Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Samsung SC7970

Odkurzacz Samsung SC7970

Odkurzacz workowy Samsung SC7970 o mocy 2000 W; pojemność worka na kurz 4 l; regulacja mocy; stalowa rura teleskopowa; automatyczny zwijacz przewodu zasilającego; filtr mikro przed silnikiem; filtr HEPA 12; wskaźnik zapełnienia worka.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Samsung Sc7970?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Samsung Sc7970

Odkurzacz workowy Samsung SC7970 to urządzenie o bardzo stylowym design-ie i dużej efektywności i wydajności sprzątania. Dzięki dużej mocy szybciej i precyzyjniej pozbędziemy się zanieczyszczeń. Urządzenie jak na sporą moc jest ciche, idealne dla rodzin z małymi dziećmi.

Design odkurzacza jest elegancki i klasyczny. Unikatowy kolor carmen wine prezentuje się bardzo stylowo i ciekawie. Urządzenie jest na tyle ładne, że nie musi być ciągle schowane. Nie musimy się stresować jeśli zapomnimy tego zrobić. Kształt odkurzacza jest kompaktowy i ergonomiczny, dzięki temu sprzęt lepiej współpracuje podczas sprzątania. Zastosowanie regulacji mocy w korpusie pozwala szybko dostosować odpowiednią siłę ssania do delikatnego podłoża. Aby uniknąć nieprzyjemnego zapachu, odkurzacz został wyposażony w elektroniczny wskaźnik zapełnienia filtra. Wygodna stalowa rura teleskopowa pozwoli szybko dostosować odpowiednią długość do wzrostu. Jest to bardzo istotny aspekt, szczególnie dla osób wysokich. Utrzymanie odpowiedniej sylwetki podczas odkurzania odciąży nasz kręgosłup i uchroni przed schorzeniami i bólem. Długi przewód i automatyczny zwijacz to wygodny i szybki sposób na posprzątanie nawet bardzo dużych powierzchni bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Obrotowa rura 360 stopni ułatwi manewrowanie odkurzaczem. Zderzaki odkurzacza chronią meble i ściany przed uszkodzeniem. Wymiana worków jest dziecinnie łatwa i w pełni higieniczna, ponieważ nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami. Duża pojemność worków, sprawia że nie musimy ich tak często wymieniać. Oszczędza to nasz czas i pieniądze. Filtr mikro zamontowany przed silnikiem chroni go przed ewentualnymi awariami i przedłuża jego żywotność. Niezawodny i wydajny filtr HEPA 12 szczelnie zamyka wszelkie drobnoustroje, substancje smoliste i roztocza wewnątrz. Pozostawia powietrze czyste i wolne od nieprzyjemnego zapachu. Jest to szczególnie ważne wśród alergików i osób chorych na astmę. Duża moc ssąca podwyższa efektywność odkurzania, ale nie podwyższa hałasu. Urządzenie jest stosunkowo ciche jak na umieszczenie 2000 W silnika. Odkurzacz Samsung SC7970 został wyposażony w następujące ssawki dodatkowe:

• ssawka szczelinowa

• szczotka do kurzu

• szczotka do tapicerki

Ssawka szczelinowa łatwo pozbędzie się zanieczyszczeń z miejsc trudno dostępnych. Szczotka do kurzu poradzi sobie z kurzem na meblach, księgozbiorach, firanach i zasłonach. Natomiast szczotka do tapicerki pozbędzie się sierści, włosów i resztek jedzenia z materacy i mebli tapicerowanych. Szczotki uniwersalne to ssawka do twardych podłóg i ssawka trójstopniowa Smart z pomocą, której odkurzymy nawet bardzo grube dywany. Odkurzacz Samsung SC7970 to bardzo rodzinne i wydajne urządzenie, które poradzi sobie z każdym zadaniem.

 

Parametry techniczne odkurzacza Samsung SC7970

Moc silnika (W)2000
Pojemność (l)4
Długość kabla (m)7
Waga (kg)5,8
Poziom hałasu (dB)80

Wyposażenie odkurzacza Samsung SC7970

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Samsung Sc7970?

Samsung – sprzęt AGD od światowego giganta przemysłu elektronicznego

Samsung to gigantyczny koncern południowokoreański działający na globalnych rynkach przemysłu elektronicznego, ciężkiego, maszynowego, samochodowego, stoczniowego, tekstylnego, spożywczego i chemicznego, ale także usług finansowych, handlu, rozrywki, hotelarstwa czy inżynierii budowlanej.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Samsung SC7970

Odkurzacz Samsung SC7485

Odkurzacz Samsung SC7485

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Samsung

Odkurzacz workowy Samsung SC7485 o mocy 2100 W; pojemność worków na kurz 4 l; regulacja mocy w korpusie; stalowa rura teleskopowa; automatyczny zwijacz przewodu zasilającego; filtr mikro przed silnikiem; filtr HEPA 13; wskaźnik zapełnienia filtra; regulacja mocy w rączce.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Samsung SC7970

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)