Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Samsung SC5666

Odkurzacz Samsung SC5666

Odkurzacz workowy Samsung SC5666 o mocy 1800 W; pojemność worka na kurz 3,5 l; regulacja mocy; stalowa rura teleskopowa; automatyczny zwijacz przewodu zasilającego; system Silver Nano; funkcja dmuchawy; filtr HEPA.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Samsung Sc5666?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Samsung Sc5666

Odkurzacz workowy Samsung SC5666 to innowacyjne i praktyczne urządzenie, które bardzo szybko pozbędzie się kurzu i zanieczyszczeń. Z tym urządzeniem wygodnie posprzątamy nawet bardzo duże powierzchnie i nie poczujemy zmęczenia. Jest to solidny, rodzinny sprzęt, który poradzi sobie z każdym zadaniem.

Design odkurza jest bardzo minimalistyczny i klasyczny. Utrzymany w kolorze czerwonym prezentuje się solidnie i schludnie. Nie musimy się stresować jeśli zapomnimy schować urządzenie. Jego wygląd jest miły dla oka. Regulacja mocy umieszczona w korpusie pozwala szybko dostosować odpowiednią siłę ssania do delikatnego podłoża lub materiału (firanki, zasłony, meble tapicerowane). Dzięki wygodnej stalowej rurze teleskopowej łatwo dostosujemy odpowiednią długość do wzrostu. Jest to bardzo istotna kwestia, zwłaszcza u osób wysokich. Dzięki utrzymaniu odpowiedniej sylwetki podczas odkurzania odciążamy kręgosłup, tym samym nie narażamy się na schorzenia i ból pleców po zakończonym sprzątaniu. Długi przewód zasilający i możliwość automatycznego zwijania to wygodny sposób na szybkie odkurzanie dużych pomieszczeń bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Obrotowa rura 360 stopni pozwala na łatwe manewrowanie odkurzaczem i lepszą współpracę w trakcie sprzątania. Odkurzacz Samsung SC5666 został wyposażony w funkcję dmuchawy, dzięki której dotrzemy i usuniemy kurz z miejsc trudno dostępnych. Duże worki nie muszą być tak często wymieniane. Oszczędza to nasz czas i pieniądze. Wymiana worków papierowych jest w pełni higieniczna i dziecinnie łatwa. Wystarczy wyrzucić zużyty worek i włożyć nowy. Tym sposobem nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami i kurzem. Niezawodny i wydajny filtr HEPA skutecznie wykonuje swoją pracę. Zamyka wszelkie drobnoustroje, roztocza i substancje smoliste szczelnie wewnątrz. Powietrze jest oczyszczone, wolne od alergenów i nieprzyjemnego zapachu. Jest to szczególnie ważne wśród osób chorych na astmę i alergików. Zastosowany system Silver Nano wykorzystuje jony srebra, które eliminują pleśń, zarazki i bakterie, zabijane są również bakterie obecne w powietrzu. Jest to unikatowa technika opracowana przez firmę Samsung, aby podwyższyć poziom filtracji. Dodatkowe ssawki w jakie został wyposażony odkurzacz Samsung SC5666 są następujące:

• ssawka szczelinowa

• szczotka do kurzu

Dzięki ssawce szczelinowej pozbędziemy się kurzu z miejsc trudno dostępnych. Szczotka do kurzu pomoże nam utrzymać czystość na meblach, księgozbiorach, ramach luster lub obrazów, firanach i zasłonach. Odkurzacz Samsung SC5666 to funkcjonalne i innowacyjne urządzenie o kompaktowych kształtach. Niewielka waga pozwoli na szybkie, wygodne sprzątanie.

Parametry techniczne odkurzacza Samsung SC5666

Moc silnika (W)1800
Pojemność (l)3,5
Długość kabla (m)6
Waga (kg)4,6
Poziom hałasu (dB)83

Wyposażenie odkurzacza Samsung SC5666

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaNie
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Samsung Sc5666?

Samsung – sprzęt AGD od światowego giganta przemysłu elektronicznego

Samsung to gigantyczny koncern południowokoreański działający na globalnych rynkach przemysłu elektronicznego, ciężkiego, maszynowego, samochodowego, stoczniowego, tekstylnego, spożywczego i chemicznego, ale także usług finansowych, handlu, rozrywki, hotelarstwa czy inżynierii budowlanej.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Samsung SC5666

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Samsung SC5666

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)