Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Amica

Jaki odkurzacz Amica wybrać?

Odkurzacz Amica to polski akcent w sprzątaniu. Dobry akcent, bo Amica oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju systemami elektronicznymi.

Odkurzacz Amica - wybrane oferty:
Odkurzacz Amica Maxis Power VK 5011

Odkurzacz Amica Maxis Power VK 5011

odkurzacz workowy
moc 2100W

Odkurzacz Amica Universis VK 1011

Odkurzacz Amica Universis VK 1011

odkurzacz workowy
moc 1800W

Odkurzacz Amica Nimis Base VM 1021

Odkurzacz Amica Nimis Base VM 1021

odkurzacz workowy
moc 1400W


Jaki odkurzacz Amica - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaki odkurzacz wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany odkurzaczem Amica. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych odkurzaczy. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy odkurzaczy dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Odkurzacz workowy Amica

Odkurzacz workowy Amica (3)

Odkurzacz workowy Amica to urządzenie klasyczne, posiadające worek na kurz, który trzeba wymieniać, kiedy się zapełni. Jest to standardowy i funkcjonalny sprzęt, który sprawdzi się na każdej powierzchni. Odkurzacz workowy jest bardzo uniwersalny.

Odkurzacz kompaktowy Amica

Odkurzacz kompaktowy Amica (2)

Odkurzacz kompaktowy Amica to urządzenie małych rozmiarów, które łatwo przenosić i przechowywać. Bardzo dobrze sprawdzi się w małych mieszkaniach o mniejszym metrażu. Zazwyczaj mniejsze odkurzacze to te z systemem bezworkowym.

Odkurzacz Amica standardowy

Odkurzacz Amica standardowy (1)

Odkurzacz standardowy Amica to klasyczne, zazwyczaj workowe urządzenie. Taki odkurzacz bardzo dobrze sprawdzi się w dużych domach, w których istnieje osobne pomieszczenie na sprzęt gospodarstwa domowego. W najnowszych modelach odkurzacze o standardowych rozmiarach posiadają system inteligentnego parkowania i przechowywania.

Odkurzacz o małej mocy (poniżej 2000 W) Amica

Odkurzacz o małej mocy (poniżej 2000 W) Amica (2)

Odkurzacz z mocą silnika poniżej 2000 W Amica to rozwiązanie idealne dla mniejszych powierzchni, bez licznych dywanów, bez zwierząt domowych.

Odkurzacz Amica o średniej mocy (od 2000 do 2500 W)

Odkurzacz Amica o średniej mocy (od 2000 do 2500 W) (1)

Odkurzacz ze średnią mocą od 2000 do 2500 W Amica to odkurzacz uniwersalny, przeznaczony dla standardowych potrzeb. A zatem do średniej wielkości mieszkań, z raczej typowymi dywanami, dla posiadaczy zwierząt domowych o krótszej sierści.

Odkurzacz mały (poniżej 2,5 litra) Amica

Odkurzacz mały (poniżej 2,5 litra) Amica (2)

Odkurzacz z pojemnością do 2,5 litra Amica to małe, kompaktowe rozwiązanie, przeznaczone do mniejszych mieszkań. Przy większych powierzchniach będziemy musieli raczej często wymieniać worek lub opróżniać pojemnik.

Odkurzacz Amica średni (od 2,5 do 3,5 litra)

Odkurzacz Amica średni (od 2,5 do 3,5 litra) (1)

Odkurzacz z pojemnością pomiędzy 2,5 i 3,5 litra Amica to najbardziej typowe urządzenie, dla użytkowników o typowych potrzebach.