Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Samsung SC7485

Odkurzacz Samsung SC7485

Odkurzacz workowy Samsung SC7485 o mocy 2100 W; pojemność worków na kurz 4 l; regulacja mocy w korpusie; stalowa rura teleskopowa; automatyczny zwijacz przewodu zasilającego; filtr mikro przed silnikiem; filtr HEPA 13; wskaźnik zapełnienia filtra; regulacja mocy w rączce.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Samsung Sc7485?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Samsung Sc7485

Odkurzacz workowy Samsung SC7485 to bardzo praktyczne i funkcjonalne urządzenie. Duża moc sprzętu, pozwala na szybkie i efektywne sprzątanie. Zaprojektowany wygodnie i intuicyjnie podwyższa standard odkurzania. Innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że odkurzacz Samsung SC7485 jest urządzeniem solidnym i niezawodnym.

Design odkurzacza jest bardzo klasyczny i minimalistyczny. Utrzymany w kolorze czarny heban prezentuje się solidnie i elegancko. Jego kształt jest kompaktowy i ergonomiczny. Delikatne srebrne wstawki dodają nowoczesności. Regulacja mocy w korpusie pozwala szybko dostosować odpowiednią siłę ssania do delikatnego podłoża lub materiału. Odkurzacz Samsung SC7485 posiada regulację również w rączce, dzięki temu nie musimy się ciągle schylać. Przed nieprzyjemnym zapachem uchroni nas elektroniczny wskaźnik zapełnienia filtra. Wygodna stalowa rura teleskopowa szybko pozwoli dostosować odpowiednią długość do wzrostu. Dzięki temu zachowamy odpowiednią sylwetkę podczas sprzątania i odciążymy kręgosłup. Jest to bardzo ważne zwłaszcza u osób wysokich. Długi przewód zasilający i automatyczne zwijanie to wygodny sposób na odkurzenie bardzo dużych powierzchni bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Pojemne worki na kurz nie wymagają tak częstej wymiany. Kiedy zajdzie już taka potrzeba to zrobimy to szybko i łatwo. Wystarczy wyrzucić zużyty worek i włożyć nowy. Dzięki temu nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami. Mikrofiltr przed silnikiem wydłuża jego żywotność i chroni przed ewentualnymi awariami. Niezawodny i wydajny filtr HEPA 13 szczelnie zamyka drobnoustroje, roztocza, substancje smoliste i inne zanieczyszczenia wewnątrz. Powietrze jest czyste, wolne od alergenów i nieprzyjemnego zapachu. Jest to szczególnie ważne dla osób chorych na astmę i alergików. Dodatkowe ssawki w jakie został wyposażony odkurzacz Samsung SC7485 są następujące:

• ssawka szczelinowa

• szczotka do kurzu

• turboszczotka

Dzięki ssawce szczelinowej szybko pozbędziemy się kurzu z miejsc trudno dostępnych. Szczotką do kurzu odkurzymy meble, księgozbiory, ramy luster i obrazów, firanki lub zasłony. Turboszczotka perfekcyjnie poradzi sobie z sierścią i włosami na grubych dywanach, materacach i meblach tapicerowanych. Odkurzacz Samsung SC7485 to solidne, rodzinne urządzenie, które pomoże utrzymać idealną czystość. Dzięki dużej mocy efektywnie odkurzymy nawet najbardziej wymagające powierzchnie. Zastosowane nowoczesne technologie zapobiegają szybkiemu blokowaniu filtrów. Rura obrotowa 360 stopni sprawia, że odkurzanie przebiega znacznie sprawniej i wygodniej. Samsung SC7485 to niezawodny sprzęt, który spełni oczekiwania każdego użytkownika.

Parametry techniczne odkurzacza Samsung SC7485

Moc silnika (W)2100
Pojemność (l)4
Długość kabla (m)7
Waga (kg)5,9
Poziom hałasu (dB)82

Wyposażenie odkurzacza Samsung SC7485

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Samsung Sc7485?

Samsung – sprzęt AGD od światowego giganta przemysłu elektronicznego

Samsung to gigantyczny koncern południowokoreański działający na globalnych rynkach przemysłu elektronicznego, ciężkiego, maszynowego, samochodowego, stoczniowego, tekstylnego, spożywczego i chemicznego, ale także usług finansowych, handlu, rozrywki, hotelarstwa czy inżynierii budowlanej.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Samsung SC7485

Odkurzacz Samsung SC7970

Odkurzacz Samsung SC7970

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Samsung

Odkurzacz workowy Samsung SC7970 o mocy 2000 W; pojemność worka na kurz 4 l; regulacja mocy; stalowa rura teleskopowa; automatyczny zwijacz przewodu zasilającego; filtr mikro przed silnikiem; filtr HEPA 12; wskaźnik zapełnienia worka.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Samsung SC7485

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)