Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Miele S 7580

Odkurzacz Miele S 7580

Odkurzacz workowy Miele S 7580 o mocy 1800 W; pojemność worka 6 l; elektroniczna regulacja siły ssania; funkcja Silence; funkcja Auto; filtr Active HEPA; filtr ochronny na silnik; rura wykonana ze stali szlachetnej; wskaźnik konieczności wymiany filtra; wskaźnik zapełnienia worka; system ochrony silnika przed przegrzaniem; łagodny rozruch silnika.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Miele S 7580?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Miele S 7580

Odkurzacz workowy Miele S 7580 to najbardziej nowoczesny odkurzacz firmy Miele. Wyposażony w wiele dodatkowych funkcji pozwala szybko i efektywnie uporać się z zanieczyszczeniami. Jego niezwykle poręczny kształt, sprawia że urządzenie jest zawsze gotowe do pracy. Odkurzacz Miele S 7580 zaskakuje nie tylko wyglądem, ale również precyzją działania i solidnością wykonania.

Design odkurzacza jest niebanalny i niekonwencjonalny. Urządzenie jest utrzymane w kolorze stalowy błękit metallic. Jego kształt został zaprojektowany tak, aby odkurzacz dotarł w każdy zakątek i bardzo łatwo się prowadził. Urządzenie nie wymaga chowania, jest poręczne i zawsze gotowe do pracy. Elektroniczna regulacja siły ssania umieszczona na uchwycie pozwoli szybko dostosować odpowiednią moc do podłoża. Poziom mocy wyświetlany jest na diodowym wskaźniku. System Auto automatycznie ustawia odpowiednią siłę ssania do odkurzanej powierzchni. Łagodny rozruch silnika chroni go przed ewentualnymi awariami. Funkcja Silence znacznie wycisza urządzenie. Idealne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Niezawodny, wydajny i przeznaczony dla alergików filtr HEPA skutecznie zamyka wszelkie zanieczyszczenia wewnątrz. Powietrze jest oczyszczone, wolne od nieprzyjemnego zapachu i alergenów. Bardzo pojemne worki pozwolą zapomnieć o konieczności wymiany. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba zrobimy to szybko i w pełni higienicznie. Worek po wyjęciu automatycznie się zamyka, dzięki temu nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami. Obrotowe złączenia zapewniają niesamowitą mobilność i wysoki komfort użytkowania. Bezpieczne dla podłogi kółka gwarantują cichą i stabilną pracę odkurzacza. Ogromny zasięg działania to wygodny sposób na posprzątanie bardzo dużych pomieszczeń bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Oświetlenie LED w szczotce ułatwi sprzątanie w miejscach słabo oświetlonych. Szczotka automatycznie dopasowuje się do wysokości odkurzanej powierzchni. Elektroszczotkę możemy włączyć za pomocą uchwytu – nie musimy się schylać. Rura odkurzacza Miele S 7580 wykonana jest z najwyższej jakości stali szlachetnej. Wszystkie dodatkowe ssawki schowane są z tyłu w obudowie. Odkurzacz Miele S 7580 został wyposażone w następujące ssawki:

• szczotka do tapicerki

• ssawka szczelinowa

• szczotka do kurzu

Szczotka do tapicerki z powodzeniem usunie sierść i włosy z materacy lub mebli tapicerowanych. Ssawka szczelinowa dotrze do miejsc trudno dostępnych. Natomiast szczotka do kurzu delikatnie odkurzy miejsca narażone na zarysowania. Zintegrowane oprzyrządowanie, ergonomiczny uchwyt i system parkowania znacznie ułatwia przechowywanie i przenoszenie odkurzacza. Wskaźnik zapełnienia worka i filtra w odpowiednim momencie poinformuje nas o konieczności ich wymiany. System ochrony silnika przed przegrzaniem wyposażony jest w lampkę kontrolną, która informuje nas o stanie silnika. Odkurzacz Miele S 7580 to wysokiej klasy urządzenie. Szybko i efektywnie poradzimy sobie z porządkami. Innowacyjne funkcje i solidne wykonanie stawiają ten sprzęt wśród liderów na rynku odkurzaczy.

Parametry techniczne odkurzacza Miele S 7580

Moc silnika (W)1800
Pojemność (l)5
Długość kabla (m)11
Waga (kg)9,7
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Miele S 7580

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaNie
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Miele S 7580?

Miele – popularne urządzenia AGD z Niemiec i Austrii

Miele to znany europejski producent urządzeń AGD. W ofercie firmy znajdziemy lodówki, zamrażarki, płyty grzejne, piekarniki, szuflady do podgrzewania, kuchenki, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, zmywarki, odkurzacze, pralki, okapy kuchenne.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Miele S 7580

Odkurzacz Miele S 8 UniQ

Odkurzacz Miele S 8 UniQ

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Miele

Odkurzacz workowy Miele S 8 UniQ o mocy 1200 W; pojemność worka na kurz 4,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; system Silence plus; funkcja Automatic; filtr Active HEPA; wskaźnik konieczności wymiany worka; automatyczne zwijanie kabla; automatyczne pozycjonowanie worka.

czytaj więcej
Odkurzacz Miele S 8790 HEPA Silence

Odkurzacz Miele S 8790 HEPA Silence

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Miele

Odkurzacz workowy Miele S 8790 HEPA Silence o mocy 1200 W; pojemność worka na kurz 4,5 l; sterowanie siły ssania; system Silence Plus; funkcja Automatic; filtr Active HEPA; stalowa rura teleskopowa; automatyczne zwijanie kabla; wskaźnik konieczności wymiany worka; wskaźnik zapełnienia filtra.

czytaj więcej
Odkurzacz Miele S 2121

Odkurzacz Miele S 2121

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Miele

Odkurzacz workowy Miele S 2121 o mocy 1600 W; pojemność worka na kurz 4,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; filtr Air Clean; rura teleskopowa; automatyczne zwijanie kabla; łagodny rozruch silnika.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Miele S 7580

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)