Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Miele S 6 EcoLine

Odkurzacz Miele S 6 EcoLine

Odkurzacz workowy Miele S 6 EcoLine o mocy 1200 W; pojemność worka na kurz 3,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; funkcja Silence; filtr Air Clean; stalowa rura teleskopowa; automatyczne zwijania kabla; wskaźnik konieczności wymiany worka; system ochrony silnika przed przegrzaniem.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Miele S 6 ecoline?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Miele S 6 ecoline

Odkurzacz workowy Miele S 6 EcoLine to starsza wersja odkurzaczy Miele S 8, ale tak samo niezawodna i solidna. Urządzenie zaprojektowane zostało zgodnie z linią EcoLine. Jest bardzo wydajny, ekologiczny i energooszczędny. Dzięki wysokiej sile ssania z łatwością pozbędziemy się zanieczyszczeń i zadbamy o nieskazitelną czystość.

Design odkurzacza jest minimalistyczny i klasyczny. Utrzymany w kolorze grafitowym prezentuje się elegancko i jest miły dla oka. Urządzenie nie wymaga chowania. Elektroniczna regulacja siły ssania pokrętłem pozwoli szybko dostosować odpowiednią moc do podłoża, nawet bardzo delikatnego. Funkcja łagodnego rozruchu silnika wydłuża jego żywotność. Za pomocą systemu Silence możemy wyciszyć odkurzać i jeszcze bardziej obniżyć pobór energii. Efektywny filtr Air Clean bardzo dobrze wykonuje swoje zadanie i szczelnie zamyka wszelkie drobnoustroje, roztocza i substancje smoliste wewnątrz. Powietrze jest oczyszczone i pozbawione nieprzyjemnego zapachu. System wymiany worków jest dziecinnie łatwy i w pełni higieniczny. Worek po wyjęciu automatycznie się zamyka. Dzięki temu nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami. Wskaźnik zapełnienia worka w odpowiednim momencie poinformuje nas o konieczności jego wymiany. Filtr ochronny na silnik chroni go przed ewentualnymi awariami. Bezpieczne kółka gwarantują cichą i stabilną pracę odkurzacza bez zarysowań czy uszkodzeń. Duży zasięg działania i system automatycznego zwijania kabla to wygodny sposób na szybkie odkurzenie dużych powierzchni bez konieczności ciągłego schylania się i zmieniania kontaktów zasilających. Odkurzacz Miele S 6 EcoLine został wyposażony w następujące ssawki dodatkowe:

• szczotka do tapicerki

• ssawka szczelinowa

• ssawka do kurzu

Dzięki szczotce do tapicerki szybko pozbędziemy się zanieczyszczeń, sierści i włosów z materacy lub mebli tapicerowanych. Ssawka szczelinowa dotrze do miejsc trudno dostępnych. Ssawką do kurzu delikatnie oczyścimy meble. Ergonomiczny kształt uchwytu i obustronny uchwyt do zamocowania rury ssącej ułatwia przechowywanie i przenoszenie odkurzacza. Wygodna stalowa rura teleskopowa pozwoli szybko dostosować odpowiednią długość do wzrostu. Jest to bardzo ważne, ponieważ dzięki wyprostowanej sylwetce podczas odkurzania odciążymy kręgosłup i unikniemy bólu po zakończonym sprzątaniu. Urządzenie zostało wyposażone w system ochrony silnika przed przegrzaniem. Odkurzacz Miele S 6 EcoLine to funkcjonalny, wydajny i energooszczędny sprzęt. Dzięki niskiemu emitowaniu hałasu idealnie sprawdzi się u rodzin z małymi dziećmi.

Parametry techniczne odkurzacza Miele S 6 EcoLine

Moc silnika (W)1200
Pojemność (l)3,5
Długość kabla (m)8
Waga (kg)5,8
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Miele S 6 EcoLine

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Miele S 6 ecoline?

Miele – popularne urządzenia AGD z Niemiec i Austrii

Miele to znany europejski producent urządzeń AGD. W ofercie firmy znajdziemy lodówki, zamrażarki, płyty grzejne, piekarniki, szuflady do podgrzewania, kuchenki, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, zmywarki, odkurzacze, pralki, okapy kuchenne.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Miele S 6 EcoLine

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Miele S 6 EcoLine

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)