Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Amica Nimis Base VM 1021

Odkurzacz Amica Nimis Base VM 1021

Odkurzacz workowy Amica Nimis Base VM 1021 o mocy 1400 W; pojemność worka na kurz 2 l; automatyczny zwijacz przewodu; sygnalizacja pełnego worka; mikrofiltr; bagażnik na drobne wyposażenie; mechaniczna regulacja siły ssania.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Amica Nimis base vm 1021?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Amica Nimis base vm 1021

Odkurzacz workowy Amica Nimis Base VM 1021 to funkcjonalne urządzenie o bardzo małych rozmiarach. Kompaktowość sprzętu pozwala na wygodne i efektywne odkurzanie. Dość duża moc, jak na skromne gabaryty, pozwala na szybkie pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń.

Zgrabny kształt i design utrzymany w kolorze żółtym sprawia, że sprzęt prezentuje się schludnie, delikatnie i elegancko. Jest dość cichy, dzięki temu możemy wykonywać porządki nawet późną pora. Idealne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Duże worki wymienne Amica bag PAPER nie wymagają tak częstej wymiany i oszczędzają nasz czas. Wystarczający przewód zasilający i automatyczne zwijanie pozwoli na szybkie i komfortowe odkurzenie nawet większych pomieszczeń, bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Zaawansowana filtracja skutecznie zamyka wszelkie zanieczyszczenia szczelnie wewnątrz, aby użytkownicy mogli się cieszyć świeżym i wolnym od alergenów powietrzem. System wymiany worków papierowych jest bardzo higieniczny i łatwy. Wystarczy wyrzucić zapełniony worek i na jego miejsce włożyć nowy. Dzięki temu nasza skóra nie ma styczności z drobnoustrojami i kurzem. Odkurzacz Amica Nimis Base VM 1021 został wyposażony w zabezpieczenie przed przegrzaniem i zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka. Pozwoli to nam uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Ergonomiczny kształt i możliwość parkowania pionowego i poziomego sprawia, że odkurzacz zmieści się nawet w bardzo małych przestrzeniach. Mechaniczna regulacja siły ssania została umieszczona w uchwycie, dzięki temu nie musimy się ciągle schylać i nadwyrężać kręgosłupa. W szybki sposób dostosuje odpowiednią moc ssania do sprzątanego podłoża, nawet tego bardzo delikatnego. Odkurzacz Amica Nimis Base VM 1021 został wyposażony w następujące ssawki dodatkowe:

• ssawka do tapicerki

• ssawka do szczelin

• szczotka do książek

Dzięki ssawce do tapicerki z łatwością pozbędziemy się sierści, włosów czy resztek jedzenia z materacy lub mebli tapicerowanych. Ssawka do szczelin precyzyjnie odkurzy w miejscach trudno dostępnych takich jak okolice sprzętu elektronicznego czy ramy obrazów. Szczotka do książek zwalczy kurz z księgozbiorów, ale też idealnie upora się z firankami lub zasłonami. Duże i miękkie koła znacznie wyciszą pracę odkurzacza i uchronią podłogę przed zarysowaniami i zniszczeniami. Wskaźnik pełnego worka w odpowiednim momencie zasygnalizuje nam konieczność wymiany. W ten sposób unikniemy nieprzyjemnego zapachu wydostającego się z zapełnionego worka. Bagażnik na drobne akcesoria uchroni nasz przed zgubieniem ich i sprawi, że wszystko co jest nam potrzebne do efektywnego sprzątania będzie pod ręką. Odkurzacz Amica Nimis Base VM 1021 to urządzenie funkcjonalne i efektywne. Lekkość i niesamowita zwrotność sprawia, że odkurzanie jest łatwe i przyjemne.

 

Parametry techniczne odkurzacza Amica Nimis Base VM 1021

Moc silnika (W)1400
Pojemność (l)2
Długość kabla (m)5,5
Waga (kg)3,4
Poziom hałasu (dB)85

Wyposażenie odkurzacza Amica Nimis Base VM 1021

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaNie
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyNie
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Amica Nimis base vm 1021?

Amica – polskie odkurzacze, AGD na światowym poziomie

Amica to największy polski producent AGD i jedna z największych polskich firm. Jej pełna nazwa to Amica Wronki SA. Od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Przedsiębiorstwo powstało tuż po wojnie i było jednym z kluczowych w kraju producentów urządzeń grzejnych i kuchni. Największy rozwój firmy rozpoczął się po jej prywatyzacji w 1994 roku. Aktualnie jest producentem pralek, lodówek, kuchenek, płyt grzewczych, piekarników, mikrofalówek, zmywarek, okapów oraz drobnego sprzętu gospodarstwa domowego jak czajników, ekspresów do kawy, tosterów, blenderów, odkurzaczy i żelazek.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Amica Nimis Base VM 1021

Odkurzacz Amica Universis VK 1011

Odkurzacz Amica Universis VK 1011

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze małe (poniżej 2,5 litra), Amica

Odkurzacz workowy Amica Universis VK 1011 o mocy 1800 W; pojemność worka na kurz 2 l; regulacja mocy; mechaniczna regulacja ssania w uchwycie węża; zwijacz przewodu; wskaźnik zapełnienia worka; długie chromowane rury teleskopowe.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Amica Nimis Base VM 1021

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)