkcjonalne urządzenie, które w pełni wykorzystuje najnowszą technologię. Dzięki dużej mocy szybko i łatwo pozbędziemy się wszelkich zabrudzeń. Uszczelniony filtr lepiej oczyści powietrze i pozbędzie się większej ilości drobnoustrojów.

Połączenie dużej mocy i niskiego poziomu hałasu sprawia, że odkurzacz Philips PerformerPro może być użytkowany nawet przy słuchaniu muzyki. Duża moc ssania skutecznie poradzi sobie z zaschniętym błotem, uporczywą sierścią zwierząt lub resztkami jedzenia. Metalowa, teleskopowa rura z połączeniem SmartLock i możliwością ustawienia odpowiedniej długości odciąży nasz kręgosłup. Jest to szczególnie ważne u osób bardzo wysokich. Utrzymanie wyprostowanej pozycji podczas odkurzania nie narazi naszych pleców na ból i schorzenia. Ergonomiczny uchwyt i kompaktowy kształt sprawia, że sprzątanie staje się wygodne, a przechowywanie sprzętu oszczędza bardzo dużo miejsca. Wskaźnik zapełnienia worka w odpowiednim momencie poinformuje nas o potrzebie jego wymiany. System parkowania w pionie i poziomie sprawia, że schowamy odkurzacz nawet w małych pomieszczeniach lub w szafie. Elektroniczna regulacja mocy pozwoli szybko i sprawnie dostosować odpowiednią siłę ssania do delikatnego podłoża. Gumowe, duże kółka są zwrotne i gwarantują cichą pracę odkurzacza. Długi przewód pozwoli wygodnie posprzątać duże pokoje, bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Design odkurzacza Philips PerformerPro jest bardzo elegancki i klasyczny. Utrzymany w kolorze koniakowym wygląda solidnie. Nie musimy się stresować jeśli go nie schowamy. Prezentuje się schludnie i delikatnie. Typ worka na kurz zastosowany w tym modelu to s-bag Ultra Long Performance. Filtr HEPA 12 z uszczelnieniem Airseal doskonale oczyszcza powietrze z wszelkich alergenów. Zamyka zanieczyszczenia szczelnie w środku i pozwala cieszyć się świeżym i zdrowym powietrzem. Idealnie sprawdzi się w domach gdzie mieszkają chorzy na astmę lub alergicy. Dodatkowe ssawki w jakie został wyposażony odkurzacz Philips PerformerPro są następujące:

• nasadka TriActive+

• turboszczotka

• ssawka szczelinowa

• szczotka

• mała nasadka 2w1

Schowek na akcesoria znajduje się na rurze, dzięki czemu nie zgubimy tych drobnych przedmiotów. Małe nasadki z łatwością dotrą do miejsc wąskich i trudno dostępnych. Odkurzymy księgozbiory, firany, ramy obrazów i okolice sprzętu elektronicznego. Turboszczotka idealnie poradzi sobie z grubymi dywanami, materacami i meblami tapicerowanymi. Z powodzeniem usuniemy sierść, włosy lub resztki jedzenia. Standardowa nasadka TriActive+ jeszcze lepiej odkurza okolice mebli i mniejsze powierzchnie. Lekkość, poręczne gabaryty i solidność wykonania sprawia, że odkurzacz Philips PerformerPro to niezawodne urządzenie, które utrzyma nieskazitelną czystość.

Parametry techniczne odkurzacza Philips PerformerPro FC9194/01

Moc silnika (W)2200
Pojemność (l)5
Długość kabla (m)8
Waga (kg)5
Poziom hałasu (dB)79

Wyposażenie odkurzacza Philips PerformerPro FC9194/01

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Philips Performerpro fc9194/01?

Philips – telewizory, golarki I inne AGD

Philips jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów urządzeń elektronicznych jak telewizory, odbiorniki radiowe, sprzęt audio-video, kamery. Jest też silnym graczem na rynku urządzeń AGD. Słynie z produkcji golarek, suszarek do włosów, żelazek i drobnych urządzeń kuchennych.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Philips PerformerPro FC9194/01

Odkurzacz Philips Performer Parquet FC9176/01

Odkurzacz Philips Performer Parquet FC9176/01

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Philips

Odkurzacz workowy Philips Performer Parquet o mocy 2200 W; pojemność worka na kurz 4 l; regulacja siły ssania; zmywalny filtr HEPA 13 uszczelnieniem HEPA AirSeal; wskaźnik zapełnienia worka.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Philips PerformerPro FC9194/01

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)