Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Dyson DC37 Animal Turbine

Odkurzacz Dyson DC37 Animal Turbine

Odkurzacz cylindryczny Dyson DC37 Animal Turbine o mocy ssania 290 W; pojemność pojemnika na kurz 2 l; filtr HEPA; regulowana rura.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dyson Dc37 animal turbine?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Dyson Dc37 animal turbine

Odkurzacz cylindryczny Dyson DC37 Animal Turbine to urządzenie wyprodukowane zgodnie z techniką Radial Root Cyclone, dzięki której odkurzacz utrzymuje optymalna siłę ssania i gwarantuje efektywne sprzątanie. Wykorzystanie cyklonów, które kierują zanieczyszczenia prosto do zbiornika na kurz polepsza jakoś i precyzje odkurzania. Specjalna technologia wychwytuje więcej zanieczyszczeń i zwiększa siłę ssania. Odkurzacz został zaprojektowany z myślą o posiadaczach zwierząt.

Opływowy, ergonomiczny i kompaktowy kształt bardzo ułatwia pracę z odkurzaczem. W trakcie sprzątania nie czujemy żadnych oporów, urządzenie jest niesamowicie skrętne, ale bardzo stabilne. Bez problemu możemy manewrować miedzy meblami. Odkurzacz Dyson DC37 Animal Turbine posiada higieniczny system bezrowkowy. Pozbycie się zanieczyszczeń jest dziecinnie łatwe. Wystarczy nacisnąć uchwyt i opróżnić pojemnik. Odkurzacz został wyposażony w następujące ssawki:

• ssawka triggerhead

• ssawka do sprzątania schodów

• łączona ssawka szczelinowa/szczotka

• mini turbine head

Małe ssawki pozwolą szybko i skutecznie pozbyć się kurzu z trudnodostępnych miejsc. Z łatwością odkurzymy firany, zasłony, ramy obrazów czy księgozbiory. Ssawka triggerhead dokładnie pozbędzie się uporczywej sierści z grubych dywanów, a mała ssawka turbine head oczyści materace i meble tapicerowane. Ssawka do powierzchni twardych delikatnie, ale skutecznie odkurzy podłogi. Wygodny przełącznik w uchwycie sprawia, że nie musimy się ciągle schylać i nadwyrężać kręgosłupa. Kompaktowy kształt, lekkość i wygodne uchwyty pozwolą na łatwe przechowywanie nawet w małych pomieszczeniach. Design urządzenia utrzymany jest w kolorze szaro-różowym. Odkurzacz Dyson DC37 Animal Turbine prezentuje się stylowo, delikatnie i elegancko. Urządzenie jest bardzo ciche, dzięki temu możemy połączyć sprzątanie z rozrywką i słuchać muzyki podczas odkurzania. Innowacyjny filtr HEPA Lifetime doskonale wykonuje swoje zadanie. Szczelnie zamyka wszelkie drobnoustroje i substancje smoliste wewnątrz, pozostawiając czyste, zdrowe powietrze pozbawione nieprzyjemnych zapachów. Urządzenie może być używane przez osoby chore na astmę lub alergików, ponieważ skutecznie usuwa wszelkie alergeny. Długi kabel zasilający pozwoli komfortowo odkurzyć nawet bardzo duże pomieszczenia, bez potrzeby ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Lekka i solidna rura teleskopowa z funkcją dostosowania długości odciąży nasz kręgosłup. Idealne rozwiązanie dla osób wysokich, często skarżących się na ból okolic pleców po sprzątania. Zastosowane nowoczesne i innowacyjne technologie sprawiają, że odkurzacz Dyson DC37 Animal Turbine to sprzęt XXI wieku. Połączenie pięknego design-u i niesamowitej funkcjonalności tworzy solidny, zwrotny i wytrzymały odkurzacz. Jego wygoda użytkowania zadowoli każdego posiadacza zwierząt.

Parametry techniczne odkurzacza Dyson DC37 Animal Turbine

Moc silnika (W)1300
Pojemność (l)2
Długość kabla (m)6,5
Waga (kg)7,5
Poziom hałasu (dB)80

Wyposażenie odkurzacza Dyson DC37 Animal Turbine

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaNie
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dyson Dc37 animal turbine?

Dyson – odkurzacze od brytyjskiego wynalazcy Jamesa Dysona.

Dyson to firma założona przez brytyjskiego wynalazcę Jamesa Dysona, który jest wynalazcą pierwszego odkurzacza bezworkowego. I to właśnie odkurzacze są kluczowymi produktami, jakie wytwarza firma Dyson.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Dyson DC37 Animal Turbine

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Dyson DC37 Animal Turbine

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)