Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Miele S 6 BrilliantLight

Odkurzacz Miele S 6 BrilliantLight

Odkurzacz workowy Miele S 6 BrilliantLight o mocy 2000 W; pojemność worków na kurz 3,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; poziom mocy Silence; filtr Air Clean; filtr ochronny na silnik; stalowa rura teleskopowa; automatyczne zwijanie kabla; uchwyt Comfort z oświetleniem LED; wskaźnik konieczności wymiany worka; system ochrony silnika przed przegrzaniem.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Miele S 6 brilliantlight?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Miele S 6 brilliantlight

Odkurzacz workowy Miele S 6 BrilliantLight to starsza wersja odkurzaczy Miele S 8, ale absolutnie nie gorsza. Urządzenie wyposażone jest w innowacyjne funkcje, a jego duża moc pozwoli szybko i niezwykle efektywnie uporać się z zanieczyszczeniami. Sprzęt jest bardzo wygodny w użytkowaniu i doskonale się spełni w dużych domach.

Design odkurzacza jest nowoczesny i elegancki. Utrzymany w kolorze czarny obsydian prezentuje się solidnie i ciekawie. Ze względu na to, że jego wygląd jest miły dla oka nie wymaga chowania. Elektroniczna regulacja siły ssania pokrętłem pozwoli szybko ustawić odpowiednią moc do sprzątanego podłoża, nawet tego delikatnego. Łagodny rozruch silnika wydłuża jego żywotność. Funkcja Silence poprzez obniżenie mocy znacznie wycisza odkurzacz. Idealnie rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Filtr Air Clean skutecznie wykonuje swoją pracę. Szczelnie zamyka wszelkie zanieczyszczenia i substancje smoliste wewnątrz. Powietrze jest oczyszczone i pozbawione nieprzyjemnego zapachu. System wymiany worków jest niezwykle łatwy i higieniczny, ponieważ nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami. Worek po wyjęciu automatycznie się zamyka. Wystarczy go wyrzucić i umieścić nowy. O konieczności jego wymiany poinformuje nas wskaźnik zapełnienia worka. Filtr ochronny na silnik chroni go przed ewentualnymi awariami i zanieczyszczeniami. Bezpieczne dla podłoża kółka gwarantują stabilną i cichą pracę odkurzacza. Duży zasięg działania i system automatycznego zwijania kabla to wygodny sposób na posprzątanie bardzo dużych pomieszczeń bez konieczności ciągłego schylania się i zmieniania kontaktów zasilających. Dzięki rurze teleskopowej szybko ustawimy odpowiednią długość do wzrostu. Jest to bardzo ważny aspekt, ponieważ dzięki odpowiedniej postawie w trakcie odkurzania odciążymy kręgosłup i uchronimy przed bólem i schorzeniami. Dodatkowe zintegrowane ssawki w jakie został wyposażony odkurzacz Miele S 6 BrilliantLight są następujące:

• szczotka do tapicerki

• ssawka szczelinowa

• ssawka do kurzu

Dzięki szczotce do tapicerki szybko pozbędziemy się zalegającej sierści, resztek jedzenia i włosów z mebli tapicerowanych lub materacy. Ssawka szczelinowa dotrze do miejsc trudno dostępnych i wąskich. Z powodzeniem odkurzymy księgozbiory, ramy obrazów i luster, firany lub zasłony. Ssawka do kurzu delikatnie oczyści meble. Ergonomiczny kształt uchwytu Comfort z oświetleniem LED i obustronny uchwyt do zamocowania rury ssącej pozwala na wygodne przenoszenie i przechowywanie urządzenia. Miele S 6 BrilliantLight to lekki i intuicyjnie skonstruowany odkurzacz. Wspaniale współpracuje podczas sprzątania i poradzi sobie z każdym zadaniem.

Parametry techniczne odkurzacza Miele S 6 BrilliantLight

Moc silnika (W)2000
Pojemność (l)3,5
Długość kabla (m)8
Waga (kg)4,8
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Miele S 6 BrilliantLight

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Miele S 6 brilliantlight?

Miele – popularne urządzenia AGD z Niemiec i Austrii

Miele to znany europejski producent urządzeń AGD. W ofercie firmy znajdziemy lodówki, zamrażarki, płyty grzejne, piekarniki, szuflady do podgrzewania, kuchenki, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, zmywarki, odkurzacze, pralki, okapy kuchenne.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Miele S 6 BrilliantLight

Odkurzacz Miele S 6210

Odkurzacz Miele S 6210

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Miele

Odkurzacz workowy Miele S 6210 o mocy 2000 W; pojemność worka na kurz 3,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; system Silence; filtr Air Clean; filtr ochronny na silnik; stalowa rura teleskopowa; automatyczne zwijanie kabla; wskaźnik konieczności wymiany worka.

czytaj więcej
Odkurzacz Miele S 6730

Odkurzacz Miele S 6730

Odkurzacze workowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze średnie (od 2,5 do 3,5 litra), Miele

Odkurzacz workowy Miele S 6730 o mocy 2000 W; pojemność worka na kurz 3,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; filtr Active HEPA; system automatycznego zwijania kabla; stalowa rura teleskopowa; wskaźnik konieczności wymiany worka; wskaźnik konieczności wymiany filtra wylotowego; system ochrony silnika przed przegrzaniem; funkcja Auto; system Silence.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Miele S 6 BrilliantLight

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)