Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Samsung Ultra SC4530

Odkurzacz Samsung Ultra SC4530

Odkurzacz bezworkowy Samsung Ultra SC4530 o mocy 1600 W; pojemność pojemnika na kurz 1,3 l; stalowa teleskopowa rura; obrotowa rura 360 stopni.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Samsung Sc4530?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Samsung Sc4530

Odkurzacz bezrowkowy Samsung Ultra SC4530 to idealne urządzenie, które pomoże utrzymać porządek w mieszkaniu. Dzięki jego prostocie i łatwości w obsłudze, w sposób szybki i wygodny pozbędziemy się kurzu, roztoczy i innych zanieczyszczeń.

Duża moc ssąca odkurzacza pozwoli Ci oszczędzić czas. Nowoczesny design i wzornictwo sprawia, że bordowy Samsung Ultra SC4530 wygląda bardzo elegancko i delikatnie. Pod względem wyglądu jak i funkcjonalności zadowoli każdą gospodynie domową. Odkurzacz fantastycznie z nami współpracuje, sprzątając nie czujemy żadnego oporu. Jest lekki i zwrotny, dzięki czemu odkurzanie staje się wygodne i przyjemne. Zastosowanie innowacyjnej technologii Twin Chamber System powoduje lepsze oczyszczanie powietrza i nie obciążanie siły ssącej odkurzacza. Odkurzacz Samsung Ultra SC4530 znacznie efektywniej gromadzi kurz.. Roztocza i zanieczyszczenia są szczelnie zamknięte w środku. Nawet jeśli filtr jest pełny, odkurzacz pracuje tak samo, nie traci swojej mocy. Dzięki regulacji mocy na korpusie z łatwością możemy dostosować siłę ssania do odkurzania delikatnej powierzchni. Opróżnianie pojemnika na kurz jest bardzo proste. Wystarczy nacisnąć przycisk, wyjąć pojemnik i opróżnić z zanieczyszczeń. Szybko, łatwo i bez wysiłku. Jeśli mamy problem z gubieniem dodatkowych ssawek od odkurzacza, w przypadku tego sprzętu nie musimy się tym martwić. Producent umieścił dwie szczotki w schowku w odkurzaczu tak, aby były zawsze pod ręką. Szczotką szczelinową z łatwością pozbędziemy się zanieczyszczeń z małych i wąskich przestrzeni. Bez problemu wysprzątamy miejsca za telewizorem lub tam gdzie jest dużo kabli. W skład zestawu wchodzą następujące szczotki:

  • szczotka szczelinowa
  • szczotka do kurzu

Długi przewód zasilający i możliwość zwijania go zapewnia wygodę. Bez problemu odkurzymy większą przestrzeń bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Odkurzacz Samsung Ultra SC4530 to niesamowicie solidne i wytrzymałe urządzenie. Zdecydowanie pozwoli nam na utrzymanie nieskazitelnego porządku w mieszkaniu. Odkurzacz jest też bardzo wygodny w użyciu i łatwy w obsłudze dzięki czemu nawet najmłodsi mogą z niego korzystać. Kompaktowy, ergonomiczny sprzęt dla całej rodziny.

Parametry techniczne odkurzacza Samsung Ultra SC4530

Moc silnika (W)1600
Pojemność (l)1,3
Długość kabla (m)b.d.
Waga (kg)4,2
Poziom hałasu (dB)80

Wyposażenie odkurzacza Samsung Ultra SC4530

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Samsung Sc4530?

Samsung – sprzęt AGD od światowego giganta przemysłu elektronicznego

Samsung to gigantyczny koncern południowokoreański działający na globalnych rynkach przemysłu elektronicznego, ciężkiego, maszynowego, samochodowego, stoczniowego, tekstylnego, spożywczego i chemicznego, ale także usług finansowych, handlu, rozrywki, hotelarstwa czy inżynierii budowlanej.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Samsung Ultra SC4530

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Samsung Ultra SC4530

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)