Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Karcher VC 6300

Odkurzacz Karcher VC 6300

Odkurzacz workowy Karcher VC 6300 o mocy 2000 W; pojemność worka na kurz 4 l; automatyczne zwijanie przewodu; filtr HEPA 12; wskaźnik zapełnienia worka na kurz; teleskopowa rura ssąca.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Karcher Vc 6300?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Karcher Vc 6300

Odkurzacz workowy Karcher VC 6300 to niezawodne i solidne urządzenie. Producent postawił na prostotę i funkcjonalność. Dzięki temu urządzeniu szybko i wygodnie pozbędziemy się kurzu i zanieczyszczeń. Odkurzacz łączy kompaktowe rozmiary i bardzo dużą siłę ssania.

Design jest nowoczesny i utrzymany w standardowych kolorach firmy Karcher, czyli żółtym i czarnym. Kształt odkurzacza jest kompaktowy i ergonomiczny co bardzo ułatwia manewrowanie i przechowywanie sprzętu. Długi przewód i jego automatyczne zwijanie to wygodny sposób na odkurzenie dużych pomieszczeń bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Innowacyjna ssawka podłogowa ComfoGlide ułatwia przesuwanie odkurzacza po grubych dywanach. Odkurzacz Karcher VC 6300 został wyposażony w następujące ssawki dodatkowe:

• ssawka szczelinowa

• szczotka do tapicerki

• ssawka do tapicerki

Dzięki ssawce szczelinowej szybko dotrzemy do miejsc trudno dostępnych. Z powodzeniem pozbędziemy się kurzu z księgozbiorów, ram obrazów i luster, zasłon lub firan. Szczotka i ssawka do tapicerki oczyszczą materace i meble tapicerowane z sierści, włosów i resztek jedzenia. Wszystkie drobne akcesoria możemy przechowywać w wbudowanym schowku QuickClick. Daje to nam szybki dostęp do każdej nakładki i gwarancje, że ich nie zgubimy. Ruchomy pierścień na obudowie odkurzacza EasySlider sprawia, że urządzenie z łatwością omija meble i inne przeszkody. Wymiana worków na kurz jest dziecinnie łatwa i w pełni higieniczna. Wystarczy wyrzucić zużyty worek i założyć nowy. Dzięki temu nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami. Niezawodny i wydajny filtr HEPA 12 skutecznie wykonuje swoją pracę. Szczelnie zamyka drobnoustroje, roztocza, substancje smoliste i inne zanieczyszczenie wewnątrz. Powietrze jest oczyszczone i wolne od alergenów i nieprzyjemnego zapachu. Zaawansowana filtracja jest szczególnie ważna wśród alergików i chorych na astmę. Dzięki wygodnej rurze teleskopowej szybko dostosujemy odpowiednią długość do wzrostu. Jest to szczególnie ważne u osób wysokich. Utrzymanie prawidłowej, wyprostowanej pozycji w trakcie odkurzania odciąża kręgosłup i chroni przed bólem i nieprzyjemnymi schorzeniami. System parkowania usprawnia przechowywanie i oszczędza bardzo dużo miejsca, nawet w małych metrażach. Wygodny uchwyt z miękką wyściółką ułatwia przenoszenie urządzenia. Odkurzacz posiada również zdalne sterowanie przy uchwycie co oznacza, że nie musimy się schylać. Karcher VC 6300 to niezawodny i solidny sprzęt. Jego poręczna i kompaktowa sylwetka sprawiają, że odkurzacz idealnie współpracuje w trakcie sprzątania. Porządki z tym urządzeniem staną się przyjemniejsze, bardziej efektywne i dużo wygodniejsze.

Parametry techniczne odkurzacza Karcher VC 6300

Moc silnika (W)2000
Pojemność (l)4
Długość kabla (m)7,7
Waga (kg)7
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Karcher VC 6300

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Karcher Vc 6300?

Karcher – odkurzacze i myjki ciśnieniowe, ale nie tylko

Karcher jest niemieckim producentem urządzeń czyszczących przeznaczonych zarówno dla uzytkoników indywidualnych, jak i profesjonalistów. Wśród kluczowych produktów tej firmy znajdziemy odkurzacze, myjki ciśnieniowe, froterki, myjki do okien, stanowiska do prasowania, ale także zamiatarki, odśnieżarki i kompletne myjnie samochodowe.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Karcher VC 6300

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Karcher VC 6300

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)