Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Amica Universis VK 1011

Odkurzacz Amica Universis VK 1011

Odkurzacz workowy Amica Universis VK 1011 o mocy 1800 W; pojemność worka na kurz 2 l; regulacja mocy; mechaniczna regulacja ssania w uchwycie węża; zwijacz przewodu; wskaźnik zapełnienia worka; długie chromowane rury teleskopowe.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Amica Universis vk 1011?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Amica Universis vk 1011

Odkurzacz workowy Amica Universis VK 1011 to kompaktowe i wygodne urządzenie o dużej mocy. Ładny design i solidność wykonania przyciąga uwagę. W szybki i łatwy sposób pozbędziemy się wszelkich zanieczyszczeń.

Design odkurzacza Amica Universis VK 1011 jest utrzymany w kolorach czerwonym i czarnym. Prezentuje się bardzo gustownie i elegancko, a jego kształt jest kompaktowy i ergonomiczny. Jak na dużą moc ssania jest dość cichym urządzeniem. Spokojnie możemy wykonywać nim porządki nawet wieczorem. Długi przewód pozwoli na odkurzenie większych przestrzeni bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Urządzenie zostało wyposażone w zabezpieczenie przed przegrzaniem i zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka. Dzięki temu unikniemy nieprzyjemnych niespodzianek. Pionowy i poziomy system parkowania oraz automatyczny zwijacz przewodu zaoszczędzi bardzo dużo miejsca nawet na małych metrażach. Wygodny górny uchwyt odkurzacza pozwoli na lekkie i komfortowe przenoszenie urządzenia. Umieszczenie uchwytu na drobne akcesoria na rurze odkurzacza, zdecydowanie zadowoli tych, którzy mają tendencję do gubienia drobnych przedmiotów. Regulacja mocy pomoże przystosować odpowiednią siłę ssania do podłoża, a innowacyjna regulacja w rurze pozwoli na szybkie reagowanie kiedy wciągniemy duży przedmiot. Odkurzacz został wyposażony w następujące dodatkowe ssawki:

• ssawka do tapicerki

• ssawka do szczelin

• szczotka do książek

Ssawka do tapicerki pomoże utrzymać porządek na materacach i meblach tapicerowanych. Skutecznie rozprawi się z sierścią, włosami i resztkami jedzenia. Ssawka do szczelin usunie kurz z miejsc trudno dostępnych i małych. Księgozbiory, firanki lub zasłony możemy odkurzyć małą szczotką do książek. Funkcja „miękki start” uchroni silnik przed ewentualnymi awariami i przedłuży jego żywotność. Duże i miękkie kółka gwarantują cichą pracę i ochronę przed zarysowaniami. Wskaźnik zapełnienia worka w odpowiednim momencie zasygnalizuje o potrzebie jego wymiany. Sposób wymiany worków jest dziecinnie łatwy. Wystarczy wyrzucić zużyty papierowy worek i włożyć nowy. Model worków pasujący do odkurzacza Amica Universis VK 1011 to Amica bag PAPER. Dodatkowy filtr przed silnikiem chroni go przed zabrudzeniami. Mikrofiltr skutecznie zbiera wszelkie zanieczyszczenie i drobnoustroje i szczelnie zamyka je w środku, pozostawiając powietrze świeże i czyste. Solidnie chromowana powłoka rury chroni przed rdzewieniem. Rury teleskopowe z funkcją dostosowania długości odciążają nasz kręgosłup. Jest to szczególnie ważne dla osób wysokich. Utrzymując prawidłową postawę podczas odkurzania unikniemy schorzeń kręgosłupa i bólu. Odkurzacz Amica Universis VK 1011 to bardzo funkcjonalne urządzenie, które pomoże w codziennych zmaganiach z kurzem. Dzięki dużej mocy i lekkości w wygodny sposób poradzimy sobie ze sprzątaniem.

 

Parametry techniczne odkurzacza Amica Universis VK 1011

Moc silnika (W)1800
Pojemność (l)2
Długość kabla (m)5,25
Waga (kg)4,1
Poziom hałasu (dB)83

Wyposażenie odkurzacza Amica Universis VK 1011

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Amica Universis vk 1011?

Amica – polskie odkurzacze, AGD na światowym poziomie

Amica to największy polski producent AGD i jedna z największych polskich firm. Jej pełna nazwa to Amica Wronki SA. Od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Przedsiębiorstwo powstało tuż po wojnie i było jednym z kluczowych w kraju producentów urządzeń grzejnych i kuchni. Największy rozwój firmy rozpoczął się po jej prywatyzacji w 1994 roku. Aktualnie jest producentem pralek, lodówek, kuchenek, płyt grzewczych, piekarników, mikrofalówek, zmywarek, okapów oraz drobnego sprzętu gospodarstwa domowego jak czajników, ekspresów do kawy, tosterów, blenderów, odkurzaczy i żelazek.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Amica Universis VK 1011

Odkurzacz Amica Nimis Base VM 1021

Odkurzacz Amica Nimis Base VM 1021

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze małe (poniżej 2,5 litra), Amica

Odkurzacz workowy Amica Nimis Base VM 1021 o mocy 1400 W; pojemność worka na kurz 2 l; automatyczny zwijacz przewodu; sygnalizacja pełnego worka; mikrofiltr; bagażnik na drobne wyposażenie; mechaniczna regulacja siły ssania.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Amica Universis VK 1011

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)