Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Karcher

Jaki odkurzacz Karcher wybrać?

Odkurzacz Karcher to niemiecki sposób na wygodne odkurzanie. Firma wyspecjalizowana w myjkach ciśnieniowym jest tez ekspertem w odkurzaniu.

Odkurzacz Karcher - wybrane oferty:
Odkurzacz Karcher VC 6100

Odkurzacz Karcher VC 6100

odkurzacz workowy
moc 1800W

Odkurzacz Karcher DS 5.800

Odkurzacz Karcher DS 5.800

odkurzacz z funkcją prania
moc 900W

Odkurzacz Karcher VC 6300

Odkurzacz Karcher VC 6300

odkurzacz workowy
moc 2000W


Jaki odkurzacz Karcher - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaki odkurzacz wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany odkurzaczem Karcher. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych odkurzaczy. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy odkurzaczy dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Odkurzacz workowy Karcher

Odkurzacz workowy Karcher (2)

Odkurzacz workowy Karcher to urządzenie klasyczne, posiadające worek na kurz, który trzeba wymieniać, kiedy się zapełni. Jest to standardowy i funkcjonalny sprzęt, który sprawdzi się na każdej powierzchni. Odkurzacz workowy jest bardzo uniwersalny.

Odkurzacz z funkcją prania Karcher

Odkurzacz z funkcją prania Karcher (1)

Odkurzacz z funkcją prania Karcher posiada zbiornik na kurz. W zależności od tego co chcemy posprzątać, możemy go wypełnić wodą lub nie. Takie urządzenie pracuje jako standardowy odkurzacz bezworkowy lub sprzęt do prania dywanów, mebli tapicerowanych i materacy. Zastosowane filtry wodne eliminują wszelkie drobnoustroje i roztocza.

Odkurzacz standardowy Karcher

Odkurzacz standardowy Karcher (3)

Odkurzacz standardowy Karcher to klasyczne, zazwyczaj workowe urządzenie. Taki odkurzacz bardzo dobrze sprawdzi się w dużych domach, w których istnieje osobne pomieszczenie na sprzęt gospodarstwa domowego. W najnowszych modelach odkurzacze o standardowych rozmiarach posiadają system inteligentnego parkowania i przechowywania.

Odkurzacz o małej mocy (poniżej 2000 W) Karcher

Odkurzacz o małej mocy (poniżej 2000 W) Karcher (2)

Odkurzacz z mocą silnika poniżej 2000 W Karcher to rozwiązanie idealne dla mniejszych powierzchni, bez licznych dywanów, bez zwierząt domowych.

Odkurzacz o średniej mocy (od 2000 do 2500 W) Karcher

Odkurzacz o średniej mocy (od 2000 do 2500 W) Karcher (1)

Odkurzacz ze średnią mocą od 2000 do 2500 W Karcher to odkurzacz uniwersalny, przeznaczony dla standardowych potrzeb. A zatem do średniej wielkości mieszkań, z raczej typowymi dywanami, dla posiadaczy zwierząt domowych o krótszej sierści.

Odkurzacz mały (poniżej 2,5 litra) Karcher

Odkurzacz mały (poniżej 2,5 litra) Karcher (1)

Odkurzacz z pojemnością do 2,5 litra Karcher to małe, kompaktowe rozwiązanie, przeznaczone do mniejszych mieszkań. Przy większych powierzchniach będziemy musieli raczej często wymieniać worek lub opróżniać pojemnik.

Odkurzacz duży (powyżej 3,5 litra) Karcher

Odkurzacz duży (powyżej 3,5 litra) Karcher (2)

Odkurzacz z pojemnością powyżej 3,5 litra Karcher to naprawdę duże urządzenie. Możemy być pewni, że nawet przy dużych powierzchniach do odkurzania, wymiana worka czy opróżnianie pojemnika nie będzie czynnością częstą.