Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Samsung Navibot S SR8980

Odkurzacz Samsung Navibot S SR8980

Odkurzacz robot Samsung Navibot S SR8980; Stacja dokująca z pojemnikiem samooczyszczającym (2L); 8 trybów czyszczenia; 45 czujników zapobiegających kolizjom.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Samsung Navibot s sr8980?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Samsung Navibot s sr8980

Odkurzacz robot Samsung Navibot S SR8980 to najnowocześniejszy sprzęt, który pomoże nam utrzymać czystość w mieszkaniu. Idealne rozwiązania dla osób lubiących podróżować, ponieważ odkurzacz ten może być przez nas zaprogramowany w dowolny sposób. Sierść i włosy zwierząt to już nie problem. Odkurzacz robot może codziennie albo nawet parę razy dziennie sprzątać. Zaoszczędzimy czas, a w trakcie kiedy Navibot S sprząta możemy czytać książkę, oglądać film lub wyjść na spacer.

Robot w kolorze czarnym i smukłym kształcie nie zwraca na siebie znaczącej uwagi. Wygląda bardzo elegancko i solidnie. Odkurzacz sam opróżnia pojemnik na kurz. Kiedy jego zbiornik jest pełny, Samsung Navibot S SR8980 podjeżdża do stacji i opróżnia zanieczyszenia z pojemnika. Przy takim sprzęcie nie musimy się o nic martwić. Pojemność schowka na kurz to 2l. Wyróżniamy trzy podstawowe tryby czyszczenia odkurzacza:

  • tryb czyszczenia automatycznego
  • tryb czyszczenie miejscowego
  • tryb czyszczenia ręcznego

Robot jest wyposażony w czujniki przeszkód i czujniki spadku, czyli radzi sobie nawet w ekstremalnych sytuacjach. Odkurzacz jest cichy i nie zwraca na siebie uwagi. Musi się ładować tylko 180min. Jest to bardzo krótki czas, zważywszy na to ile funkcji posiada urządzenie. Odkurzacz potrafi się sam oczyścić, wraca do stacji i czyści szczotki, które są przymocowane po bokach odkurzacza. Szybkie i płynne przemieszczanie się powoduje, że odkurzanie jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Kiedy bateria sprzętu wyczerpuje się, odkurzacz wraca do stacji, aby się naładować, jednak zapamiętuje miejsce, w którym skończył sprzątać i wraca tam, aby wznowić odkurzanie. Meble, łóżka ani wąskie przestrzenie nie są dla niego przeszkodą. Smukły kształt urządzenia sprawia, że bez problemu zmieści się w małych szczelinach. Samsung Navibot S SR8980 widzi i reaguje na kurz, przez co mamy gwarancję solidnie i efektywnie wysprzątanego mieszkania. Robot sam dobiera tryb do wykonywanej pracy. Jeśli widzi mocno zabrudzone i zakurzone powierzchnie (np. sierść psa) przełącza się na tryb intensywny, aby jeszcze dokładniej doczyścić podłogę. Nie ma przeszkód dla tego urządzenia. Kiedy robot napotyka kabel lub próg, unosi się lekko i bezinwazyjnie, płynnie przemieszcza się. Jeśli mamy małe dzieci lub bardzo cenne przedmioty w mieszkaniu możemy tak zaprogramować urządzenie tak, aby nie odkurzało konkretnych części mieszkania. Wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk i stworzyć wirtualną granicę dla odkurzacza. Funkcja programowania odkurzacza na sprzątanie kiedy nas nie ma w domu sprawia, że zawsze wracamy do czystego mieszkania. Możesz wyjść na zakupy, do pracy, a Samsung Navibot S posprząta. Jest to niesamowita oszczędność czasu i wygoda.

Parametry techniczne odkurzacza Samsung Navibot S SR8980

Moc silnika (W)
Pojemność (l)2
Długość kabla (m)
Waga (kg)4
Poziom hałasu (dB)62

Wyposażenie odkurzacza Samsung Navibot S SR8980

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaNie
Wskaźnik zapełnienia workaNie
Regulacja mocyNie
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Samsung Navibot s sr8980?

Samsung – sprzęt AGD od światowego giganta przemysłu elektronicznego

Samsung to gigantyczny koncern południowokoreański działający na globalnych rynkach przemysłu elektronicznego, ciężkiego, maszynowego, samochodowego, stoczniowego, tekstylnego, spożywczego i chemicznego, ale także usług finansowych, handlu, rozrywki, hotelarstwa czy inżynierii budowlanej.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Samsung Navibot S SR8980

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Samsung Navibot S SR8980

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)