Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Samsung SC5285

Odkurzacz Samsung SC5285

Odkurzacz workowy Samsung SC5285 o mocy 2000 W; moc ssania 420 W; piankowy filtr ochrony silnika; łatwe opróżnianie; filtr HEPA H11; pojemność worka 2,5 l.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Samsung Sc5285?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Samsung Sc5285

Odkurzacz Samsung SC5285 to urządzenia praktyczne i solidne. Dzięki dużej mocy, szybko i łatwo pozbywamy się zanieczyszczeń. Minimalistyczny design, kompaktowy kształt i różowy kolor dodają charakteru, ale też odzwierciedlają działanie odkurzacza.

Samsung SC5285 to dziecinnie proste w obsłudze urządzenie. Jest lekki, ergonomiczny i bardzo dobrze z nami współpracuje. Z jego pomocą odkurzanie stanie się wygodne i łatwe. Spokojnie może być użytkowany przez alergików lub chorych na astmę. Zastosowany filtr jest w pełni antyalergiczny i chroni przed roztoczami i kurzem. Papierowy rodzaj worka utrzymuje pełną higienę, ponieważ nie mamy styczności z zanieczyszczeniami. Wystarczy go wyjąć i wyrzucić. Model worka, który pasuje do tego odkurzacza to VP-54 o pojemności 2,5 l. Długi przewód pozwoli na sprawne odkurzanie bez konieczność ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Kabel jest zwijany automatycznie. Wygodny i funkcjonalny wskaźnik zapełnienia worka zwalnia nas z konieczności sprawdzania mechanicznego, tym samym unikamy nieprzyjemnego zapachu. Dzięki bardzo małej ssawce, która wchodzi w skład zestawu, dotrzemy nawet do najmniejszych zakamarków mieszkania. Odkurzacz Samsung SC5285 jest wyposażony w następujące końcówki:

  • ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan
  • ssawka szczelinowa
  • szczotka do kurzu

Duża moc ssania odkurzacza gwarantuje szybkie i skuteczne sprzątanie. Siłę ssania możemy dostosować do odkurzanej powierzchni w bardzo wygodny sposób. Wystarczy użyć poręcznego pokrętła. Funkcje sprzętu są bardzo przejrzyste. Producent celowo pozbawił odkurzacz dodatkowych przycisków i postawił na minimalizm. Dzięki temu Samsung SC5285 może być używany przez każdego członka rodziny. Innowacyjnym rozwiązaniem jest umieszczenie filtru cyrkulacyjnego na rurze ssącej. Dzięki temu odkurzacz nie traci na sile ssącej wraz z zapełnianiem się filtra. Jest to również bardzo wygodne dla osób starszych lub cierpiących na ból pleców przy odkurzaniu. Nie musimy się schylać, aby wyrzucić nieczystości. Wystarczy odkręcić pojemnik i wyrzucić jego zawartość. Nie musimy się również martwić rozprzestrzenianiem kurzu. Jeśli szukamy sprzętu dobrego, wytrzymałego i w pełni spełniającego swoje przeznaczenie to zdecydowanie warto zastanowić się nad odkurzaczem Samsung SC5285. Mimo skromnych funkcji jest to urządzenie bardzo solidne, kompaktowe i wygodne.

Parametry techniczne odkurzacza Samsung SC5285

Moc silnika (W)2000
Pojemność (l)2,5
Długość kabla (m)b.d.
Waga (kg)3,6
Poziom hałasu (dB)84

Wyposażenie odkurzacza Samsung SC5285

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Samsung Sc5285?

Samsung – sprzęt AGD od światowego giganta przemysłu elektronicznego

Samsung to gigantyczny koncern południowokoreański działający na globalnych rynkach przemysłu elektronicznego, ciężkiego, maszynowego, samochodowego, stoczniowego, tekstylnego, spożywczego i chemicznego, ale także usług finansowych, handlu, rozrywki, hotelarstwa czy inżynierii budowlanej.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Samsung SC5285

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Samsung SC5285

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)