Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Zelmer Aquawelt 919.0 SP

Odkurzacz Zelmer Aquawelt 919.0 SP

Odkurzacz Zelmer Aquawelt 919.0 SP z funkcją prania o mocy 1600 W; pojemnik na kurz 2,5 l; pojemność zbiornika do zbierania wody 5 l; pojemność zbiornika na detergenty 1,8 l; filtr wylotowy HEPA zmywalny; rura teleskopowa, metalowa.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Zelmer 919.0 sp?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Zelmer 919.0 sp

Odkurzacz Zelmer Aquawelt 919.0 SP to urządzenia multifunkcjonalne, które zadowoli nawet najbardziej wybredne gospodynie domowe. Mimo jego innowacyjności i nowoczesności jest bardzo prosty w obsłudze. Szybko i łatwo pomoże nam odświeżyć mieszkanie i efektywnie wyczyścić każde powierzchnie.

Nic w tym odkurzaczu nie jest skomplikowane. Jeśli chcemy tylko odkurzyć i zrezygnować z funkcji prania, wystarczy przestawić tryb, zajmuje to zaledwie kilka chwil. Urządzenie posiada łatwo wyjmowane pojemniki na wodę i detergent. Siła ssania jest ustawiana cyfrowo, jest to bardzo wygodne i praktyczne. Odkurzacz Zelmer Aquawelt 919.0 SP został wyposażony w najnowszy filtr HEPA, który zatrzymuje wszelkie roztocza i drobnoustroje tam gdzie powinny zostać, czyli wewnątrz. Wypuszczane powietrze jest czyste więc sprzęt może być spokojnie użytkowany przez alergików i osoby chore na astmę. Maksymalną efektywność odkurzania zapewnia solidny i wydajny silnik. Mimo jego funkcjonalności wygląda bardzo klasycznie i delikatnie. Zaprojektowany w kolorze niebieskim z szarymi wstawkami prezentuje się elegancko. Niewielka waga to kolejna zaleta tego urządzenia. Bez wysiłku możemy wyczyścić duże pomieszczenia. Wystarczająco długi kabel i system automatycznego zwijania pozwala na komfortowe użytkowanie i zwalnia nas z ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Do zestawu dołączone są następujące ssawki:

  • ssawko-szczotka z separatorem drobnych przedmiotów
  • ssawka duża do prania dywanów i zbierania wody
  • ssawka mała do prania dywanów i tapicerek
  • ssawka do zbierania wody
  • ssawka szczelinowa
  • ssawka mała
  • szczotka mała
  • szczotka z włosiem naturalnym

Duże i miękkie kółka nie hałasują i nie niszczą podłogi. Odkurzacz jest bardzo dobrze wyważony, ma wygodną rurę i elastyczny wąż, który się nie skręca. Zastosowany filtr ochrony silnika wydłuża jego żywotność i chroni przed awariami. Filtr wody oczyszcza z drobnoustrojów, dzięki czemu zachowujemy pełną higienę przy sprzątaniu. Ze względu na funkcję prania, odkurzacz Zelmer Aquawelt 919.0 SP możemy przechowywać tylko w pozycji poziomej. To nie powinno sprawiać problemu, ponieważ urządzenie jest bardzo ergonomiczne i kompaktowe. Zastosowanie worków papierowych zapewnia całkowitą higienę. Kiedy worek jest zużyty wyrzucamy go i zastępujemy nowym. Jest to idealne rozwiązanie, ponieważ nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami. Producent pozostawia nam wybór. Możemy korzystać z pojemnika na zanieczyszczenia i zaoszczędzić. Trzeba jednak pamiętać o dokładnym myciu pojemnika raz na jakiś czas. Odkurzacz Aquawelt 919.0 SP pozwoli nam na odkurzanie, odświeżanie i pranie dywanów i mebli tapicerowanych. Jest to sprzęt w pełni multifunkcjonalny i bardzo pomocny w obowiązkach związanych z porządkami domowymi.

Parametry techniczne odkurzacza Zelmer Aquawelt 919.0 SP

Moc silnika (W)1600
Pojemność (l)2,5
Długość kabla (m)5,6
Waga (kg)8,5
Poziom hałasu (dB)80

Wyposażenie odkurzacza Zelmer Aquawelt 919.0 SP

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Zelmer 919.0 sp?

Zelmer – polskie AGD

Zelmer jest producentem urządzeń AGD, jakie znajdziemy zapewne w każdym polskim domu: odkurzaczy, sprzętu kuchennego od sokowirówek poczynając na wypiekaczach do chleba kończąc, urządzeń do pielęgnacji ciała, żelazek i innych urządzeń elektronicznych, jakie wykorzystujemy w domu.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Zelmer Aquawelt 919.0 SP

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Zelmer Aquawelt 919.0 SP

★☆☆☆☆
- jacek m

wadliwy

mam go dwa lata w więcej byl w naprawie niż w domu jak chce prać to po 10 min.cieknie woda zpododkurzacza ,i tak juz byl 5 razy w serwisiea TAM!?!? TAM za każdym razem woisuja inna rzecz:to oring,to jakas sparciała uszczelka i inne rzeczy wszystka takaby awariasię nie powieliła i ,żebym niemógł zwrucićtowaru ”

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)