Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Dyson DC29 Allergy Parquet

Odkurzacz Dyson DC29 Allergy Parquet

Odkurzacz cylindryczny Dyson DC29 Allergy Parquet o mocy 1400 W; pojemność pojemnika na kurz 2 l; filtr z powłoką antybakteryjną BactiSafe; wygodny uchwyt na mini końcówki; regulowana rura; filtr HEPA.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dyson Dc29 allergy parquet?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Dyson Dc29 allergy parquet

Odkurzacz cylindryczny Dyson DC29 Allergy Parquet to urządzenie zaprojektowane w zgodzie z technologią Root Cyclone. Dzięki wykorzystywaniu bardzo dużej siły ośrodkowej szybko i wygodnie pozbędziemy się zanieczyszczeń. Odkurzacz Dyson DC29 Allergy Parquet to sprzęt pracujący na najwyższych obrotach, który gwarantuje nieskazitelną czystość.

Specjalnie zaprojektowana ssawka z podwójnym wlotem powietrza usprawnia odkurzania i skutecznie poradzi sobie z każdym typem brudu. Technologia Root Cyclone wykorzystuję ogromna silę ośrodkową, zapewnia maksymalnie efektywne sprzątanie przy minimalnym wysiłku i nie pozwala na spadek siły odkurzania. Ze względu na to, że urządzenie jest bezrowkowe nie musimy pamiętać o wymianie i kupnie nowych worków. Wszelkie zanieczyszczenia trafiają do obszernego pojemnika na kurz. Pozbywanie się zanieczyszczeń jest bardzo łatwe. Wystarczy opróżnić zbiornik i umieścić go ponownie w korpusie odkurzacza. Dzięki dołączonej ssawce do powierzchni twardych szybko i efektywnie odkurzymy podłogi i tarasy. Ssawka mimo swojej niesamowitej konstrukcji jest delikatna dla podłoża. Dodatkowe ssawki, w które został wyposażony odkurzacz to:

• Contact head

• ssawka do twardych powierzchni

Ssawka Contact head to funkcjonalne urządzenie mocno przylegające do podłoża, nawet kiedy cofamy ssawkę. Dzięki temu, że ssawka się nie unosi odkurzanie jest szybsze i dużo bardziej efektywne. Innowacyjny filtr HEPA z powłoką antybakteryjną BactiSafe, która zabija bakterie i wirusy, doskonale wykonuje swoje zadanie. Szczelnie zamyka wszelkie drobnoustroje, roztocza i substancje smoliste wewnątrz, a użytkownicy mogą się cieszyć zdrowym i czystym powietrzem. Odkurzacz Dyson DC29 Allergy Parquet nadaję się do pracy wśród osób chorych na astmę lub alergików. Filtr jest w pełni antyalergiczny i skutecznie pozbywa się wszelkich alergenów. Bardzo niski poziom emitowanego hałasu sprawia, że sprzątanie staje się czynnością przyjemną. Z powodzeniem możemy słuchać muzyki i dbać o porządek. Lekka, solidna, teleskopowa rura z funkcją dostosowania długości to idealne rozwiązanie dla osób wysokich. Jest to bardzo istotna kwestia, ponieważ dzięki wyprostowanej pozycji w trakcie odkurzania unikniemy nieprzyjemnych schorzeń kręgosłupa i okolic pleców. Uchwyt odkurzacza Dyson DC29 Allergy Parquet możemy odłączyć i nałożyć końcówki na węża. Dzięki temu łatwo usuniemy kurz nawet z małych i ciasnych miejsc. Ergonomiczne i kompaktowe kształty odkurzacza pozwolą szybko go schować, nawet w małych przestrzeniach. Design odkurzacza jest bardzo ciekawy. Utrzymany w kolorze szaro-różowym, sprzęt prezentuje się elegancko i stylowo. Lekkość z jaką pracuje odkurzacz Dyson DC29 Allergy Parquet pozwala na sprzątanie bez wysiłku i wyeliminowanie zmęczenia. Jest to solidny sprzęt, który pomoże utrzymać nieskazitelną czystość.

Parametry techniczne odkurzacza Dyson DC29 Allergy Parquet

Moc silnika (W)1400
Pojemność (l)2
Długość kabla (m)6,5
Waga (kg)7,8
Poziom hałasu (dB)80

Wyposażenie odkurzacza Dyson DC29 Allergy Parquet

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaNie
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dyson Dc29 allergy parquet?

Dyson – odkurzacze od brytyjskiego wynalazcy Jamesa Dysona.

Dyson to firma założona przez brytyjskiego wynalazcę Jamesa Dysona, który jest wynalazcą pierwszego odkurzacza bezworkowego. I to właśnie odkurzacze są kluczowymi produktami, jakie wytwarza firma Dyson.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Dyson DC29 Allergy Parquet

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Dyson DC29 Allergy Parquet

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)