Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Rowenta Silence Force Extreme RO5921

Odkurzacz Rowenta Silence Force Extreme RO5921

Odkurzacz workowy Rowenta Silence Force Extreme RO5921 o mocy 1100 W; pojemność worka 5 l; wskaźnik zapełnienia worka; niski poziom hałasu; filtr HEPA 13.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Rowenta Silence force extreme ro5921?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Rowenta Silence force extreme ro5921

Odkurzacz workowy Rowenta Silence Force Extreme RO5921 to urządzenie energooszczędne, ale bardzo skuteczne i precyzyjne. Dokładnie posprzątamy, jednocześnie oszczędzając. Dzięki temu, że jest niesamowicie cichy, odkurzanie stanie się formą przyjemności. Możemy słuchać muzyki i zajmować się porządkami domowymi.

Odkurzacz Rowenta Silence Force Extreme RO5921 to skuteczność sprzątania przy minimalnych dźwiękach. Odkurzanie późną porą to już nie problem. Idealne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Innowacyjny, bardzo ergonomiczny i wygodny kształt polepszy jakość użytkowania sprzętu. Urządzenie idealnie współpracuje podczas sprzątania. Delikatny design i niebieski kolor sprawi, że nie będziemy się czuli zażenowani jeśli zapomnimy go schować. Prezentuje się bardzo klasycznie i stylowo. Również przechowywanie jest bardzo oszczędne. Automatycznie zwijany kabel zasilający i kompaktowość pozwolą na szybkie schowanie sprzętu. Bardzo duża pojemność worka i wskaźnik jego zapełnienia pozwoli w odpowiednim momencie na jego wymianę, oszczędzając nasz czas i pieniądze. Długi kabel zasilający pomoże nam utrzymać w czystości nawet bardzo duże pomieszczenia bez potrzeby ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Innowacyjny filtr HEPA 13 doskonale wykonuje swoją pracę. Zatrzymuje wewnątrz wszelkie drobnoustroje, substancje smoliste, roztocza i inne zanieczyszczenia, a użytkownicy mogą oddychać zdrowym i świeżym powietrzem. Wspaniałe rozwiązanie dla osób chorych na astmę lub alergików. Odkurzacz Rowenta Silence Force Extreme RO5921 został zaprojektowany tak, aby nawet bardzo wysokie osoby nie musiały się schylać podczas odkurzania . Utrzymanie prostej sylwetki w trakcie sprzątania to bardzo ważna sprawa, odciążając kręgosłup nie narażamy pleców na ból i urazy. Odkurzacz został wyposażony w następujące ssawki:

• ssawko-szczotka Delta Air Force

• ssawka mała

• ssawka szczelinowa

Dzięki małym ssawkom bez problemu pozbędziemy się kurzu nawet z trudno dostępnych miejsc. Idealnie posprzątają księgozbiory, ramy obrazów, firanki lub zasłony. Również z okolic sprzętu elektronicznego łatwo odkurzymy, nie uszkadzając niczego. Szczotka Delta Air Force to końcówka przeznaczona do sprzątania parkietów. Delikatnie i dokładnie odkurzy podłogi, nie zarysowując ich. Zastosowanie worków papierowych to bardzo higieniczne rozwiązanie. Dzięki temu nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami przy wymianie worków. Model worków jaki pasuje do tego odkurzacza to Wonderbag Endura WB484701. Elektroniczna regulacja mocy pozwoli na szybkie dostosowanie siły ssania nawet do bardzo delikatnych powierzchni. Szybkie przenoszenie i chowanie zapewni nam komfortowy i wygodny uchwyt. Dla tych, którzy często gubią małe przedmioty, Rowenta wbudowała specjalny schowek w korpus odkurzacza na dodatkowe ssawki. Urządzenie Rowenta Silence Force Extreme RO5921 to niezwykle cichy sprzęt, który szybko i efektywnie zadba o porządek.

 

Parametry techniczne odkurzacza Rowenta Silence Force Extreme RO5921

Moc silnika (W)1100
Pojemność (l)5
Długość kabla (m)8,2
Waga (kg)8,6
Poziom hałasu (dB)62

Wyposażenie odkurzacza Rowenta Silence Force Extreme RO5921

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Rowenta Silence force extreme ro5921?

Rowenta – niemieckie odkurzacze, żelazka i urządzenia do pielęgnacji ciała

Rowenta to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji urządzeń do sprzątania, pielęgnacji ciała i włosów a także żelazek, ekspresów do kawy i czajników.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Rowenta Silence Force Extreme RO5921

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Rowenta Silence Force Extreme RO5921

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)