Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Miele S 6 Cat&Dog

Odkurzacz Miele S 6 Cat&Dog

Odkurzacz workowy Miele S 6 Cat&Dog o mocy 2000 W; pojemność worka na kurz 3,5 l; elektroniczna regulacji siły ssania; specjalne wyciszenie silnika Silence; filtr Active Air Clean; filtr ochronny na silnik; stalowa rura teleskopowa; automatyczne zwijanie kabla.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Miele S 6 cat&dog?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Miele S 6 cat&dog

Odkurzacz workowy Miele S 6 Cat&Dog to urządzenie specjalnie zaprojektowane dla jeszcze bardziej efektywnego pochłaniania sierści i włosów zwierząt. Każdy posiadacz czworonoga doceni ten funkcjonalny i solidny sprzęt. Dzięki dużej mocy odkurzacz Miele S 6 Cat&Dog szybko i skutecznie pozbędzie się zanieczyszczeń, kurzu i alergenów.

Design odkurzacza jest utrzymany w kolorze jeżynowej czerwieni. Urządzenie dzięki swoim kompaktowym kształtom prezentuje się bardzo klasycznie i elegancko. Za pomocą elektronicznej regulacji siły ssania w szybki sposób dostosujemy odpowiednią moc do podłoża. Łagodny rozruch silnika chroni go przed awariami i przegrzaniem. Odkurzacz możemy wyciszyć za pomocą funkcji Silence, dzięki temu możemy sprzątać nawet późną porą. Idealne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Aktywny filtr węglowy absorbuje zapachy i skutecznie pozbywa się roztoczy, substancji smolistych i innych zanieczyszczeń, pozostawiając powietrze czyste i zdrowe. Filtr dostosowany jest dla osób chorujących na astmę i alergików. Wymiana worków HyClean (typ F/J/M) jest dziecinnie łatwa. Wystarczy wyrzucić zużyty worek i włożyć nowy. Taki system pozwoli na zachowanie pełnej higieny, ponieważ nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami. Filtr ochronny silnika przedłuży jego żywotność i uchroni przed ewentualnymi awariami. Bezpieczne dla podłoża kółka gwarantują cichą pracę urządzenia. Długi kabel zasilający i jego automatyczne zwijanie pozwoli na wygodne odkurzanie dużych pomieszczeń bez potrzeby ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Odkurzacz Miele S 6 Cat&Dog został wyposażony w następujące ssawki:

• przełączana szczotka rolkowa

• szczotka do tapicerki

• ssawka szczelinowa

• ssawka do kurzu

• turboszczotka

Drobne akcesoria możemy przechowywać na uchwycie VarioClip. Dzięki temu nic nie zgubimy. Szczotka rolkowa doskonale poradzi sobie z grubymi dywanami i parkietem. Sierść, włosy i resztki jedzenia usuniemy za pomocą szczotki do tapicerki. Ssawka szczelinowa pozwoli na precyzyjne oczyszczenie miejsc wąskich i trudno dostępnych. Księgozbiory, ramy obrazów, firany lub zasłony odkurzymy ssawką do kurzu. Turboszczotka usunie sierść i włosy z grubych dywanów, materacy i innych tkanin. Odkurzacz jest wyposażony w wygodny system parkowania. Ergonomiczny uchwyt do zamocowania rury ssącej pozwoli zaoszczędzić bardzo dużo miejsca. Wskaźnik zapełnienia worka w odpowiednim momencie poinformuje nas o konieczności jego wymiany. Odkurzacz Miele S 6 Cat&Dog to idealny sprzęt dla posiadaczy czworonogów. Dokładnie i efektywnie upora się z zalegającą sierścią i pomoże w utrzymaniu idealnego porządku. Urządzenie jest bardzo poręczne więc nie odczujemy zmęczenia.

Parametry techniczne odkurzacza Miele S 6 Cat&Dog

Moc silnika (W)2000
Pojemność (l)3,5
Długość kabla (m)8
Waga (kg)5,8
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Miele S 6 Cat&Dog

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Miele S 6 cat&dog?

Miele – popularne urządzenia AGD z Niemiec i Austrii

Miele to znany europejski producent urządzeń AGD. W ofercie firmy znajdziemy lodówki, zamrażarki, płyty grzejne, piekarniki, szuflady do podgrzewania, kuchenki, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, zmywarki, odkurzacze, pralki, okapy kuchenne.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Miele S 6 Cat&Dog

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Miele S 6 Cat&Dog

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)