Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Miele S 8790 HEPA Silence

Odkurzacz Miele S 8790 HEPA Silence

Odkurzacz workowy Miele S 8790 HEPA Silence o mocy 1200 W; pojemność worka na kurz 4,5 l; sterowanie siły ssania; system Silence Plus; funkcja Automatic; filtr Active HEPA; stalowa rura teleskopowa; automatyczne zwijanie kabla; wskaźnik konieczności wymiany worka; wskaźnik zapełnienia filtra.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Miele S 8790 hepa silence?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Miele S 8790 hepa silence

Odkurzacz Miele S 8790 HEPA Silence to nowoczesne i wyjątkowe urządzenie, ponieważ pracuje bardzo efektywnie i cicho. Połączenie tych dwóch cech tworzy sprzęt niezawodny, nadający się do każdego domu, szczególnie tam gdzie mieszkają małe dzieci. Odkurzacz Miele S 8790 HEPA Silence pomoże nam utrzymać nieskazitelną czystość w szybki i cichy sposób.

Design odkurzacza jest nowoczesny i elegancki. Urządzenie jest utrzymane w kolorze tycjanowa czerwień metallic. Ten niebanalny kolor prezentuje się stylowo i ciekawie. Kształty odkurzacza są kompaktowe i ergonomiczne, dzięki temu urządzenie doskonale współpracuje podczas sprzątania. Sterowanie siły ssania za pomocą uchwytu Comfort pozwoli na szybkie i wygodne ustawienie odpowiedniej mocy do sprzątanego podłoża. Wszystkie ustawienia ukazane są na podświetlonym wyświetlaczu znajdującym się na korpusie odkurzacza. Łagodny rozruch silnika chroni przed ewentualnymi awariami. Zastosowany system Silence Plus jeszcze bardziej wycisza urządzenie i obniża jego moc. W trakcie sprzątania możemy skorzystać z funkcji Automatic, która automatycznie dostosuje odpowiednią siłę ssania do odkurzanego podłoża. Niezawodny i wydajny filtr Active HEPA szczelnie zamyka wszelkie zanieczyszczenia i substancje smoliste wewnątrz. Pozostawia czyste powietrze, wolne od alergenów i nieprzyjemnego zapachu. Filtr ochronny na silnik wydłuża jego żywotność. Wymiana worków na kurz jest dziecinnie łatwa i w pełni higieniczna, ponieważ nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami. Ze względu na dużą pojemność worków nie musimy ich często wymieniać. W ten sposób oszczędzimy czas i pieniądze. Kółka z zintegrowanymi amortyzatorami gwarantują cichą i bezpieczną dla podłoża pracę odkurzacza. Duży zasięg działania i system automatycznego zwijania kabla to wygodny sposób na odkurzanie dużych powierzchni bez konieczności ciągłego schylania się i zmieniania kontaktów zasilających. Dodatkowe ssawki w jakie został wyposażony odkurzacz Miele S 8790 HEPA Silence są następujące:

• szczotka do tapicerki

• ssawka szczelinowa

• pędzel z naturalnego włosia

Szczotką do tapicerki pozbędziemy się zalegającej sierści, włosów i resztek jedzenia z materacy i mebli tapicerowanych. Ssawka szczelinowa dotrze do miejsc trudno dostępnych. Natomiast pędzel z naturalnego włosia delikatnie oczyści powierzchnie narażone na zarysowania. Dzięki wygodnej stalowej rurze teleskopowej szybko dostosujemy odpowiednią długość do wzrostu. Jest to szczególnie ważne u osób wysokich. Pionowy i poziomy system parkowania ułatwi przechowywanie i oszczędzi dużo miejsca. Wskaźnik zapełnienia worka w odpowiednim momencie poinformuje nas o konieczności wymiany. Od nieprzyjemnego zapachu uchronimy się za pomocą wskaźnika zapełnienia filtra wylotowego. Odkurzacz workowy Miele S 8790 HEPA Silence to funkcjonalne i innowacyjne urządzenie. Idealne wśród osób chorych na astmę lub alergików.

Parametry techniczne odkurzacza Miele S 8790 HEPA Silence

Moc silnika (W)1200
Pojemność (l)4,5
Długość kabla (m)8,5
Waga (kg)bd
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Miele S 8790 HEPA Silence

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Miele S 8790 hepa silence?

Miele – popularne urządzenia AGD z Niemiec i Austrii

Miele to znany europejski producent urządzeń AGD. W ofercie firmy znajdziemy lodówki, zamrażarki, płyty grzejne, piekarniki, szuflady do podgrzewania, kuchenki, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, zmywarki, odkurzacze, pralki, okapy kuchenne.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Miele S 8790 HEPA Silence

Odkurzacz Miele S 8 UniQ

Odkurzacz Miele S 8 UniQ

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Miele

Odkurzacz workowy Miele S 8 UniQ o mocy 1200 W; pojemność worka na kurz 4,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; system Silence plus; funkcja Automatic; filtr Active HEPA; wskaźnik konieczności wymiany worka; automatyczne zwijanie kabla; automatyczne pozycjonowanie worka.

czytaj więcej
Odkurzacz Miele S 7580

Odkurzacz Miele S 7580

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Miele

Odkurzacz workowy Miele S 7580 o mocy 1800 W; pojemność worka 6 l; elektroniczna regulacja siły ssania; funkcja Silence; funkcja Auto; filtr Active HEPA; filtr ochronny na silnik; rura wykonana ze stali szlachetnej; wskaźnik konieczności wymiany filtra; wskaźnik zapełnienia worka; system ochrony silnika przed przegrzaniem; łagodny rozruch silnika.

czytaj więcej
Odkurzacz Miele S 2121

Odkurzacz Miele S 2121

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Miele

Odkurzacz workowy Miele S 2121 o mocy 1600 W; pojemność worka na kurz 4,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; filtr Air Clean; rura teleskopowa; automatyczne zwijanie kabla; łagodny rozruch silnika.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Miele S 8790 HEPA Silence

★★★★☆
- Li

cichy i efektywny

- energooszczędny i bardzo dobra siła ssąca, silnik cichutko rozwija obroty (nasz "strachliwy" pies nie ucieka od niego), długi przewód zasilający, łatwy w obsłudze, bardzo zwrotny, ... tylko troszkę ciężkawy (ale dla faceta bez problemu) przy przenoszeniu z pełnym workiem ... kultura pracy na najwyższym poziomie, na razie po dwóch latach bez zarzutu ... jak najbardziej POLECAM”

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)