Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Hoover

Jaki odkurzacz Hoover wybrać?

Odkurzacz Hoover to w USA wciąż symbol odkurzania. Dziś to już globalny producent szerokiego asortymentu AGD, ale wciąż ważny gracz na rynku odkurzaczy.

Odkurzacz Hoover - wybrane oferty:
Odkurzacz Hoover Mistral TMI2015

Odkurzacz Hoover Mistral TMI2015

odkurzacz bezworkowy
moc 2000W

Odkurzacz Hoover Pure Power TPP 2330

Odkurzacz Hoover Pure Power TPP 2330

odkurzacz workowy
moc 2300W

Odkurzacz Hoover Freespace Evo TFV 2017

Odkurzacz Hoover Freespace Evo TFV 2017

odkurzacz workowy
moc 2000W


Jaki odkurzacz Hoover - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaki odkurzacz wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany odkurzaczem Hoover. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych odkurzaczy. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy odkurzaczy dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Odkurzacz workowy Hoover

Odkurzacz workowy Hoover (2)

Odkurzacz workowy Hoover to urządzenie klasyczne, posiadające worek na kurz, który trzeba wymieniać, kiedy się zapełni. Jest to standardowy i funkcjonalny sprzęt, który sprawdzi się na każdej powierzchni. Odkurzacz workowy jest bardzo uniwersalny.

Odkurzacz bezworkowy Hoover

Odkurzacz bezworkowy Hoover (1)

Odkurzacz bezworkowy Hoover zamiast wymiennego worka na kurz posiada pojemnik. W zależności od rozmiarów urządzenia pojemność zbiornika się zmienia. Standardowo zbiornik na kurz posiada od 0,5 l do 3 l. Taki sprzęt nie wymaga od nas kupowania nowych worków, a zanieczyszczenia opróżniamy manualnie.

Odkurzacz kompaktowy Hoover

Odkurzacz kompaktowy Hoover (2)

Odkurzacz kompaktowy Hoover to urządzenie małych rozmiarów, które łatwo przenosić i przechowywać. Bardzo dobrze sprawdzi się w małych mieszkaniach o mniejszym metrażu. Zazwyczaj mniejsze odkurzacze to te z systemem bezworkowym.

Odkurzacz standardowy Hoover

Odkurzacz standardowy Hoover (1)

Odkurzacz standardowy Hoover to klasyczne, zazwyczaj workowe urządzenie. Taki odkurzacz bardzo dobrze sprawdzi się w dużych domach, w których istnieje osobne pomieszczenie na sprzęt gospodarstwa domowego. W najnowszych modelach odkurzacze o standardowych rozmiarach posiadają system inteligentnego parkowania i przechowywania.

Odkurzacz o średniej mocy (od 2000 do 2500 W) Hoover

Odkurzacz o średniej mocy (od 2000 do 2500 W) Hoover (3)

Odkurzacz ze średnią mocą od 2000 do 2500 W Hoover to odkurzacz uniwersalny, przeznaczony dla standardowych potrzeb. A zatem do średniej wielkości mieszkań, z raczej typowymi dywanami, dla posiadaczy zwierząt domowych o krótszej sierści.

Odkurzacz mały (poniżej 2,5 litra) Hoover

Odkurzacz mały (poniżej 2,5 litra) Hoover (2)

Odkurzacz z pojemnością do 2,5 litra Hoover to małe, kompaktowe rozwiązanie, przeznaczone do mniejszych mieszkań. Przy większych powierzchniach będziemy musieli raczej często wymieniać worek lub opróżniać pojemnik.

Odkurzacz średni (od 2,5 do 3,5 litra) Hoover

Odkurzacz średni (od 2,5 do 3,5 litra) Hoover (1)

Odkurzacz z pojemnością pomiędzy 2,5 i 3,5 litra Hoover to najbardziej typowe urządzenie, dla użytkowników o typowych potrzebach.